Ana Sayfa / Tahminler / 02 OCAK CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

02 OCAK CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son yarışında beklenileni veremeyen 1 ASİLBEY geri getirildiği Kocaeli pistinde kazanmaya en yakın isimdir. Sprinte geç kalarak ikincilikle yetindiği son sınavı tatminkar 7 PRENSES YAĞMUR , çalışmaları muntazam 4 JULEM , ilk kez koşacağı pistte ilgililerinin güvendiği 2 HOSLİ ve binicisinin ısrarla çalıştırdığı 5 MISS WOLF diğer şanslı isimlerdir.

2.AYAK: Kum pistteki ilk birinciliğini İzmir de kazanıp Kocaeli ne götürülen formda isim 4 DAĞ KAPLANI , dört boy farkla bu pist ve mesafedeki son yarışını kazanan 6 OZİBEY , mesafesinde koşacak olan 7 ZAMANIN HARİKASI , Ozibey arkası ikinciliği ile formunu belli eden 3 CENGAVERİM ve bomboş sıkleti ile 8 ATEŞNUR ayırımsız yazılır.

3.AYAK: Tam mesafesine çıkacak olan 1 DELİ MAVİ hafif sıkleti ile şanslıdır. Kum pistteki tüm birinciliklerini Kocaeli pistinde kazanan 4 MUYESSERS GIRL en ciddi rakibidir.

4.AYAK: Bursa da koştuğu son iki koşusunu rahat bir şekilde kazanan 4 OCEAN LOWER çalışmaları ile formunun devam ettiğini gösteriyor. Bankomdur..

5.AYAK: Son koşusunu 60 kg ile kazanan 1 BALIKESİRLİ üzerindeki durgunluğu attı. İstanbul dan süper çalışmalarla getirilen 7 MAGRİP en ciddi raibidir. İyice alıştığı binicisi ile 5 HAKUNA MATATA ve son yarışı ile beğenimi kazanan 8 HULİN sonraki ihtimallerdir.

6.AYAK: Bir türlü sonuca gidemese de form durumunu beğendiğim 6 GUTİ ve seri ikincilikleri ardından şeytanın bacağını kırmak isteyen 3 GÖKDERE mücadelesine formda 7 HALİÇ BEYİ , Kocaeli de çıktığı ilk sınavını kazanan 1 UNUTULMAZ , kilodan etkilenmezse şanslı olacak olan 5 YENİKAYA , eküri avantajı ile 4 PEYAMİ ve bu kadar az kilo ile koşacak olması lehine olan 11 DESTENAZ diğer şanslı isimlerdir.

1.AYAK: 1-7-4-2-5

2.AYAK: 4-6-7-3-8

3.AYAK: 1-4

4.AYAK: 4 OCEAN LOWER

5.AYAK: 1/7-5-8

6.AYAK: 6-3-7-1-5-4-11

BOL KAZANÇLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: kinggok

Avatar