Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 5 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 ARALIK 2017 SALI KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

5 Aralık 2017 Salı – KOCAELİ Tahmin ve Yorumlarımı Huzurunuza Sunar, Tüm Yarışsever Dostlarımıza İkbali ve Talihi Yerinde, Bol Şanslar Dileyerek Sözlerime Başlamak İsterim…

1.AYAK: 28 Kasım tarihli KOCAELİ 1500 KUM sınavında şu anki grubunda da bulunan TUTARLI’nın gerisinde Mehmet KAYA idaresinde 2.lik elde eden, fakat ondan önceki koşusu olan 14 Kasım tarihli KOCAELİ 1400 KUM sınavında grubundaki TUTARLI’yı deyim yerindeyse bu sefer ezip geçerek liderliği Mehmet KAYA idaresinde kimseye kaptırmayan EMİRSOY bu defa Kadir TOKAÇOĞLU idaresinde başta olmak üzere, Kocaelide katıldığı 21 Kasım tarihli ilk koşu olan KOCAELİ 1200 KUM koşusunda Vahdettin KAPLAN idaresinde elde ettiği 2.lik bir tarafa 1.20.98 bitiriş süresi KOCAELİ 1200 KUM pistte en iyilerinden olan ve bu defa Ayhan KURŞUN idaresinde izleyeceğimiz CANYOLDAŞ, son koşusunu ölçü almadığım, İstanbul’da elde ettiği tecrübeyle koşuya hazır durumda olan ve Tolga YILDIZ idaresinde izleyeceğimiz GÜNEŞIŞIĞI ve TUTARLI – MÜCİZEKAYA ikilisi ile birlikte tercihleyeceğim 5 ismin sıralaması şu şekildedir: EMİRSOY – TUTARLI – MÜCİZEKAYA – CANYOLDAŞ – GÜNEŞIŞIĞI

2.AYAK: 17 Kasım tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda (ki henüz Kocaelideki ilk startıdır) tabelanın 1.sırasında yer bulan MÜFETTİŞ uygun grupta uygun sıkleti ve etkili idarecisiyle bankomdur

3.AYAK:

21 Kasım tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda TURKISH CHROME’un gerisinde sırasıyla 2.lik, 3.lük ve 4.lük elde eden SUNLIGHT MELODY – KRANJSKA GORA ikilisi de bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim ikili olup, son koşusunu ölçü almadığım, Hışman ÇİZİK idaresinde katıldığı 21 Kasım tarihli bir başka KOCAELİ 1200 KUM sınavında UÇANKUŞ’un az farkla gerisinde 2.lik elde eden GRAY GIRL de yine Hışman ÇİZİK idaresinde bu üçlünün en belirgin rakibi olacaktır.

4.AYAK:

27 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda birbiriyle çekişen ve 1.lik ve 2.likleri paylaşan SUHARRY – YILMAZHAN ikilisi bu koşuda da birbirlerinin rakibi olacaktır. RED REBEL de esasında uygun grupta düşünülebilir fakat son koşusunda tercihlediğim 2 ismin epey gerisinde kalması bir yana, ondan önceki koşuda da grubun altı rakipleri önünde elde ettiği 1.lik bile beni tatmin etmediğinden tercihlemeyi düşünmüyorum.

5.AYAK:

Son zamanların gözde atı konumunda olan fakat 27 Kasım tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda istediği liderliği elde edemeyip Mustafa ÇİÇEK idaresindeki MARISSA’nın az farkla gerisinde 2.likle yetinen ARZAK ile grubunun üstünde bir at durumunda olan ve son koşusunda Arif Okan PAZAR idaresinde gösterdiği performansla ldierliği elde eden RİO KARNAVALI bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken ikilidir.

6.AYAK:

Yine grubunun üstünde olan ve İstanbul’da pist ayırt etmeksizin, yarış yaşamı boyunca katıldığı 6 koşudan 4’ünü tabelanın 2 ve 4.sıralarında tamamlayan SO EMOTIONAL uygun grupta Mustafa ÇİÇEK idaresinde bankomdur.

KOCAELİ

1.AYAK: 2 – 4 – 5 – 6 – 9
(Mücizekaya – Güneşışığı – Emirsoy – Canyoldaş – Tutarlı)

2.AYAK: 9
(Müfettiş)

3.AYAK: 5 – 7 – 9
(Gray Girl – Kranjska Gora – Sunlight Melody)

4.AYAK: 4 – 6
(Suharry – Yılmazhan)

5.AYAK: 1 – 2
(Rio Karnavalı – Arzak)

6.AYAK: 9
(So Emotional)

TUTAR: 3.60 TL

Şansınız Bol Olsun…

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
bulent35
Üye
bulent35

emeğinize sağlık

ETC
Üye

teşekkür ederim bulent dostum. sorularınız, yorumlarınız, tahminleriniz, görüş ve önerileriniz varsa yazmaktan çekinmeyin her türlü yardımcı olmaya çalışırım.. siz de görüş ve önerilerinizle site ortamımıza katılın.

Özcan Erdoğan
Ziyaretçi
Özcan Erdoğan

İyi geceler admin.3 ayakta ekuri desteğinde 7 kazanır tek yazalım derim

ETC
Üye

SON DAKİKA GÜNCELLEMESİ

3.ayağı iyice inceleyerek, Özcan Erdoğan dostun da önerisini dikkate alarak bu ayakta Kranjska Gora isimli safkanı tek yazacağım. Dileyen 3.ayakta olduğu gibi 3 tercihi de kullanabilir.

Esasında gayet yerinde bir tercih olur bu Özcan Erdoğan… Hem de diğer ayaklarda riske ettiğimiz bölümlere at yazma şansı doğar. dediğini yapıyorum ve bu koşuda Kranjska Gora’yı tekliyorum…

KOCAELİ (SON GÜNCELLEME)

1.AYAK: 2 – 4 – 5 – 6 – 9
(Mücizekaya – Güneşışığı – Emirsoy – Canyoldaş – Tutarlı)

2.AYAK: 9
(Müfettiş)

3.AYAK: 7
(Kranjska Gora)

4.AYAK: 4 – 6
(Suharry – Yılmazhan)

5.AYAK: 1 – 2
(Rio Karnavalı – Arzak)

6.AYAK: 9
(So Emotional)

TUTAR: 3 MİSLİ = 3.60 TL

Görüş ve önerilerinizi, yorumlarınızı bekliyorum dostlarım…

gurcan77
Üye
gurcan77

Yılmazhan son koşusunda 57 kg idi,şimdi 60 olmuş,bence Suharry nin yanına yazılacak isim Clark Kenttir

ETC
Üye

ne desem bilmem ki gurcan dostum. dün seni şanlıurfa tercihlerinde biraz yanılttığım için burada seni yönlendirirsem yanılttığımda üzülürüm.. ama ben clark kenti diğerlerinden daha aşağıda bir derecede gördüğümden değerlendirmeceyeğim.

ETC
Üye

Arkadaşlar Peder Bey de benden esinlendi, yatırdığı kuponunu paylaşıyorum.

1.AYAK: 2 – 4 – 5 6 – 9
2.AYAK: 4 – 9
3.AYAK: 7 – 9
4.AYAK: 4 – 6
5.AYAK: 1 – 2
6.AYAK: 9

Cyrone
Üye
Cyrone

Altılı şablonum

1.ayak 6.3.5.9.2.4.1
2.ayak 2/.9.3.4.1.5
3.ayak 6/.7.3.8.9
4.ayak 4 banko
5.ayak 2.5.8.3.1
6.ayak 8 banko//9

Herkese bol şanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.