01 Ocak 2014 Bursa Altılı Ganyan Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

2014 Yılı herkese mutlu, huzurlu ve bol kazançlı bir yıl olması dileğiyle.

Bursa’da 2014 yılının ilk yarış gününde bana göre zayıf bir program mevcut.

1.AYAK : Altılı ganyanın ilk ayağını oluşturan koşuda gruptaki en formda isim gözüken 6-TRALLES GIRL favorim misli kuponlara tek yazılabilir.Rakip arayanlara 5-SEA SPARKLE, 3-SECRET STORY ve derecesi güzel görünen 2-LIFES LONG FOR RUN önerebileceğim safkanlar.

2.AYAK : Günün maiden mücadelesi Arap safkanlarına ait olduğu için herzaman sürprize açıktır.Misli oynamayanlar bu ayağa HEPSİ demesi mantıklı olacaktır.Az atla geçmek isteyenlere 4-ÜÇORTAK, 6-ATLIDERELİ, 3-TOYDEMİR BATUR ve 5-YOLVER önerebileceğim safkanlardır.

3.AYAK : 1-BÜRKAN ve 6-GÖKBAKIR arasında geçecek gibi görüne mücadelede  en az hatayı yapan safkan fotoyu önde geçer.Halil abi namı diğer PAPAZ abi 8-DOKTORKAYA bugün geçilmez dedi.Geçilirse çaylar Papazdan :) Son olarak 4-ERÇEŞMELİ önerebileceğim isimlerdir.

4.AYAK : Uygun grupta start alacak formda isim 5-DAĞAŞAN bugün önerebileceğim en sağlam bankom.Rakip arayanlara 2-ALMAATA.

5.AYAK : 3 yaşlı ingiliz safkanlarının Şartlı mücadelesinde 5-MY KONOS favorim misliciler tek yazabilir.1-AMARILLO, 6-TUĞÇE HANIM ve ilk startı olmasına rağmen 4-MISS COOPER kuponlara eklenerek rahat bir yarış izlenebilir.

6.AYAK : Günün kapanış koşusunda 9-KUTLUHANIM favorim.1-BALDURA, 7-GAYEATLI, 8-GİZEMLİ GÜZEL ve 5-ŞAHSERDAR diğer şans verdiğim safkanlar.

 

ALTILI GANYAN KUPONUM :

1.AYAK : 6 / 5 – 3 – 2

2.AYAK : HEPSİ

3.AYAK : 1 – 6 – 8 – 4

4.AYAK : 5

5.AYAK : 5 – 1 – 6 – 4

6.AYAK : 9 – 1 – 7 – 8 – 5

HERKESE BOL ŞANSLAR.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.