Loading...
Ana Sayfa / Tahminler / 02 OCAK 2020 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

02 OCAK 2020 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Yeni yılla beraber tüm takipçilerimizin bol kazançlı sağlıklı huzurlu ve mutlu bir yıl geçirmesini temenni eder. İzmirin cazip programında amorti kıvamında bir Altılıyla tüm yarışseverlerimize Bol Şanslar diliyorum.

1.AYAK : Ağırlıklı Şartlı 3 yarışların olduğu program üzerinde Altılı Ganyanın başlangıç ayağında son yarışında Maidene veda ederken kolay bir görüntü ortaya koyup bugün yapmış olduğu idmanlarda kazandığı koşuda ki formunu koruyan yarışın favorisi çıkmasını beklediğim 4 BEST MASTER ilk şanslı isim olup, Bursa pistinden gelen ve ilk kez çıkacağı izmir pistinde bugün kendisinden beklentilerin yüksek olduğunu düşündüğüm 3 SİLENT ATTACK , yarışta sürpriz konumunda gördüğüm ve etkili bir performans ortaya koymalarını beklediğim 5 ONUR ve 6 ROCKY BOY yarış içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Yarışa baktığımda çok fazla zorlanmadığım yarış severler içerisinde de çok fazla zorlu olacağını düşünmediğim AGF tablosunda %50 bandı çok rahatlıkla geride bırakabilecek rakipleriyle viraj dönülürken her metrede arayı çok rahat bir şekilde artırmasını beklediğim hem yapmış olduğu İzmir pistinde ki idman görüntüsü hem mesafenin et etkili isimlerinden olmasının yanı sıra üzerinde ki tecrübeli  Jokeyi ile beraber çok rahat bir yarış kazanmasını beklediğim 1 ALPTUĞHAN günün BANKOSU olarak önereceğim ilk isimdir.

3.AYAK : Koşacak olan Altı kısrağın içinden ilk dikkat ve göze batan isim beyaz bulut olmasına rağmen üzerinde ki aprantisinin dezavantajını oldukça fazla yaşayacağını düşündüğüm ve bunun bugün için kendisine yarış içerisinde büyük sıkıntı olmasıyla beraber diğer geriye kalan isimler arasından kazandığı yarışla beraber bugün ki rakiplerine oranla daha formda gözüken ve formda aprantisiyle beraber yarışta kazanmasını beklediğim İzmir pistinde ki idmanlarında akıcı gözüken 1 PİŞKİN KIZ'ın koşu üzerinde ikinci BANKO tercihim olarak kuponumda yer veriyorum.

4.AYAK : Seyir zevkinin güzel geçmesini beklediğim yarışta sonlarının nefes keseceğini düşündüğüm özellikle bugün Mustafa Çiçek koşularında etkili yarışlar yaparak çok atla gelme ihtimali yüksek bir program göze çarpıyor. İzmir pistinde ki idmanlarında yapmış olduğu muntazam idman görüntüsüyle yarışta kazanmaya en yakın isim olup mislilik kuponlarda tek geçilmesi normal gördüğüm 1 DONT HESİTATE koşuda çok ön planda ki isim olup, olurda yarışta eksik kalır sonlarda rakiplerine dama olursa ikramiye açısından da biraz bizleri gülümsetir umuduyla, Uzayan mesafelerde çok daha etkili yarışları olup bugün favori konumunda ki rakibine en ciddi rakip olarak çıkacak olan 2 İPEKKIZ, Son İzmir idman pistinde ki kısa işlerinde diri girip etkili bir sprint ayarlaması durumunda yarışa ortak olabilecek 3 CALLIENTE ve benim takip ettiğim isimlerden olan henüz tam manasıyla kendisini gösterdiğini düşünmediğim bugün için de sonlarda yarışa her an ortak olabilecek güce sahip olduğunu düşündüğüm 4 GIALLO RAGAZZA koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Bir önce ki yarışta Mustafa Çiçek hakkında yazdığım gibi koşu üzerinde net favori olarak yarışa çıkacak olan mesafenin ve rakiplerinin önünde ki performans ve formuyla beraber idmanlarında ki görüntüsünü de değerlendirdiğimizde rakiplerinin önünde net favori konumunda çıkmasını beklediğim 2 BAYDÖKER koşuda kazanmaya yakın isim olup, İzmir pistinde koştuğu yarışlarında güzel işler ortaya koyan ve uzayan mesafeye yatkın olduğunu gösteren 3 BENNATO'dan bugün favori gördüğüm ismi geçmesi halinde ikramiye açısından bir nebze cazip hale getirebilir umuduyla yanına ilave ediyorum.

6.AYAK : Bu şablon doğrultusunda koşuda sürpriz beklemek isteyeceğim bir  yarış böyle cazip bir altılı içerisinde de HEPSİ tercihinin çok kolay tercih edilebileceği az atlı programda. Yarışı arkaya yaslanarak izlemek daha keyifli olacaktır. Az at tercihi üzerinde duracak yarışseverlerin özellikle hazırlıklarında ki iyi görüntüsüyle ( 8 ŞERİFAĞA , 7 SUNGURLU , 10 YÜZGÜLDÜREN ) isimlerini dikkate almalarının yararlı olacağını düşünüyorum.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,3,5,6

2.AYAK : 1 ALPTUĞHAN

3.AYAK : 1 PİŞKİN KIZ

4.AYAK : 1,2,3,4

5.AYAK : 2,3

6.AYAK : 1,2,4,5,6,7,8,9,10

TUTAR : 20,16 TL

Loading...
Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Loading...
admin
Yönetici
admin

İyi seneler Yavuz, bol şanslar.

aynasiz10
Üye
aynasiz10

Bol şanslar diliyorum

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...