Ana Sayfa / Tahminler / 02 MART 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

02 MART 2019 CUMARTESİ İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Mutlu bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle tüm takipçilerimize Bol Şanslar dilerim.

1.AYAK : Oldukça zevkli geçecek bir koşuyla start alacak olan başlangıç ayağında. Riskli bir tek tercihimle şablonumu oluşturacağım. Vermiş olduğu aranın ardından son Kocaeli startında pisten oldukça etkilendiğini düşündüğü ve o gün koşu performansı olarak eksik kalan geri alınan o süreç içerisinde ocak ve şubat ayında ki idmanlarında oldukça muntazam hazırlık dönemiyle beraber kendisi için en ideal mesafede bugün ara sonrası rakiplerinin önünde koşuya katılacak olan ve dinçlik yarışıyla beraber koşuda risk edeceğim isim 5 MAKAMBO koşunun temposunu da göze aldığım da oldukça ön plana çıkan isim olup BANKO tercihimdir.

2.AYAK : Bölünen Maiden mücadele özellikle bugün maiden koşuların oldukça zorlu geçmesini bekliyorum. Yarış hayatına yeni başlayacak olan tayların dahi çok etkili hazırlıklarıyla bu koşuya katılacak olmasını göze aldığımda zorluk derecesinin yüksek olduğu ve ters bir sonuçla neticelenmesi oldukça normal gördüğüm koşuyu HEPSİ tercihi ile çok fazla riske almıyorum.

3.AYAK : Maidene veda ettiği koşu sonrası zorlaşan rakiplerinin önünde koşuyu kazanan ve seri yakalayan ismin devam ettirdiği formuyla beraber bugünde koşuda İstanbul pistinde yapmış olduğu mükemmel idmanlarıyla kazanmaya yakın gördüğüm 2 INVINCIBLE BABY koşuda ilk şans verdiğim isim olup, tek ciddi rakibinin son startında çok yakın ara kaybettiği koşunun rövanşı için sahada olup idmanlarında ortaya koyduğu görüntü ile birlikte bugün es geçilmemesi gerektiğini düşündüğüm formda isim 5 KIZIL TÜY arasında ki mücadelenin birinciliği belirleyeceğini düşünüyorum.

4.AYAK :  Vermiş olduğu ara sonrası bugün sahaya çıkacak olan ve düzenli idmanlarıyla beraber yakalamış olduğu seri formuyla koşuya damga vurabilecek idmanlarında ki mükemmel işlerinin yanı sıra kendisini iyi tanıyan kantarması Ayhan Kurşun idaresinde bugün ki rakiplerinin üzerinde ki performans ve formuyla beraber mesafe ayırt etmeksizin etkili koşular ortaya koyabilen  5 ŞEKER HANIM koşu üzerinde şanslı gördüğüm isim olup BANKO tercihimdir.

5.AYAK : Birbirlerine yakın isimlerin ve sonucunu kestirmenin zor olduğu bir yarış. Koşu üzerinde koşacak olan isimler içerisinde sivrilen çok fazla bir isim göremiyorum. Çok uzun ara sonrası koşacak olan ismin dahi koşuda ki şansının yüksek olduğunu düşündüğüm bir yarış. Koşuda şans vereceğim ve kalabalık tutacağım yarışta ; Son startını bu mesafede kazanıp devam ettirdiği formuyla 1 BOTAN, Sentetik piste daha farklı koşup özlediği birinciliği alabilecek 2 SAVAŞ ATI, grubu yakın markaja alıp viraj üzerinde rakiplerinin önüne geçerek koşuyu kazanması normal olabilecek 8 KASMANBEY, Yarış içerisinde tek kısrak olan mesafesinde 4 RENGÜL , Gökhan Kocakaya uyumu ve çıkış içerisinde ki son formlarıyla beraber bugünde koşunun şanslı ismi 3 YAĞIZAT, Uzun aranın ardından koşuya katılacak olmasına rağmen mükemmel idman görüntüsüyle beraber dinçlik koşusu yapması durumunda koşuya kalitesini damga vurabilecek 6 GÜRGÜR BABA ve ara sonrası koştuğu tek yarışı ile beraber formunda gelişmeler olduğunu düşündüğüm 7 KARAYÜREK zorlu koşuda şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kapanış ayağı bölünen Maideni oluşturuyor. Şablonum dahilinde daha çok ön planda değerlendirdiğim isimleri tercih ediyorum. Koşuda ilk şansı yarış hayatının ilk yarışında koşudan üçüncülükle ayrıldıktan sonra üzerine koyduğu formuyla beraber yapmış olduğu idmanlarında oldukça dikkat çekici işler ortaya koyan 4 BRAVE KING koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isim olup, ciddi rakip olarak gördüğüm isimler ; 11 PATRIOTTICO , 6 ÇAĞRI, 13 ŞERBAZ , 7 DALLAS ve 3 BALDEMAR şanslı gördüğüm isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 5 MAKAMBO

2.AYAK : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13

3.AYAK : 2,5

4.AYAK : 5 ŞEKERHANIM

5.AYAK : 1,2,8,4,3,6,7

6.AYAK : 4,11,6,13,7,3

TUTAR : 76,44 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Yavuz

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar YAVUZHAN41

Deniz Tekin Deniz
Ziyaretçi
Deniz Tekin Deniz

Bol Şanslar Arkadaşlar

Istanbul
1. Koşu 2,3
Altili Ganyan
1. Ayak 7 RUZGAR BANKO
2. Ayak 7,13
3. Ayak 6,5
4. Ayak 1,5,2,4,3
5. Ayak 7 KARAYUREK BANKO
6. Ayak HEPSI

Can
Ziyaretçi
Can

Bol şanslar…1.ayak biraz fantazi olmuş ..

admin
Yönetici
admin

1.Ayak : 1,2,3,8
2.Ayak : 7
3.Ayak : 5,6
4.Ayak : 2,5
5.Ayak : 1,3,4,6,8,9,10
6.Ayak : 4,6,7,12

admin
Yönetici
admin

Gına geldi 5 te kalmaktan

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...