Ana Sayfa / Tahminler / 02 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

02 ARALIK 2015 ÇARŞAMBA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta arası İstanbul'dan gelen isimlerin de katılımıyla biraz daha seyir zevki yükselecek görüntüde gözüme hoş gelen bir program. Kocaeli altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Ayak: Son üç yarışında pist alıştırmalarını iyi yapan mesafe konusunda da pek ayrım yapmayan isim 3 (KÜÇÜKPRENS) önceliğim. Yeni takısıyla daha sağlam basmaya başlayan 9 (MALAZGİRT), uygun bir grup yakalayan Yalaz yavrusu ve eküri destekli 7 (YASEMİNİM) ve idmanda çok iyi bir performans ortaya koyan 6 (ÖĞÜNSEL), tabela yakınlarında gezinen 5 (ZATIŞAH) ve bomba adayı olarak  4 (TUNCAGÜN) diyorum.

2.Ayak: Günün en çekişmeli mücadelesi olmaya aday handikap mücadelede sıralamam biraz kalabalık olup şu şekildedir. 7 (LEO), 10 (FORGET ME NOT), 3 (HAPPY VALENTİNE), 9 (BERKAYHAN), 1 (FİNAL TRY) ve 6 (MEGAS) olacaktır.

3.Ayak: Binicisiyle iyi bir uyum yakalayan bunun meyvesini son yarışından 5-6 boyluk farkla kazanarak alan ve çalışmalarında da gayet iyi görünen 7 (SEVEN SİSTERS) bugünün banko tercihi olmayı hak ediyor.

4.Ayak: Maiden mücadelede 1 (CHİCAGO) ve 6 (VAYVAYVAY) rakiplerine nazaran bir adım önde duruyor.

5.Ayak: Son yarışını kazanan formda isim 5 (IRMAK SULTAN), ekürili temsilcilerden 1 (FATMA SULTAN) ve yine son yarışını kazanan isimlerden binicisiyle daha önce katıldığı tek yarışından da galibiyet çıkaran 7 (GÜNYÜZÜ) bu ayak için yeterli olacaktır.

6.Ayak: Son yarışında takısını sevdiğini gözlemlediğim, idmanda da iyi bir grafik çizen 1 (BABA LEFTER), uzun süredir istediği galibiyete son yarışında kavuşan 3 (PERFECTUS) muhtemel favori önerilerim. Küçük oynayacaklara bu iki isim yeterli olsa da burnuma sürpriz kokularının geldiği son ayakta bütçesi müsait olanlar için giderek performansını yükselten 10 (MAYSAPERA), binicisiyle son yarışında aldığı 3.lükte notlarımın arasında duran 2 (BEKMEZ) ve idmanda gayet iyi görünen çimdeki performansını artık kumda da sergilemesi durumunda 5 (MY LEGEND) bugünün son tercihi olur.

Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 3-9-7-6-5-4

2.Ayak: 7-10-3-9-1-6

3.Ayak: 7

4.Ayak: 1-6

5.Ayak: 5-1-7

6.Ayak: 1-3 /// 10-2-5

Kupon Tutarı: 25,92 TL (6.Ayakta 10-2-5 ilaveleriyle geniş kupon 64,80 TL olup bütçe takdirinize bırakıyorum)

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
mert
Ziyaretçi
mert

can abi emegine saglik abi…4 ayakta 1. chicago tek yazcam abi ne dusunursun tek olurmu bu safkan yazilirmi abi ..sagol simdiden.

Adrian
Üye

Başarılar Can kardeşim…

Kocaeli şablonum

1.) MALAZGİRT(9) tek
2.) 5-1-2-3-4-6-7-8-11-10-9
3.) SEVEN SISTERS(7) tek
4.) CHICAGO(1) tek ya da VAYVAYVAY(6) rakip
5.) 7-1-8-5-4
6.) 10-3-1-2-9

ERTANBEY
Üye

Can abi bol şanslar diliyorum.

ERTANBEY
Üye

3.ayakta FİSKAYA GÜZELİ bi kenara not etmişim şimdi gördüm koştuğunu,ne düşünüyorsun belki gözden kaçmistir seninde hatırlatayim istedim

ayhan
Ziyaretçi
ayhan

Bol şanslar Bende son ayakta ki 10 numara MAYSAPERA tek tutuyorum

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla