ankara altili tahminleri

02 EYLÜL 2017 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (MİRAMİS)

Herkesin bayramını kutlarım…Başarılı olabileceğimi hissettiğim programda fikirlerimi paylaşmak istedim..Yazdığımız gibi gelmesi dileğiyle…

1.AYAK: Karışık görünen tay yarışında çok ön planda tuttuğum iki ismin yeterli olacağını düşünüyorum. Bunlar 3 DİZDAROĞLU ve 5 UÇANARDA.

2.AYAK: Sezonun sonuna doğru gelirken bazı at sahipleri 4 günde bir at koşturarak ne koparsak kar gözüyle bakıyorlar bariz şekilde. Potansiyel ve gördüğü harpler göz önüne alındığında 1 ÖZDAMAR favorim. Açık yarışlardan sonra gücünü yetirebileceği bir grup yakalayan 2 SULTANHAN ve avantajlı kilosuna dönen 8 BÜYÜK DOĞU plasede tuttuğum isimlerdir. Daha sonra ise sırasıyla 6  ÖZYEL, 5 AKARNEJAT, 3 HAYATI CEDİD ve 7 DEMİRCENK kuponumda şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK: Vites düşüre düşüre kazanacağı grubu arayan 6 ALOYSHA ile koştukça formunu ilerleten 5 UMUTLU ilk şans verdiğim isimlerdir. Daha sonra jokey/ günlük performans ile kendilerine şans yaratabileceklerini düşündüğüm isimler olan 4 SER EMİR ve 2 ÇELİKKALKAN‘a şans veriyorum.

4.AYAK: Koşu temposunun lehine olmayacağını düşündüğüm Amigra’nın tek atılmasını tavsiye etmiyorum. Viraj dönüldükten sonra akıllı binicisinin kendisini son 400’de ön plana atacağını düşündüğüm 4 LADY FALCON benim ilk şans verdiğim ve Amigra’nın 2 boy önünde yarışı kazanmasını beklediğim isimdir. Beklediğim yarışı yapamaması durumunda 6 TATVAN KIZILCA, 5 RED QUEEN, 3 İLKNUR SULTAN ve temponun beklediğimin üzerinde gitmesi ihtimaline karşı 2 AMIGRA sigorta olarak kuponumda bulunduracağım isimlerdir.

5.AYAK: Hazırlık ve orijin olarak ön plana çıkan 8 ELABARS, 4 OĞLUM İLKER, 5 OĞLUM VOLKANa  ilave olarak A.KURŞUN ile bir diğer Turbo yavrusu 6 SABAH RÜZGARI şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK: Günün kapanış ayağında yine rakiplerinden ayrılıp birinci mücadelesi yapacaklarını düşündüğüm iki ismi yeterli görüyorum. Bunlar form durumu harika olan 4 OZANŞAH ve jokeyinin form durumu harika olan kendisinin de potansiyelli bir at olduğunu düşündüğüm 3 MİRZALAĞA.

 

ALTILI KURGUM (134  TL):

1.AYAK: 3-5

2.AYAK: 1-2-8-6-5-3-7

3.AYAK: 6-5-4-2

4.AYAK: 4-6-5-3-2

5.AYAK: 8-4-5-6

6.AYAK: 4-3

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Miramiss104

Avatar
1989 doğumluyum...KOCAELİ'de yaşıyorum...Yaklaşık 12 senedir at yarışını takip ediyorum...Tamamen ortak tahmin havuzuna ben de kendi tecrübelerimle katkıda bulunabilmek amacıyla buradayım...Genelde ters kurgu üzerine yoğunlaşarak kendi tekim üzerine cazip altılı ganyan kuponu yapmayı hedeflemekteyim...Yaptığım kuponlarla program seçerek, 100-150 lira civarı kupon yapan takipçilerle yüksek ikramiyeleri hedefleyeceğimizi düşünüyorum....Herkese bol şanslar...
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar

murat

5 e verirler bence de…6 …eğer 2.olsaydı ama malesef

yavuzhan41

Mirzalağa bitirir kaçmaması lazım :)

yavuzhan41

yazık oldu geçmiş olsun mirzalağa az daha dayanamadı güzel oyun kurmuşun tebrik ederim.

admin

Geçmiş olsun kötü kaçtı.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x