02 HAZİRAN 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İlk startında startla birlikte aldığı liderliği son metrelerde içinden ve dışından gelen rakiplerinin ataklarına direnemeyerek kaybederken verdiği mücadele takdir edilesi olan 9-GÖRÜNMEZ ve son startında üzerindeki aprantisine rağmen yaptığı dördüncülük çok büyük bir başarı olan 11-ŞEN NEHİR arasındaki mücadeleye ilk startına güzel çalışmalarıyla katılacak olan Turbo yavrusu 1-BABAFARUK‘da katılabilir.

2.AYAK: Rakiplerine göre kilo dezavantajına sahip olsa da son iki yarışıyla bu handikapı kaldırabileceğini düşündüğüm 1-BENAZİR KIZ favorim. Son yarışında jokeyinin en gerilerde beklemesi sonucu kazanabileceği yarışta kendisine tabelanın dibinde yer bulan 11-SİDAR GÜLÜ ve son koşusunu pek önemsemediğim bugün çok iyi koşacağını düşündüğüm 5-GÖZ AĞRISI sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

3.AYAK: Son startında erken yürüdüğü için kaybettiğini düşündüğüm 7-VICTORY IS OURS‘un son metrelerde FLY BY ME’yi avlayıp koşuyu kazanmasını bekliyorum bankom.

4.AYAK: Son yarışında pist rekoru kıran 1-COPPERFIELD favorim. Sonlarda çok sıkı gelmelerini beklediğim 3-GREY CLOUD ve 7-STORM SEA SWELL rakip gördüğüm isimler.

5.AYAK: Bu koşuya güzel galopları ile katılacak olan 2-KIRKPINAR, uzun ara sonrası iki yarış görüp fazlalıklarından kurtulan 5-BUZKAYA, sonlarda kuvvetli gelecek 3-TOROS ASLANI, ağır kilosuna rağmen 1-GÖKKALE ve 4-BİLGEKURT sırasıyla şanslı gördüğüm isimler.

6.AYAK: Sırasıyla 8-ÖZERDİNÇ, 1-BAYKOÇ, 7-MAVİ ATEŞ, 3-GÜNEYDOĞULU ve 5-KAYA UC şanslı gördüğüm isimler.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 9-11-1

2.AYAK: 1-11-5

3.AYAK: 7

4.AYAK: 1-3-7

5.AYAK: 2-5-3-1-4

6.AYAK: 8-1-7-3-5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
efe

Günaydın hayırlı günler üstad bugün senden güzel bir adana tahminleri bekliyorum

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x