01 ŞUBAT 2015 PAZAR İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (ADRİAN)

1.Ayak : Boş kilosu ile BUNGEE JUMPER(9) tekim.

2.Ayak : İlk kez koşacak olsada KODAMAN(5) favori. Son yarışını ölçü almadığım ATEŞKALE(1), son galobu çok iyi ve binicisi ile yapan NEVZAT AĞA(6), pistte iyi gözüken ERBİLGİN(2), TAÇLI ZEYNEP(10), EDASEL(8) ve FEVZİ(3) sırasıyla rakipleridir.

3.Ayak : Bu mesafede ve pistte iyi koşacak izlenimi veren KIZIL BULUT(4) favorim. Son yarışı ile PRINCESS MAHRA(5) rakibidir. GRAND AKARCA(3), FANCYCHANCY(2) ve CİMİNLİ(1) ile dileyen kapatabilir.

4.Ayak : Karataş bugün kaç yarış alır bilemiyorum, ATASOY(1) favori, dileyen tek atsın. YILMABAŞAR(5) rakibidir.

5.Ayak : KOŞANGÜZEL(1) çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum.

6.Ayak : İlk kez koşacak olan ASLANPARÇASI(1) favori. Grubun deneyimlisi JOKERŞAH(5/10) ve hiçbir galop bilgisi olmayan EYLÜLGÜLÜ(9) rakibidir.

Altılım

1.Ayak : 9
2.Ayak : 5/1-6-2-10-8-3
3.Ayak : 4-5/3-2-1
4.Ayak : 1/5
5.Ayak : 1
6.Ayak : 1-5-9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Adrian

Adrian
1972 Ankara doğumluyum. Bilgisayar programcısı olarak özel bir şirkette çalışıyorum.15 yıldır at yarışları ile ilgileniyorum.
Anonim
Ziyaretçi
Anonim

Teşerler

dogan
Ziyaretçi
dogan

Ya bu yarislarda 6 ya cikmayacakmiyim hep 5 de kaliyom ya bana 2 tane saglam tek verinde kapatalim ayaklari biktim artik

ufuk
Ziyaretçi
ufuk

Tebrıkler wallahı ğlk ayakta 5 atta bulduk sen tek atmışssın

gökhan
Ziyaretçi
gökhan

Çok sağlam olmuş ya

Ilhan
Ziyaretçi
Ilhan

Sayın büyük üstat ne güzelde vermişsiniz şu izmirin(6)lısını ne yazıkki karataşa mağlup olduk bu istikrarsız adam hepimizi yaktı.sayın büyük üstat emeğine saglık bu siteyi herzaman ayakta tutacağız herzaman senin yanındayız Başımızın tacı büyük üstat!!