8 ARALIK 2017 CUMA İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (ETC)

8 Aralık 2017 Cuma İzmir Tahmin ve Yorumlarımı Huzurunuza Sunmaktan Dolayı Memnuniyet Duyuyor, Hepinize İkbali İlhamına Denk, Şansı Bol Tercihler Temenni Ediyorum…

1.AYAK: İzmir ve Bursa’da elde ettikleri kısa mesafe dereceleri ve tecrübeleriyle, 19 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda Arif Okan PAZAR idaresinde elde ettiği liderliğe değinmek istediğim BABİ yine Arif Okan PAZAR idaresinde koşunun en net ismidir. Bursa’da 3-15 Kasım tarihlerinde katıldığı 1200-1400 KUM koşularının birinde 63 kg sıklette 1.lik, diğerinde de 54 kg sıklette 2.lik elde eden AIRTOUCH bu defa KARATAŞ idaresinde BABİ’nin en belirgin rakibidir. LOVE ME TENDER ve DEATH RACER da bu ikiliden sonra İZMİR’deki son performanslarına binaen düşünülmesi gereken isimlerdir.

2.AYAK: 12 -23 Kasım tarihli İZMİR 1200-1400 KUM koşularında 60 kg sıklette 4.lük – 51 kg sıklette liderlik elde eden, fakat bu koşuya 58 kg sıklette katılmasını şüpheli, dezavantajına bulduğum ESERALP’i bu koşuda avantajlı hale getiren Mehmet KAYA faktörüdür. 23 Kasım tarihli aynı koşuda, yani, ESERALP’İN 51 kg sıklette katıldığı ve liderlik elde ettiği koşuda 52 kg sıklette Mustafa ÇİÇEK idaresinde 2.lik elde eden KAPTAN EVO’nun bu koşudaki ilk avantajı ortalama sıkleti, 2. avantajı ise yeniden Mustafa ÇİÇEK idaresinde koşuya katılacak olmasıdır. Eküri avantajı ile UĞURCANBABA ve özellikle Onur YILDIZ idaresinde grubunun en hafif sıkletinde koşuya katılacak olan SÖKMEN BEY sonraki ihtimallerdir.

3.AYAK: Grubunun en kallavi atı görünümünde olan ve koşuya hazır olduğunu gözlemlediğim, 26 Kasım tarihli İZMİR 1900 KUM sınavında Mustafa ÇİÇEK idaresinde elde ettiği 3.lüğe dikkat çekmek istediğim TOMURCUK ÇİÇEK bu defa Furkan KARAKURT idsresinde koşuda söz sahibi oalcaktır. Bankomdur.

4.AYAK: Mehmet KAYA idaresindeki KAYA LOGOSU, 17 Kasım tarihli İZMİR 1200 KUM pistte CRACKER BABY’nin de önünde uzak farkla elde ettiği liderlikle göz kamaştırırken bu defa Mehmet KAYA idaresindeki ilk tercihim oalcaktır. 9 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda, TOKAÇOĞLU idaresinde 55 kg sıklette 1.27.83 bitiriş süresi ile 3.lük elde eden ve sonraki koşuya hazır olduğu izlenimi veren DIVINE BEAUTY de en belirgin rakibidir.

5.AYAK: 1 Aralık tarihli İZMİR 2100 KUM koşusunda yıldız gibi parlayan KARŞIYAKARÜZGARI’nı bu defa KARATAŞ idaresinde izleyeceğiz. Ekstra bir isim düşünmüyor ve yarış genelinde en net kanaatimle banko olarak öneriyorum.

6.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin İZMİR KUM pistte son 3 koşusunu 2 ikincilik, 1 üçüncülükle tamamlayan, Gökhan GÖKÇE idaresinde eli kulağında olan CIMBIZ ile Mehmet GÖNÜLTAŞ idaresinde katıldığı tüm koşular bir tafa, son 2 koşusunda, İZMİR 1200 KUM pistte 3.lüğü, İZMİR 1600 KUM pistte 2.liği bulunan ve en az CIMBIZ kadar hazır durumda olduğunun sinyallerini veren TURBO DELUXE birlikte düşünülmelidir.

İZMİR

1.AYAK: 6 – 7 – 8 – 10
(Love Me Tender – Babi – Air Touch – Death Racer)

2.AYAK: 1 – 3 – 8 – 9
(Eseralp – Kaptan Evo – Sökmen Bey – Uğurcanbaba)

3.AYAK: 3
(Tomurcuk Çiçek)

4.AYAK: 1 – 3
(Divine Beauty – Kaya Logosu)

5.AYAK: 3
(Karşıyakarüzgarı)

6.AYAK: 4 – 13
(Cımbız – Turbo Deluxe)

TUTAR: 3.84 TL

Bol şanslar dilerim dostlarım…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cyrone

bol şanslar etc geçen tomurcuk çiçeği bende tek attım işlemedi. diğer tekin ise geçen bulduğum altılıdaki 8 numaralı (Karşıyakarüzgarı) tomurcuk çiçeği yarın inşallah seni yanıltmaz bende inceledikten sonra şablonumu paylaşıcam.

ETC

umuyorum Cyrone dostum…
bu defa da düşük bütçeli misli düşünülebilecek, eklemeler çıkarmalar yapılabilecek türden tahmin hazırladım.. dilerim bu defa işim rast gitsin.. hepimiz için öyle olsun…

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x