Ana Sayfa / Sizden Gelenler / ADANA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 30 OCAK 2016

ADANA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 30 OCAK 2016

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır ve altılı kuponu mutlaka gönderilmelidir. Kupon limiti 150 TL'dir.

GÖNDEREN: CİHAN SEN

Adana'da kolay görünen ama bence zor bir program var.kendimce kolaylaştırmaya çalıştım.sizlerle de paylaşıyorum.hepinizin şans yanında olsun...

1.ayak: uygun mesafede 4-TUŞ KİLİDİ favorim.son dördüncülüğüyle kıpırdayan 2-BÜNYAN,kiloyu kaldırabilirse 1-MÜJDELİ KIZ,sık koşmaktan etkilenmezse 3-HAYAT NUR ve üçüncülükleri tatminkar 9-SILASU devreye girebilirler.bu beş at öncelikli olsa da ben hepsi deyip bu yamak yarışında süpriz bekleyeceğim.

2.ayak: geçen haftaki yorumumda 6-ARASHAN ın iyi koşmasını bekliyorum demiştim.yanıltmadı.favorim.yine geçen hafta pimi çekili koşuyor dikkat diye bahsettiğim 11-AĞASOYLU o gün yol bulamayınca üçüncülükte kaldı.bugün kazanabilir.4-MÜJDAT BEY ben geliyorum diyor.5-BUĞRACAN usta jokeyle tekrar buluştu.son yarışlarını ölçü almadığım 7-CENGO ve 8-KAMALICAŞ uygun kilolarıyla süpriz yapabilirler.9-NEPAL ikramiyeyi uçurabilir.dikkat...

3.ayak: çıktığı gibi 3-DARK MAGIC bitirebilir.bitiremezse 2-CAFFEE BEAN ikramiyeyi alır gider.

4.ayak: koca koca jokeyleri üzerlerine almış dört at 27-12-2015 yarışına bak fantazi yapma diyor.uyalım.

5.ayak: geçen hafta beni yanıltıp altılımı beşte bırakan 2-DİRANŞAN ın biraz kısa aradan etkilendiğini biraz da aprantisinin kurbanı olduğunu düşünüyorum. daha tecrübeli aprantisiyle bugün yine bankom.umarım bu sefer beni yanıltmaz.

6.ayak: burda cazip bir atı tek bırakacağım.daha önce bursada açık yarış kazanıp kv yarışta sunkıngdom a kafa tutmuşluğu bulunan yaklaşık yedi ay ara verip sorunları giderildikten sonra aynı grupla 1200m koşuda son ikiyüze kadar iyi gelip nefesten etkilenince binicisi tarafından ensesine basılan 5-DAĞTEKİNHAN ın yeterli hazırlığı ile bugün kazanmasını bekliyorum.bankom.

kuponum:
1.ayak:H
2.ayak:6-11-4-5-7-8-9
3.ayak:3-2
4.ayak:1-2-4
5.ayak:DİRANŞAN
6.ayak:DAĞTEKİNHAN
kupon bedeli: 25,20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Serkan metin
Ziyaretçi
Serkan metin

4. Ayak 2 nolu KREACHER geee cilll mezzz
6.auak KEMPES ve ARAS EFE AYRİLİR

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Yorumlarım 29 ocak yorumlar sayfasında kalmış gören bulur altılıyı son ayak gelirse tuttu yine :)))))

Cihan
Ziyaretçi
Cihan

Kötü kaçtı. Üzüldüm. Yorumlara devam lütfen.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.