02 OCAK CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son yarışında beklenileni veremeyen 1 ASİLBEY geri getirildiği Kocaeli pistinde kazanmaya en yakın isimdir. Sprinte geç kalarak ikincilikle yetindiği son sınavı tatminkar 7 PRENSES YAĞMUR , çalışmaları muntazam 4 JULEM , ilk kez koşacağı pistte ilgililerinin güvendiği 2 HOSLİ ve binicisinin ısrarla çalıştırdığı 5 MISS WOLF diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Kum pistteki ilk birinciliğini İzmir de kazanıp Kocaeli ne götürülen formda isim 4 DAĞ KAPLANI , dört boy farkla bu pist ve mesafedeki son yarışını kazanan 6 OZİBEY , mesafesinde koşacak olan 7 ZAMANIN HARİKASI , Ozibey arkası ikinciliği ile formunu belli eden 3 CENGAVERİM ve bomboş sıkleti ile 8 ATEŞNUR ayırımsız yazılır.

3.AYAK: Tam mesafesine çıkacak olan 1 DELİ MAVİ hafif sıkleti ile şanslıdır. Kum pistteki tüm birinciliklerini Kocaeli pistinde kazanan 4 MUYESSERS GIRL en ciddi rakibidir.

4.AYAK: Bursa da koştuğu son iki koşusunu rahat bir şekilde kazanan 4 OCEAN LOWER çalışmaları ile formunun devam ettiğini gösteriyor. Bankomdur..

5.AYAK: Son koşusunu 60 kg ile kazanan 1 BALIKESİRLİ üzerindeki durgunluğu attı. İstanbul dan süper çalışmalarla getirilen 7 MAGRİP en ciddi raibidir. İyice alıştığı binicisi ile 5 HAKUNA MATATA ve son yarışı ile beğenimi kazanan 8 HULİN sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Bir türlü sonuca gidemese de form durumunu beğendiğim 6 GUTİ ve seri ikincilikleri ardından şeytanın bacağını kırmak isteyen 3 GÖKDERE mücadelesine formda 7 HALİÇ BEYİ , Kocaeli de çıktığı ilk sınavını kazanan 1 UNUTULMAZ , kilodan etkilenmezse şanslı olacak olan 5 YENİKAYA , eküri avantajı ile 4 PEYAMİ ve bu kadar az kilo ile koşacak olması lehine olan 11 DESTENAZ diğer şanslı isimlerdir.

1.AYAK: 1-7-4-2-5

2.AYAK: 4-6-7-3-8

3.AYAK: 1-4

4.AYAK: 4 OCEAN LOWER

5.AYAK: 1/7-5-8

6.AYAK: 6-3-7-1-5-4-11

BOL KAZANÇLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: kinggok

Avatar