01 OCAK 2016 CUMA İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ATLAS)

1.AYAK:   Mesafe derecesi rakiplerinden daha iyi olan ve önceki yarışlarına göre uygun bir grup bulan 4.GARANTİ günün ilk teki olarak değerlendirilebilir.

2.AYAK:  İkinci ayakta önceki yarışını tekrarlaması halinde 6.TIRPANBEY ilk şanslı isim olacaktır. Rakip gördüğüm isimler 2.BERSİMO ve 8.KÜÇÜK PIRLANTA olup 9.ŞİRRET ve 7.YANARAĞA sonraki ihtimaller olarak değerlendirilebilir.

3.AYAK:  Üçüncü ayakta rakiplerinden daha üst düzey yarışlarda koşan 6.SAINT HILARION ile 3.TEMELHAN arasındaki mücadeleye Karataş’ın bir kez daha tercih ettiği 4.TEREX’in de katılabileceğini düşünüyorum.

4.AYAK:  Daha önce geçtiği rakiplerinin yanında Karataş avantajı da bulunan 1.ATEŞYAĞMURU günün ikinci teki olarak değerlendirilebilir.

5.AYAK:  İnişli çıkışlı grafiğe sahip ve önceki yarışlarında birbirlerini geçebilen kısrakların buluştuğu beşinci ayakta 5.YORKVILLE QUEEN, 2.LADY TIFFANY, 3.SEVİMLİGÜZEL ve  4.TRALLES GIRL’ü ayrımsız değerlendiriyorum.

6.AYAK:  Çok sayıda safkanın şanslı olabileceğini düşündüğüm son ayakta sıralamam 6.PREZIOSA, 2.ANATOLIAN SUN, 5.INVINCIBLE LION, 1.ALAS ALAS ve 3.ARINA ME şeklinde olup herkese güzel bir yıl ve bol şanslar diliyorum.

 

ALTILI GANYAN TAHMİNİM

1.AYAK:  4

2.AYAK:  6, 2, 8, 9, 7

3.AYAK:  6, 3, 4

4.AYAK:  1

5.AYAK:  5, 2, 3, 4

6.AYAK:  6, 2, 5, 1, 3

Kupon Bedeli:  18,00 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Atlas

Avatar
Adana'da yaşıyorum ve serbest meslek niteliğinde bir işle iştigal ediyorum. Yaklaşık 10 yıldır at yarışlarıyla ilgileniyorum ve tüm yarış severlere bol şans diliyorum.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian

Başarılar Atlas

admin

Bol şanslar, iyi seneler

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x