KOCAELİ AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 2 ŞUBAT 2016 – BOMBACI

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır ve altılı kuponu mutlaka gönderilmelidir. Kupon limiti 150 TL olup her tahmin yayınlanmamaktadır.

GÖNDEREN: BOMBACI

Selamlar…

1.AYAK: Daha oncede yaptim ikramiyeden oldum. Ama huylu huyundan vazgecemiyor. Dişilerin maiden mucadelesinde yine tek deniycem. Ya hep ya hic misali. Koşan safkanlarin hepsinin son yarislarini izledim. Gözume carpan ve en cok etkilendigim kendisini ic kulvarda unutturup bana gore cok etkili aksiyonlarla grubun en sonundan gelen ve yarista 4. lükle yetinen 4 numarali FLAME ANGEL oldu. BANKOM dur.

2.AYAK: Uzayan mesafeyle birlikte tabi ki 1 numarali YORUKBEYI ilk atim. Yaris hayatinin 2. Koşusunda maidena veda eden ve daha sonraki yarilarinda istenileni bir turlu veremeyen son iki koşusunda 1700-1800 metrede basarili dereceler alan 6 numarali UGURUACIK ikinci safkanim olacak.

3.AYAK: Yine bir kisa mesafe yarisi ve yine çikoklar:) evet yazicaz. Sonraki tercihlerim şablonda olacak.

4.AYAK: Son yarislarina göre konusuyorum. 1 numarali VELIAHT rahat kazanmasi lazim. Alternatif BANKOMdur. Şans verdigim diger safkanlar 2 numarali BOYKA ve 4 numarali SEVEN and SEVEN dir.

5.AYAK: Aslinda burayi hic incelemek gelmedi icimden. Cunku son ayaktada bakar bakmaz 2 safkanin disina cikmayacagi kanaatini getirdigim icin buraya hepsi diyorum

6.AYAK: 2 numarali CANKOPARAN ve 13 numarali RUHUM un disina cikacagini düsünmüyorum.

Altili Şablonum

1.AYAK: 4 TEK

2.AYAK: 1-6 / 2-3-4-7-5

3.AYAK: 8-2-6-5-1

4.AYAK: 1 / 2-4

5.AYAK: hepsi

6.AYAK: 2-13

Kupon Bedeli: 13.20,-TL / 132,-TL

BOL ŞANSLAR…

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Süleyman
Ziyaretçi
Süleyman

Akşama Adana yorumlarınızı bekliyoruz teşekkürler

Fatih
Ziyaretçi
Fatih

türütcan yatırdı altılıyı .