Ana Sayfa / Tahminler / 02 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

02 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Başlıkta Altılı ganyan olarak belirtmiş olsam da bu uygun program üzerinden en mantıklı oyunun Yedili ganyan ve Misli kupon olduğunu düşündüğüm için yedili ganyan olarak oyun kurgumu yapacağım. Bütün arkadaşlarıma bol şanslar dilerim.

1.KOŞU : Son yarışında yüksek tempoda yarışın yükünü çekip son metrelere kadar yarış içerisinde koşup yakın ara üçüncü kalmasına rağmen bugün koşacağı rakiplerinin çok üzerindeki form grafiği ile startla birlikte alacağı liderlikle beyaz bayrak ayna yarışı yapmasını beklediğim inatçı karakterini her yarışında kuponumda yer verirken bahsettiğim yarıştan kopmayan 1 EREN EFENDİ başlangıç koşusu için BANKO ismimdir.

2.KOŞU : Maiden mücadelede bugün ki koşacağı taylardan daha ön planda olarak gördüğüm yarış hayatının ilk yarışında kamçı görmeyerek koşan baba kardeşi Çakal Carlos gibi süratli bir ayağın kardeşinin ilk startında son 100 metreye kadar kolay tempoda gelip sonlarda yarış tecrübesinin bulunmamasından yarışta durduğu anda arkada ki rakiplerine geçilmesine rağmen kamçı kullanılmayan ismin bugün kazandığı koşu tecrübesi ve idman pistinde ki muntazam idman görüntüsünün yanı sıra uzun aradan sonra koşacak olmasına rağmen Adana pistinde ki hazırlıkları oldukça etkili olan ekürisinin de kendisi kadar etkili bir koşu koşmasını beklediğim 2 EYYÜPHAN'ı altılı ganyanın başlangıç ayağında BANKO ismidir.

3.KOŞU : Orta mesafeli 4 ve yukarı arapların mücadelesinde ikramiye bakımından biraz süpriz arayacağım bir koşu ; Ankara pistinde  koştuğu çim yarışlarından sonra bugün Adana pistine gelen ve geçmiş dönemde bu piste koşu koşmuş olan ve yarış hazırlıkları oldukça etkili 3 MAHREM koşunun önde gelen ismi olup, kazandığı koşu sonrası koşu kazanamayıp o günden beri takip listemde olan bu gruplarda etkili koşuları olan son üçüncülüğünde ki rakiplerinin yanında etkili bir yarış ortaya koyan Adana pistinde ki idman görüntüsü oldukça etkili olan 7 KARA KANTOS favorinin en ciddi rakibi olup,  son ikinciliğinde hazır durumda olduğunu gözler önüne seren ve bugün üzerine A.çelik gibi bir jokeyi alan ( bu arada A.Çelik'in günü olan bir gün olacağını şimdiden söyleyebilirim.) 8 SİGNAPORE PRENSİ , Bomboş kilosuyla son dördüncülüğünden sonra yazılmadan geçilmiyecek 11 ÖZKARA ve son olarak Adana pistinde ki hazırlıklarına baktığımda oldukça etkili bir yarış performansı ortaya koyacak hazırlıklara sahip 5 ANADOLUKAN sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

4.KOŞU : İki isim rakiplerinden önde olduğu aşikar bir koşu olmasına rağmen yarış ve ikramiyenin belirleyeceği ayaklarından kıpırdamasına neden olabilecek bir ayak olmasını temenni ettiğim bu koşuda iki ismin yanına süpriz bekleyeceğim iki isim daha ekleyeceğim. Koşu içerisinde oldukça önde gördüğüm isim startla birlikte önde kapışacağı rakibiyle yarışın favori konumundaki 4 HERRİNG ve 5 TATVAN KIZILCA önde rakiplerinden ayrılarak birincilik mücadelesi içerisinde olacaktır. Bu iki ismin yanına kum performansı eksik olmasına rağmen bugün az rakipli bir yarış olması ve yarış hazırlıklarında kıpırdamalar gördüğüm 2 TORUN CALLAS ve ara sonrasından gördüğü koşuyla toparlandığını gösteren bu rakiplerinin öndeki mücadelesinden yararlanıp koşuyu lehine çevirebilecek güçteki 7 SAHİBE sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : Son yarışında yarışı kazanmasına rağmen o gün için üzerindeki ismin hatalı koşturması sonucunda rakibine faul yaptığı gerekçesiyle ikinciliğe alınan ismin formunun zirvesinde olduğu kesin. Bugün böyle bir hataya düşmeyeceğini tahmin ettiğim ismin günün ağır favorilerinden birisi çıkmasını bekliyorum.  2 KOZBEYİ'nin koşuyu startta birlikte çıkıp kazanmasını bekliyorum. Yedili ganyan kuponumda son dördüncülüğünü beğendiğim ve çalışmalarında etkili olan koşunun süpriz konumunda ki 5 BIÇKIN BEY yazıp bu koşuyu geçiyorum.

6.KOŞU : Ahmet çelik sanırım bu koşuyu kaybederse jokeyliği adına üzücü bir gün yaşar diye düşünüyorum. Her ne kadar ağır kilo koşmasına rağmen hem rakiplerine karşı tecrübesi hemde üzerinde ki ismin bu grubu geçebilecek performansa sahip olduğunu bakıldığında uzayan mesafede koşunun da çok fazla sorun yaşatmayacağını düşündüğüm idman görüntüsü rakiplerine göre daha etkili gözüken bu tip mesafeleri seven 1 ÇELEKAN'ın yarış içerisinde en ciddi rakibinin önde  kurduğu temposunun sonlarda düşmesinden yararlanarak koşuyu 200 içerisinde kendi gücünü ortaya koyup kazanmasını bekliyor ve günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

7.KOŞU : Ahmet çelik günü olabilir dediğim 3.koşu da tercih ettiği isimler ve uygun rakipler yanında şansının yüksek olması hem program üzerinde rahatlık sağlamış olacağını düşünüyorum. son ikinciliklerinin ardından Adana pistinde yapmış olduğu muazzam idman pisti galoplarında rakiplerine göre çok önde gördüğüm ve özlediği birinciliğe bugün kavuşup maidene veda etmesini beklediğim 1 ALEXANDRAPOLİ koşunun çok önde favorisi olup, çok uygun programda ikramiye boyutu açısından kıpırdatması adına favorinin eksik koşması ve sorun yaşaması durumunda yarış hayatının üçüncü startı olmasına rağmen çok etkili bir görüntü içerisinde olan ve mesafenin etkili derecesine sahip 2 ARUV BALA sıralaması koşuyu kapatmış olacaktır.

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 1 

2.KOŞU : 2

3.KOŞU : 3,7,8,11,5

4. KOŞU : 4,5,2,7

5. KOŞU : 2,5

6. KOŞU : 1

7. KOŞU : 1,2

TUTAR  : 20 TL 

 

ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 2 

2.AYAK : 3,7,8,11,5

3.AYAK : 4,5,2,7

4.AYAK : 2,5

5.AYAK : 1 

6.AYAK : 1,2

TUTAR : 4,80 TL (Misliliktir)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Kral bir isabet diliyorum senin için bugün Yavuzhanım…
Şansın ve ikbalin daimi olsun…

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...