Ana Sayfa / Sizden Gelenler / ADANA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 30 OCAK 2016

ADANA AT YARIŞLARI OKUYUCU TAHMİNLERİ 30 OCAK 2016

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde erken saatlerde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

Tahminler farklı sitelerden alınmamalıdır ve altılı kuponu mutlaka gönderilmelidir. Kupon limiti 150 TL'dir.

GÖNDEREN: CİHAN SEN

Adana'da kolay görünen ama bence zor bir program var.kendimce kolaylaştırmaya çalıştım.sizlerle de paylaşıyorum.hepinizin şans yanında olsun...

1.ayak: uygun mesafede 4-TUŞ KİLİDİ favorim.son dördüncülüğüyle kıpırdayan 2-BÜNYAN,kiloyu kaldırabilirse 1-MÜJDELİ KIZ,sık koşmaktan etkilenmezse 3-HAYAT NUR ve üçüncülükleri tatminkar 9-SILASU devreye girebilirler.bu beş at öncelikli olsa da ben hepsi deyip bu yamak yarışında süpriz bekleyeceğim.

2.ayak: geçen haftaki yorumumda 6-ARASHAN ın iyi koşmasını bekliyorum demiştim.yanıltmadı.favorim.yine geçen hafta pimi çekili koşuyor dikkat diye bahsettiğim 11-AĞASOYLU o gün yol bulamayınca üçüncülükte kaldı.bugün kazanabilir.4-MÜJDAT BEY ben geliyorum diyor.5-BUĞRACAN usta jokeyle tekrar buluştu.son yarışlarını ölçü almadığım 7-CENGO ve 8-KAMALICAŞ uygun kilolarıyla süpriz yapabilirler.9-NEPAL ikramiyeyi uçurabilir.dikkat...

3.ayak: çıktığı gibi 3-DARK MAGIC bitirebilir.bitiremezse 2-CAFFEE BEAN ikramiyeyi alır gider.

4.ayak: koca koca jokeyleri üzerlerine almış dört at 27-12-2015 yarışına bak fantazi yapma diyor.uyalım.

5.ayak: geçen hafta beni yanıltıp altılımı beşte bırakan 2-DİRANŞAN ın biraz kısa aradan etkilendiğini biraz da aprantisinin kurbanı olduğunu düşünüyorum. daha tecrübeli aprantisiyle bugün yine bankom.umarım bu sefer beni yanıltmaz.

6.ayak: burda cazip bir atı tek bırakacağım.daha önce bursada açık yarış kazanıp kv yarışta sunkıngdom a kafa tutmuşluğu bulunan yaklaşık yedi ay ara verip sorunları giderildikten sonra aynı grupla 1200m koşuda son ikiyüze kadar iyi gelip nefesten etkilenince binicisi tarafından ensesine basılan 5-DAĞTEKİNHAN ın yeterli hazırlığı ile bugün kazanmasını bekliyorum.bankom.

kuponum:
1.ayak:H
2.ayak:6-11-4-5-7-8-9
3.ayak:3-2
4.ayak:1-2-4
5.ayak:DİRANŞAN
6.ayak:DAĞTEKİNHAN
kupon bedeli: 25,20 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Serkan metin
Ziyaretçi
Serkan metin

4. Ayak 2 nolu KREACHER geee cilll mezzz
6.auak KEMPES ve ARAS EFE AYRİLİR

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Yorumlarım 29 ocak yorumlar sayfasında kalmış gören bulur altılıyı son ayak gelirse tuttu yine :)))))

Cihan
Ziyaretçi
Cihan

Kötü kaçtı. Üzüldüm. Yorumlara devam lütfen.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.