Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 6 KASIM 2017 ADANA AT YARIŞLARI SİZDEN GELEN TAHMİNLER
adana altili tahminleri

6 KASIM 2017 ADANA AT YARIŞLARI SİZDEN GELEN TAHMİNLER

1.AYAK: 16 Ekim tarihli ADANA 2100 ÇİM koşusunu baz alarak, bu koşuda grubun favori atı MATİZ’in az farkla gerisinde tabelada yer bulan YOSUN SULTAN – OCEAN SERAPH – COM LIDER bu koşuda sırasıyla başta tercihlemek istediğim isimler olup, son koşularında yumuşak ÇİM zeminin dezavantajına yenilmeden liderlik için rekabet eden ve 1.liği ve 2.liği paylaşan FAST KHAN ve THASSOS da bu üçlünün öncelikli rakibidir.

2.AYAK: Bu sefer 28 Ekim tarihli ADANA 2100 ÇİM koşusunu baz alarak, bu koşuda tabelada birbirleriyle rekabet içinde olan ve finişe dek birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışan 4 atı bu koşuda birlikte tercihliyorum. Bunlar sırasıyla THE FLAMINGO, ABSOULTE POWER, YENİ KARTAL’dır. FASHITIVE de Harun KILIÇARSLAN idaresinde oldukça net ÇİM performansları göstermiş olup, ıskalanmamalıdır.

3.AYAK: Adana’daki son 2 kısa mesafe KUM pist koşusunda epeyce önemli atların gerisinde bir 3.lüğü bir de 5.liği bulunan İLİZ, yine Hüseyin BUDAK idaresinde KUM tecrübesiyle tabelanın zirvesini zorlayacaktır.

4.AYAK: Henüz ilk startında deyim yerindeyse uçan, 1300 ÇİM de elde ettiği 1.18lik derece grubundaki diğer safkanların 1200 ÇİM’deki bitiriş süreleriyle mukayese edildiğinde daha muteber duran ve yine ortalama sıklette deneyimli idarecisi Ahmet ÇELİK ile izleyeceğimiz BABBINO bankomdur.

5.AYAK: Bilhassa yer ve mesafe ayırt etmeksizin KUM pisttte başarılı dereceleriyle bilinen, Ahmet ÇELİK idaresinde bu koşuya damga vurmasını beklediğim ZİRVETAY benim açımdan ADANA’daki 3. bankomdur.

6.AYAK: Mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son 5 ÇİM yarışının hepsini tabelada tamamlayan BABA METİN ve 24 Haziran tarihli koşuda 1900 ÇİM pistte BABAMETİN ile zirvenin üst sıralarını paylaşan MÜCBİR birlikte düşünülmelidir. 2 Ay sonra Adana’daki ilk sınavı olan Son koşusunu ölçü almadığım ADİLABİ de bu koşuda tercihlenmesi gereken isimdir. 30 Ekim tarihli ADANA’daki ilk uzun mesafe ÇİM sınavında MÜCBİR ve BABA METİN’i gölgede bırakan TUĞBEY de dikkat çekici formuyla koşunun sigortasıdır. Önemsenmelidir.

ALTILI GANYAN

1.AYAK: 3 – 5 – 7 – 10 – 12
2.AYAK: 1 – 3 – 6 – 9
3.AYAK: 3
4.AYAK: 5
5.AYAK: 4
6.AYAK: 2 – 6 – 9 – 11

TUTAR: 4.80 TL

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
gürcan77
Ziyaretçi
gürcan77

İşte bu kadar,yorum ve tahmin için kalemine sağlık

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar

toprak_tan
Üye
toprak_tan

Bol Şanslar

Bombaci
Üye

Valla müthiş hemde 5 lira :))) süpersin 🙂

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Cengo
Ziyaretçi
Cengo

Bolşanslar
Bursayı alalım buraya geliriz akşama :))

ETC
Üye

Dostlarim. Mobil yolla yaziyorum. O guzel ve yurege yurek katan sozleriniz icin cok tesekkur ederim. 3 ayakta tek attim ben ama dilerseniz yanlarina ufak tefek eklemeler yapabilirsiniz. Bugun Adanada hava sartlari zemini olumsuz etkileyebilir. Atlarin bu durumdaki tavrini bilemiyorum. Hepinize bol sans diliyorum. Tercihlerinizin uguru herdaim olsun

tunaaçıkkan
Ziyaretçi
tunaaçıkkan

1ayak 3.4.5.6.7.8.9.10.11.12
2ayak 1.2.6.7.8.9
3ayak bu yarışında aprantisi nasıl idare eder bilemem ama ilk koşu sunda virajı son larda dönüp ikincilik yapan ARZUDICLE bankom
4ayak ilk koşu sunda zorlanmadan lider ligi alıp son larda sermaye harcama yan BABBINO bankom
5ayak 5batınhan altarnatif tek 2oses rakibi 4zirvetay zirveyi zorlar 3ve1 sigorta olur (5.2.4.3.1)
5ayak ikramiyeyi katlar 2.3.5.6.8.9.10.11.12.13
Benim kuponum bu bütçeyi çok açmış diyen arkadaşlar
5ayakBATINHANI kullansınlar bolşans

arda22
Ziyaretçi
arda22

Koşular kuma alındı

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.