Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 9 ARALIK 2017 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

9 ARALIK 2017 CUMARTESİ KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

9 Aralık 2017 Cumartesi KOCAELİ Tahmin ve Yorumlarımı Siz Yarışsever Dostların Huzuruna Sunmaktan Mutluluk Duyar, Tüm Yarışseverlere, İkbali İlhamına Denk, Şansı Bol Bir Haftasonu Temenni Ederim.

1.AYAK: Geçmiş koşularında Mehmet KAYA idaresinde üstelik ağır sıklette İZMİR'de elde ettiği liderliklerle bilinen ZAFERİMOL başta olmak üzere, 19 Eylül tarihli KOCAELİ 1200 KUM sınavında Okan GÖKÇE idaresinde 3.lük elde eden, sonraki koşularında İstanbul ve Bursa deneyimleri bulunan ve yine Okan GÖKÇE idaresinde koşacak olan FORDTA TEK, aynı koşuda FORDTA TEK'in epey önünde hafif sıklette liderliği kimseye kaptırmayan GÜLENYÜZ ve son günlerin formda ismi olan ve eli kulağında olan ASARCIKLI bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir.

2.AYAK: Son 2 Bursa – Kocaeli uzun mesafe KUM koşusunda tabelanın 4.sırasında kendine yer edinen fakat zannediyorum idarecisi Burak AVERBAK'a alışamadığını gözlemlediğim YARALIKURT bu defa Furkan KARAKURT idaresinde şans arayacaktır. 2 Aralık tarihli Kocaeli 2000 KUM koşusunda gösterdiği performansla deyim yerindeyse parlayan DELİJET, ve özellikle üstünde durduğum, 18 Kasım tarihli ANKARA 2100 KUM koşusunda BURUKMERT'in gerisinde az farkla 2.lik elde eden ve bu defa Okan GÖKÇE idaresinde koşacak olan ADAM bu koşuda birlikte tercihlenecek isimlerdir. GEZGİNCİ de son koşusunda elde ettiği derece ve tecrübeli binicisi Zülfükar KARABULUT idaresinde grubunun en ağır sıkletinde bile olsa ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: 21 Kasım tarihli Kocaeli 1200 KUM koşusunda önemli isimlerin önünde yarım boy farkla liderlik elde eden ve bitiriş süresi 1.15.78 olan TURKISH CHROME bu defa daha hafif sıklette tabelanın zirvesinde kendine şans arayacak, 3 Ekim tarihli Kocaeli 1200 KUM pistte elde ettiği bitiriş 1.15.08 bitiriş süresi grubunun diğer safkanlarına oranla daha iyi olan ve bu defa grubunun en hafif sıkletinde izleyeceğimiz TRY MY ve Furkan YÜKSEL idaresinde Kocaeli'de iyi işler çıkaran, bu defa Burak AVERBAK idaresinde hafif sıklette izleyeceğimiz SİELA da TURKISH CHROME'un en belirgin rakipleri olacaklardır.

4.AYAK: 29 Kasım tarihli BURSA 1300 KUM pistte ağır sıklette Sinan ÖZEN idaresinde rakiplerinid eyim yerindeyse ezen AK DIAMOND, gruptaki diğer atların KOCAELİ 1400 KUM performanslarına ve bitiriş sürelerine kıyasladığımda oldukça üstün düzeydedir. Bankomdur.

5.AYAK: 24 Kasım tarihli Kocaelideki ilk sınavında Galip KILIÇ idaresinde tabelanın 3.sırasında kendine yer edinen NESRİNGÜLÜ ile aynı koşuda 3.5 boy gerisinde tabelanın 4.sırasında kendine yer bulan COLPANKAYA arasında geçeceğini düşündüğüm liderlik mücadelesinde NESRİNGÜLÜ önplanda olup, yine NESRİNGÜLÜ'nü banko olarak göstereceğim.

6.AYAK:Son koşularında yıldız gibi parlayan ve hafif sıkletlerde izleyeceğimiz BLACK ADLER, özellikle Ali Can İŞLEYEN idaresinde katıldığı 21 Kasım ve 1 Aralık tarihli KOCAELİ 1400-1700 KUM koşularında elde ettiği 2.likler dışında, Tolga YILDIZ idaresinde katıldığı 31 Ekim tarihli KOCAELİ 2000 KUM sınavında liderliği burun farkıyla kaçırmış olması gözlerden kaçmamıştır. Bu yarışlardaki izlenimim neticesinde diyorum ki BLACK ADLER Bankomdur.

KOCAELİ
1.AYAK: 1 – 3 – 4 – 10
(Fordta Tek – Zaferimol – Gülenyüz – Asarcıklı)
2.AYAK: 2 – 3 – 8 – 9
(Gezginci – Adam – Yaralıkurt – Delijet)
3.AYAK: 3 – 5 – 6
(Try My – Turkish Chrome – Siela)
4.AYAK: 1
(Ak Diamond)
5.AYAK: 5
(Nesringülü)
6.AYAK: 6
(Black Adler)

TUTAR: 2.88 TL

Şansınız Bol Olsun....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
emel
Ziyaretçi
emel

gunaydin.iki gundur sizin kuponlariniza oynuyorum…bugun biraz degistircwgim.tesekkur ederim.

ETC
Üye

şansın bol olsun emel dostum…
tercihlerinin uğuruyla, ikbalinin ve ilhamının birliğiyle isabetli tercihlere…

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak
2.ayak
3.ayak
4.ayak
5.ayak
6.ayak

Herkese bol şanslar

Murat.topuz
Ziyaretçi
Murat.topuz

Hic birsey gorukmuyor cyron

Murat.topuz
Ziyaretçi
Murat.topuz

Guzel bi tablo cyrone

Cyrone
Üye

şablonu vericektim sonradan içime sinmedi tekrardan yorum yapma gereksinimi duymadım 4.ayak 6 yı son ayak 5 numarayı tek vericektim 6 gelmedi iyiki tekrardan yazma gereksinimi duymadım

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.