03.03.2015 Salı Kocaeli 6’lı Ganyan Tahminleri (can911)

6 Koşulu 03.03.2015-Kocaeli programı yorumlarım aşağıdaki gibidir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1 – AYAK: Yarışı önde kabullenen yapısıyla çıktığı gibi bitirebilecek olan ve idman görüntüsüyle bunu pekiştiren 6 (FAIR STORM), son yarışında takılarından etkilendiğini düşündüğüm 1 (BEST OF THE BEST) ve ilk kez koşacak atlardan idman performansı dikkatimi çeken 4 (YALINEFE)

2 – AYAK: Ayrım yapmakta öne çıkartmak konusunda oldkça zorlandığım koşuda sıralamam şu şekilde olacaktır. Mesafeye yatkın 5 (BAŞOĞUL), son yarışını pilotuyla kazanan 2 (YALINAY), son yarışlarında hep tabelada yer alan 3 (ÖZGÜNSOYLUM), mesafeden etkilenmezse 8 (POWER), bu mesafedeki en iyi dereceye sahip 6 (ÇAKIRKAYA), kilo avantajları olan 11 (ÖZGÜR TAY) ve 7 (DESTENAZ).

3 – AYAK: Kısa mesafeli KV-7 yarışta bilinen kalitesiyle 1 (BURKAL) önceliğimdir (Kuponlarını daha da küçültmek isteyenler tek atabilirler), binicisiyle daha istikrarlı koşan 6 (TURABİ), koruduğu formuyla 2 (YILDIZHAN STAR) verakipleri olacaktır.

4 – AYAK: Aslında tek atmayı düşünüyordum ama binici değişikliği nedeniyle çekindiğim 4 (CATCH) yine de favorimdir. Hata yapması durumunda 2 (GOOD HEARTED) devreye girer.

5 – AYAK: KV-6 – Gerede koşusunda önerilerim yine biraz kalabalık olacak. Bu pist ve mesafedeki en iyi dereceye sahip 2 (VEDO), Yarışı önde forse etmesiyle bilinen ve Özcan Yıldırım idaresinde 1 (LEGEND RING), süper idman görüntüsüyle 3 (YEGANE) olacaktır. Geniş oynama imkanı olanlara ne zaman ne yapacağı belli olmaya 5 ( HAŞMET) ve jokeyi M.Kaya’ nın dilinden iyi anlayan 6 (KADBEY) sürpriz yapabilir.

6 – AYAK: Pilotuna alışkın son 6 yarışında tabeladan düşmeyen 2 (KEMİK KIRAN) ve eküri destekli 8 (YEKGÜN) arasında geçecek bir yarış olacağını düşünüyorum.

Şablonum:
1.Ayak: 6-1-4
2.Ayak: 5-2-3-8-6-11-7
3.Ayak: 1-6-2
4.Ayak: 4-2
5.Ayak: 2-1-3 /// 5-6
6.Ayak: 2-8
Kupon Tutarı: 45,36 TL (/// sonrası 5.ayakta 5-6 ilavesiyle geniş kupon 75,60 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ilhan

Can 911 (6)lıyı güzell kuruyorsun fakat çatı önemli yani Tekin tek olmayınca (6)lı olmaz önce bankoo yani bizim sitenin logosu !!birazda kuponu ufak yapsan hanii bizlerin(50)tl gibi günlük kupon yapma şansımız yokk!Yanii emekciyizz!!Saygılarr

Adrian

Bol şans Can !!

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x