Ana Sayfa / Tahminler / 03 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

03 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Erken getirildiği Adana pistinde güzel çalışmalara imza atan 6 RISING STEEL ve Ara sonrası Adana da dördüncülükle bitirdiği yarış sonrası iyi durumdaki 4 MAHMUTBEY mücadelesi galibi maiden e veda eder.

2.AYAK: Uzun mesafe koşusunda ikinci olan 3 OCEAN SOUND , sürekli tabela içindeki formda isim 5 BERATEREN , beş aylık aradan sonra koştuğu koşuda adından söz ettiren 6 GÜM GÜM , Elazığ ve Urfa pistlerindeki kusursuz koşuları ile 9 LABRUNA , sevdiği pist ve mesafede 1 MAGIC RAIN ve idman pistinde iyi görünen 8 PARTNER SCORE ayırımsız yazılır.

3.AYAK: Henüz halen maiden olan 5 THE MENTALİST in mesafe ayırt etmeksizin başarılı sonuçlar aldığını ve günden güne iyi duruma geldiğini göz önünde bulundurarak Karataş idaresinde tek olarak değerlendireceğim.

4.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin kazanan 1 SAADIN ZAFERİ en şanslı isim olacaktır. Oldukça güzel bir sezon geçiren 8 ONURLUCAN ve kazanma zamanı gelen 6 YALNIZKURT favoriyi avlamaya çalışacaklardır.

5.AYAK: İstanbul dan erken getirildiği Adana pistinde iyi çalışmalarla hazırlanan 7 VOKAL , form durumunu beğendiğim 5 HANIM ABLA , bu mesafelerde iyi koşan 8 IRMAK SULTAN ve son çalışmaları ile 3 KIYAMET mücadelesi birinciyi belirler.

6.AYAK: Son koşusunda oldukça güzel bir birincilik alan 9 TYPHOON yine kazanabilir. İdeal mesafesinde 3 BÜYÜKBAŞ , çalışmaları tatminkar 7 YUNUS SU , eküri destekli 10 YÜKSELİN OĞLU , bir aydır aralıksız çalışan 6 BERRAGÜL ve sürpriz şansına sahip 1 ARTVİNLİ son ayak için yaptığım sıralamamdır.

1.AYAK: 6-4

2.AYAK: 3-5-6-9-1-8

3.AYAK: 5 THE MENTALIST

4.AYAK: 1-8-6

5.AYAK: 7-5-8-3

6.AYAK: 9-3-7-10-6-1

BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
siradisi
Ziyaretçi
siradisi

2 tane saglam tek veriyim oyun kurun bana

1. Ayak 4
6. Ayak 1

İsin icinden ben cikamadim zor program

Altılı Uzmanı
Ziyaretçi
Altılı Uzmanı

Adanada son 2 yarısında takibime giren Yalnızkurt bu sefer sansını kırıp gelebilir.Günün en saglam bankosu olarak oneriyorum.Adana programını begenmedigim için sablon cıkarmıyacagım

4.Ayak:6

Yazar: kinggok

Avatar