01 NİSAN 2015 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni sezonla birlikte zevkli ve çekişmeli anlara tanık olacağımız bugünkü İstanbul programıyla merhaba diyoruz. Bakalım ilerleyen günlerde sahne alacak pistlerin iki güzide şampiyon Aygırı Turbo ve Kafkaslı’nın taylarından yeni bir şampiyonla tanışabilecek miyiz? Yarınki İzmir programıyla da yeni sezonu müjdeler bir edayla 9 koşulu programlar başlıyor olacak. Bu vesileyle yeni sezonun siz değerli takipçilerimize uğur ve bol şans getirmesini temenni ederim.  İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Bu mesafede daha iyi koşan artık şeytanın bacağını kırmak isteyecek olan 1 (PHOSPHOROS) önceliğim olacak.Son iki yarışını küçük farklarla kaybeden 2 (GÖÇMENHAN), idman performansı üst seviyede 3 (PENTAGON FORCE), 7 aylık ara verse de idmanlarında sentetiği sevdiğini gösteren 8 (LYRİC), binicisiyle gerçekleştirdiği idmanda oldukça iyi görünen 7 (TEARRA), zaman zaman ilginç koşular sergileyen 5 (BEYAZ BULUT) ile noktalıyorum.

 

2.AYAK: Binicisiyle bütünleşen istikrar abidesi haline gelen 9 (ZU HAT) bugün ekonomik kuponlarında ilk tek tercihim olacaktır. Bütçesi müsait olanlara binici uyumuyla çıktığı her koşuda potansiyelini arttıran 2 (STAR OF ROCK) ve eklenen takısı ile son yarışını unutturmaya çalışacak olan 1 (PRİNCESS FİONA) kuponlarda yer alabilecek isimlerdir.

 

3.AYAK: Son yarışını kazanarak formunu sürdüren binicisiyle de uyumlu 4 (KANLITAY), tabela müdavimi pist değişikliğinden etkilenmezse 1 (BESSEY) ve İzmir’deki açık mücadelelerden istediğini alamayan ideal mesafesinde şanslı görünen 5 (NİLDA) yeterlidir.

 

4.AYAK: Yarış hayatında en kötü ilk ikide yer alan ve çok beğendiğim her daim takibimdeki 1 (GÜMBÜRGÜMBÜR) H.Karataş tercihiyle günün bankosudur. Muhakkak ki kendisini zorlayacak isim çıkacaktır. Fakat son yarışlarında bu denli güçlü bir gruba denk gelmemiş olması dezavantajına görünse de defalarca canlı izlediğim bu güzide tay yine yanıltmayacaktır. Yıkmak isteyenlere önerim 2 (BUZKAYA) ve 3 (BABA MEVLÜT) olacaktır.

 

5.AYAK: Startta kalma sorunu giderilmesiyle birlikte çıkışa geçen 5 (MAYA KISKA)  önceliğim. Ö.Yıldırım idaresinde daha kaliteli bir kimliğe bürünen 6 (MAGİC SLİPPER), mesafedeki en iyi dereceye sahip ağır kilodan etkilenmezse 2 (I AM THAT CHİCK), uzun mesafe tecrübesi oldukça yeterli 1 (BEYAZ GÖLGE) bu koşuya işaretleyeceğim isimler olacaktır.

 

6.AYAK: Henüz 3 yarışında iyi kumaşını gösteren 9 (SÜVARİOĞLU) önceliğim. Binicisiyle idaresinde daha uyumlu olduğunu gördüğüm 10 (KIZILTUĞLUM), son yarışlarında iyi tabelalar yapan idman pistinde de bunun kazanmaya taşıyacak potansiyeli gösteren 13 (ESRALI), sürpriz beklentisinde olduğum 12 (TUNCAGÜN) ve M.Kaya idaresinde 2 (GÖKDOĞAN) ile bugünkü son tercihimi sizlere sunuyorum.

Şablonum:

1.Ayak: 1-2-3-8-7-5
2.Ayak: 9 /// 2-1
3.Ayak: 4-1-5
4.Ayak: 1 /// 2-3
5.Ayak: 5-6-2-1
6.Ayak: 9-10-13-12-2

Kupon Tutarı: 21,60 TL  (/// sonrası 2.ayakta 2-1 ve/veya 4.ayakta 2-3 ilaveleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
guest
29 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Can bey sizi severek takip ediyorum. Bugünkü programda Nilda gibi bir safkanın; yılmabaşara kafa tuttu, En Güvenilir Tek olarak yazmamanızdaki sebebi Söyler misiniz ?

Ramazan Yılmaz

Istanbul altılı kuponum:
8/H/1/1.2.3.5/H/7.10
Herkese bol şanslar

Adrian

İstanbul a gunduz yetisemedim ama son ayak 5 ATLİOGLUM tek aticam. Hepinize bol sans

Adrian

Evet can haklisin

mehmet

tebrikler can911 ben oynadım senin kuponunu sana güvendim 2.ayak.9 tek 4.ayak 1 tek ti gidiyo

admin

7 lira ganyan tek önermek iyi cesaret. Tebrikler
Devamı gelsin inş.

erhan28

Can bey size nasıl ozelden ulasabilirim

metin

Can911 kutlarim sizi

29
0
Tahmin paylaş.x
()
x