02 TEMMUZ 2020 PERŞEMBE ANKARA 1. ALTILI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerle bir arada olup paylaşım içerisinde olmak çok güzel 10.Koşulu Ankara programında tüm takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Birinci Altılı Ganyanın Başlangıç ayağında risk almayı tercih edeceğim. AGF tablosu içerisinde yerini tam olarak kestiremesem de bugün kendisinin oldukça iyi bir performans ortaya koymasını beklediğim bir ismi kuponum da yalnız bırakacağım. Yarışı süratlendirmesi muhtemel isimler ; Uçan Fil , Trevi Fountain ve Khal Droga gibi isimlerin hemen arkasına yapışarak son viraja kadar sabırlı bir bekleyiş içerisinde olup muhtemelen 600 ile 400 e gelinirken rakiplerinin dışına çıkarak kolay bir şekilde viraj üzerinde liderliği alıp arkadan gelecek olan sprintler isimler Dortmund ve Lapregrina’nın ataklarına direnip güçlü ve iyi hazırlıklarıyla tecrübeli Jokeyinin avantajını da yarış içerisinde oldukça iyi kullanmasını beklediğim 5 AYBARS başlangıç ayağında güvendiğim isim olup BANKO tercihimdir.

2.AYAK : 4 Yaşlı Arapların şartlı mücadelesinin sonları oldukça zevkli geçecek yarış içerisinde önde tempo yapmayı seven üç isim var bunların yarışı ciddi anlamda süratlendireceğini düşünüyorum. Özellikle Güvenağa ve Günpınar bunların yanında Nisanoğlu üçlüsü koşunun arkadan gelip koşuyu kazanmasını bilecek isimlere yol açacak gibi gözüküyor. Güvenağa ve Günpınar özellikle sert bir birincilik yarışı yapacak önde Güvenağa çok pres gördüğü yarışlarında sonlarda düşüyor bugün ki tabloda nasıl olacak açıkçası merak ediyorum. Yarış içerisinde çok uzun bir aranın ardından kazanmasını bilen ve bugün kazandığı kantarması ile birlikte start alacak olan ilk uzun deneyiminde nasıl bir performans ortaya koyacak merakla beklenen 6 AKYAKA koşunun önde ismi olup koşu üzerinde favori konumunda ki isimdir. Rakip olarak öncelikli rakibi koşu içerisinde tek dişi olarak göze çarpan ve ara sonra ki yarışında bugün ki rakiplerinden Güvenağa nın arkasından üçüncü kalan o gün için aralarında çok fazla kilo farklı yokken bugün ciddi anlamda kilo farkı oluşup Ankara idman pistinde ki uzun işlerinde oldukça dikkat çekici işler yapıp bu koşuya göz kırptığını düşündüğüm 8 GÜLDÜRENKIZ ve ön tarafta ki isimler arasından bugün içinde en diri kalabilecek hazırlık ve forma sahip gözüken ve olası bir kendi tempo durumunda yarışı bitirmesi an meselesi olan 1 GÜVEN AĞA yarışın dinamo görevini üstlenecektir.

3.AYAK : 4 ve Yukarı İngilizlerin Şartlı 3 mücadelesinde seri ayağa sahip isimlerden 1 OBRADA ara sonrası koştuğu yarışlarla toparlandığını son yarışında ki performansıyla ortaya koydu bugün beyaz bayrak ayna yapmaya yakın gibi gözüküyor. Yarış içerisinde kazanmaya yakın gördüğüm isim favorimdir. Eksik kalması durumunda Ankara idman pistinde ki yapmış olduğu işlerinde oldukça kolay bir görüntü içerisinde olan kısraklardan 8 INNOVATION en ciddi rakibi konumunda olup, bu tip koşularda es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm ve idmanlarda kolay görüntüsüyle 5 KARADERVİŞ ve özellikle bugün kendisinin koşu performansını merak ettiğim idmanlarında ki görüntüsünü yarışa bugün yansıtırsa çok kolay bir birincilik elde etmesini beklediğim el değiştikten sonra bu sezon içerisinde çok kötü bir performans ortaya koymuş olsa da bugün ki rakiplerini geride bırakabilecek güce ve kaliteye sahip olduğunu düşündüğüm uyumlu kantarması Uğur Temur idaresinde ki 4 HEYMARJA koşu içerisinde şans verdiğim bir diğer isimdir.

4.AYAK : 3 Yaşlı ingilizlerin şartlı 4 mücadelesi günün zor yarışlarından birbirine denk isimlerin uzayan mesafe ile birlikte sonlarda etkili gelecek sprintler atların fazla olması yarışı bir hayli zora sokuyor. Bu yarış içerisinde muhtemelen yarışı önde kendi temposuyla çok rahat bir şekilde göğüsleyecek olan ve kendisini çok fazla sıkıştıracak bir isminde olduğunu düşünmediğim 4 COLD MOUNTAİN rakiplerini kendi temposu içerisinde uyutmayı başarabilirse güzel bir ganyanla koşuyu da kazanarak birinciliği alabilir favorim. Etkili sprintiyle son yarışında Adana da güzel ve kolay bir birincilik elde edip bugün çıkacağı Ankara pistinde ki ilk yarışında devam ettirdiği güzel formunu ve sonlarda ki güçlü sprint özelliğiyle yarışı sonuçlandırabilecek 6 VAMOS, bir birleriyle devamlı yarış içerisinde olup bugünde uzayan mesafe de sonlarda rakiplerinden ayrılıp ikili olarak birinciliğe koşabilecek 2 GRANDE AQUILA – 5 ATEŞ YELE bunların dışında çok formda Jokeyi Gökkan Kocakaya idaresinde sert sprintiyle yarışa ortak olabilecek 3 BIRAKIN GİTSİN koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Maiden mücadele de üç ismin rakiplerine oranla daha şanslı olmasını bekliyorum. Özellikle koşu gören ve bugün Adanadan Ankara ya gelip son idmanında ki kısa sprintinde oldukça iyi bir iş ortaya koyup beyaz bayrak ayna yapmasını beklediğim 11 TOPÇU HANIM ilk şanslı isim olup, Ankara da koştuğu tek yarışında üçüncülükle ayrılırken kazandığı koşu tecrübesiyle bugün çok daha etkili bir yarış ortaya koyacak olan 10 ROYAL EAGLE ve yine aynı koşunun beşincisi olurken bugün kazandığı yarış tecrübesiyle daha etkili koşmasını beklediğim 6 EFSANE AŞK yarış içerisinde şans verdiğim taylardır.

6.AYAK : Birinci Altının son ayağında Arap atlarının Handikap 15 mücadelesi oldukça zorlu bir yarışa sahne olacak özellikle mesafenin orta olması ve önde seri gidecek isimlerin yarışı oldukça süratlandirmesiyle sonlarda nasıl bir tablo ortaya çıkacak açıkçası tamamen soru işareti eküri isimlerden ve önde sert temposuyla bugün başı almasını beklediğim 14 KOPKAPTAR ekürisiyle beraber başta tuttuğum isim olup, yine seri ayaklardan olan bugün dinçlik yarışı gelmesi durumunda birinciliği göğüsleyebilecek 3 SEYRANTEPE, özellikle bu tip seri giden yarışlarda çok iyi yer tutmasıyla beraber sonlarda rakiplerini avlayabilecek 8 ÖZGENAĞA, Müslüm Çelik ile yarışması ve son üçüncülüğünde ki görüntüsüyle bugün yarış içerisinde farklı koşu görebileceğimiz 9 ÇOLPANLI, Ankara da ki son işinde adeta ilerleyen yaşına rağmen gövde gösterisi yapan 11 ANADOLUKAN , bomboş kilolarıyla yarışı kendi lehine çevirebilecek 12 ÇAKIRALİ – 13 ABHER ve bugün nedense içimden bir ses özellikle bu yarışta bu atı kuponunda bulundur dediğim 4 FIRATIN ÖFKESİ kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 1.ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK : 5 AYBARS

2.AYAK : 6,8,1

3.AYAK : 1,8,5,4

4.AYAK : 4,6,2,5,3

5.AYAK : 11,10,6

6AYAK : 14,3,8,9,11,12,13,4

 

Yazar: yavuzhan41

Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar Yavuz, hoş geldin.

Muto

Bol şanslar Yavuzhan

eskibaba

Ankara 1
3,4
6
1,8
Hepsi
4,10
Hepsi
Bol şanslar

6
0
Tahmin paylaş.x
()
x