Ana Sayfa / Tahminler / 02 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

02 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk startında startla birlikte aldığı liderliği son metrelerde içinden ve dışından gelen rakiplerinin ataklarına direnemeyerek kaybederken verdiği mücadele takdir edilesi olan 9-GÖRÜNMEZ ve son startında üzerindeki aprantisine rağmen yaptığı dördüncülük çok büyük bir başarı olan 11-ŞEN NEHİR arasındaki mücadeleye ilk startına güzel çalışmalarıyla katılacak olan Turbo yavrusu 1-BABAFARUK'da katılabilir.

2.AYAK: Rakiplerine göre kilo dezavantajına sahip olsa da son iki yarışıyla bu handikapı kaldırabileceğini düşündüğüm 1-BENAZİR KIZ favorim. Son yarışında jokeyinin en gerilerde beklemesi sonucu kazanabileceği yarışta kendisine tabelanın dibinde yer bulan 11-SİDAR GÜLÜ ve son koşusunu pek önemsemediğim bugün çok iyi koşacağını düşündüğüm 5-GÖZ AĞRISI sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son startında erken yürüdüğü için kaybettiğini düşündüğüm 7-VICTORY IS OURS'un son metrelerde FLY BY ME'yi avlayıp koşuyu kazanmasını bekliyorum bankom.

4.AYAK: Son yarışında pist rekoru kıran 1-COPPERFIELD favorim. Sonlarda çok sıkı gelmelerini beklediğim 3-GREY CLOUD ve 7-STORM SEA SWELL rakip gördüğüm isimler.

5.AYAK: Bu koşuya güzel galopları ile katılacak olan 2-KIRKPINAR, uzun ara sonrası iki yarış görüp fazlalıklarından kurtulan 5-BUZKAYA, sonlarda kuvvetli gelecek 3-TOROS ASLANI, ağır kilosuna rağmen 1-GÖKKALE ve 4-BİLGEKURT sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Sırasıyla 8-ÖZERDİNÇ, 1-BAYKOÇ, 7-MAVİ ATEŞ, 3-GÜNEYDOĞULU ve 5-KAYA UC şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9-11-1

2.AYAK: 1-11-5

3.AYAK: 7

4.AYAK: 1-3-7

5.AYAK: 2-5-3-1-4

6.AYAK: 8-1-7-3-5

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

1
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
efe
Ziyaretçi
efe

Günaydın hayırlı günler üstad bugün senden güzel bir adana tahminleri bekliyorum

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.