Ana Sayfa / Tahminler / 02 KASIM 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

02 KASIM 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: Kazandığı ilk yarışında usta atlar gibi koşan 8-ZİMBAT için geçilene kadar tek notunu düşmüştüm BANKOM.

2.AYAK: İdmanlarını çok beğendiğim 4-NİZİPLİ KIZ favorim. Son yarışını ölçü almadığım 3-İLKNAZ, İzmir'den gelen sentetikte kapalı kutu 8-HATİPHAN ve artık aradan önceki formuna yaklaşan 6-KURTAR BENİ rakipleri.

3.AYAK: Aslında ERTEMİZ eski ERTEMİZ olsa bu gruptaki isimleri sırtına alır kazanır fakat bir türlü eski günlerine dönüş yapamamıştı ta ki son yarışına kadar. Pazar günü sahada canlı izlediğim isimi padokta çok beğenmiştim altılımda olmadığı için de gidip üzerine oyunlar kurmuştum fakat jokeyinin anlamsız bir şekilde dış kulvar tercihi yüzünden en azından ikinci olacağı yarışı tabela dışında tamamlamıştı ilk yarışında tek yaz notunu düştüm hemen ama bu kadar erken start alacağını tahmin etmiyordum dolayısı ile yakın ara koşacak olmasından dolayı kafamda soru işaretleri var o kazanamazsa kimin kazanacağını bulmak zor burada risk almak istemiyorum açıkçası tercihim HEPSİ.

4.AYAK: Koştukça çok farklı yerlerde olmasını beklediğim 4-KIZIL TÜY verdiği araya ve gördüğü tedaviye rağmen idman pistindeki havasını bu yarışa yansıtırsa kolay bir galibiyet elde eder BANKOM.

5.AYAK: 2-GINA MONTANA ve 7-REACH THE TOP arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir diye düşünüyorum.

6.AYAK: Henüz bir istikrar yakalayamamış isimler arasındaki mücadeleden çok sürpriz bir sonuç çıkabilir tercihim HEPSİ.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 8

2.AYAK: 4-3-8-6

3.AYAK: HEPSİ

4.AYAK: 4

5.AYAK: 2-7

6.AYAK: HEPSİ

KUPON TUTARI: 65,52 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.