Ana Sayfa / Tahminler / 01 ARALIK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

01 ARALIK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Bütün Yarış sever arkadaşlarımıza Bol şanslar dilerim.

1.AYAK : Altılı ganyanın başlangıç ayağı maiden mücadele zorlu başlangıçla başlıyor. Adeta maidene çivi çakan bir türlü veda edemeyen her yarışında ilk dört içerisinde olan bugünde muhtemelen iyi yerlerde yarışı bitirebilecek performansa sahip 8 KÖKMENİNKIZI ilk şans verdiğim isim olup, son üçüncülüğünde oldukça iyi gözüken 6 TURBO DELUXE, Yarış hayatının ilk startına geç başlamasına rağmen  koşu tecrübesi kazanıp idman görüntüsü güzel olan 1 ÇİFTÇİBABA, koşu tecrübesi bu rakipleri içerisinde yeterli olup ters bir yarış koşabilecek 5 KÜÇÜKAKTAŞ, son ikinciliğinin ardından muhtemelen yarışın favori konumunda olacak hazırlıkları yeterli gözüken 4 GÜNIŞIĞI sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Kısa mesafeli sürat yarışında aranın ardından koşacak iki ismin ön planda olduğunu düşünüyorum. Özellikle H.karataşın kendi idmanını yaptırdığı ismin aranın ardından dinçlik yarışı yapıp güzel yerlerde yarışı bitirebilecek 1 KAVACIK BEYİ, Aynı tarihler aralığında geri çekilen bugün çok etkili bir yarış ortaya koyabilecek bu mesafelerde güzel işleri bulunan dinçlik yarışı yapabilecek 6 RED KIT, son yarışında çok ön planda tuttuğum kuponumda banko olarak tek gördüğüm o gün içerisinde etkisiz bir görüntü sergilemiş olsa dahi bugün ki rakiplerinin yanında uygun sıkletiyle devreye girebilecek 5 EL FUEGO , Bursa pistinde kazandığı koşunun ardından yükselen form grafiğini koruyan İzmir pistini seven 3 ÇAKAÇAK koşu içerisinde yeterli gördüğüm isimlerdir.

3.AYAK : Son yarışında kuponumda banko olarak şans verdiğim o gün içinde etkili bir yarış koşup koşuyu ikinci tamamlarken ne kadar inatçı bir isim olduğunu yarıştan kolay kolay kopmayan ismin bugün için tek dezavantajının üzerinde ki ismin olduğunu düşündüğüm için kuponum da tek olarak geçmesem de ilk şansı kendisine verdiğim 4 DESTAN AĞA koşunun önde ismi olup, yarış hazırlıkları etkili gözüken İzmirin etkili isimlerinden 1 BRANZINI ve son koşusunda yakın ara üçüncülüğünle dikkat çeken bugün koşuya koruduğu formuyla damga vurabilecek 8 KARŞIYAKARÜZGARI koşu için yeterli gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK : Maiden mücadelelerin bugün zor olduğunu düşündüğüm bölünen maidenin ikinci ayağında İstanbul pistinden bugün İzmir pistine çıkacak olan nasıl bir yarış ortaya koyacağını tam olarak kestiremediğim ve piste uyumunu yarış içerisinde izlenimlerimle göreceğim İzmir idman pistinde ki çalışmalarında hazır ve iyi işlerle girecek olan 2 BÜTÜNAY koşuda ilk şans verdiğim isim olup, İzmir pistinde son iki yarışında ikincilikle ayrılıp formunu koruyan bugün etkili bir yarış ortaya koyabilecek 3 CIMBIZ, Özellikle uzun işinde 1000 / 1,10 içerisindeki galopunda oldukça beğenimi kazanıp artan formuyla yarışa adına yazdırabilecek 1 BİLGELİ ve son olarak henüz iki start alıp son koşusunda üçüncü tamamlarken formunu yükseltiğini gözler önüne seren ve galoplarında oldukça hazır gözüken 5 TAMAHKAR sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

5.AYAK : Koşunun süratli bir yarış olacağını düşünüyorum. Bu isimlerin bir kısmıyla koşu koşup önlerinde yarışı bitirme başarası gösteren kuponum içerisinde sığınacak liman olarak gördüğüm yarış hazırlıkları bu grup için yeterli olarak gördüğüm tek dezavantajının kilosu olmasına rağmen rakiplerine üstünlüğünü sağlamasını beklediğim 1 GOLDEN OK'u kuponumda BANKO olarak tek geçiyorum. ( Kupon bedeli açısından tek yazdığım ismin en ciddi rakibi olarak gördüğüm 9 KIZIL GÜNEŞ'in kuponunda yeri olanların tercih etmesinde fayda olduğunu düşünüyorum.)

6.AYAK : Seyir zevkinin yüksek olacağı bir koşu muhtemelen yarışın foto içerisinde biteceğini de şimdiden görür gibiyim. Koşuda ilk şansı İstanbul pistindeki yapmış olduğu çalışmalarıyla İzmir pistine gelen bu tip mesafelerde etkili yarışlar ortaya koyan 12 RODOSTO yarışta ilk şans verdiğim isim olup,  Eküri avantajını kullanacak olan ve sonlarda çok etkili yürüyen Bursa pistindeki son ikinciliğinde oldukça etkili koşan 2 TARIKHAN , İdmanlarındaki görüntüsüyle yarışta etkili bir sonuca imza atabilecek 9 ESER , M.çiçek idaresinde yarışa çıkıp bu grupta her zaman söz sahibi olabilecek 5 ALPTUĞHAN ve son olarak Öyle bir at düşünün ki 63 kilodan 50 kiloya düşüp yarışın içerisinde her an devreye girebilecek performans içerisinde bulunan 13 CATCH MONEY sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU

1.AYAK : 8,6,1,5,4

2.AYAK : 1,6,5,3

3.AYAK : 4,1,8

4.AYAK : 2,3,1,5

5.AYAK : 1 /// 9 

6.AYAK : 12,2,9,5,13

TUTAR :  72 / 144 TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

5
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

talihin aydınlığın olsun Yavuzhan dost…
Nicesinden isabetli tercihlere…

Galopiyer
Üye

Talihin bol olsun…

4 tek
2 tek
1 tek
H
H
H

BOL ŞANS

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...