Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 4 OCAK 2016 BURSA ALTILISI OKUYUCU TAHMİNLERİ

4 OCAK 2016 BURSA ALTILISI OKUYUCU TAHMİNLERİ

Bu sayfada takipçilerimizin tahminlerini yer veriyoruz. Tahminlerinizi çok kısa olmayacak şekilde info@bankotahminler.com adresine mailinizi gönderebilirsiniz.

GÖNDEREN: OZAN944

04/01/2016 Pazartesi Bursa Altılı Ganyan Tahminlerim..

1.AYAK: (11). SESİZCE GEÇER. Favorim. Ekürü Destekli  (9). LİON QUEEN.  (4). GÜLDEHAN.   (2). CANAN HALA.
(3). CRAZY CAT. Yeterlidir.
2.AYAK: (8). YEDİKARANFİL. Favorim.   (5). GÖREME. Safkanın Rakibi Olacaktır.   (1). ALTINYELİNOĞLU.
(10). AKGİRAY.  (9). ALİ RUHİ.  (4). DENİZERİ. Sonraki Şanslılardır..
3.AYAK: (4). NURPINARI.  (2). GÜLHAYATCAN.   (5). VEZÜH. Arasındaki birinciyi belirler...
4.AYAK: Kalitesini Bence Daha Belli Edememıs Olsada Cok Vasat Bulduğum Rakipleri Karsısında
(1). CURVE. Murat Gündüzeli İdaresinde Rahat kazanacaktır.  BANKOMM.
5.AYAK: Son Kosusunu Kazanan (1). DARK BOY.   (5). MORE THAN A GAME. Arasında Geçecektir..
6.AYAK: (4). IMPERFECTIONIST.   (5). RÜZGAR ETO. Arasındaki Cetin Mücadeleye  (7). ASİL MAHMUT. Katılabilir.
Altılı Kuponu...
1.AYAK: 11-9-4-2-3
2.AYAK: 8-5-1-10-9-4
3.AYAK: 4-2-5
4.AYAK: 1 TEK.
5.AYAK: 1-5
6.AYAK: 4-5-7
Kupon Tutarı: 32.40
herkeze bol şanslar..
OZAN944.
GÖNDEREN: ESKAVATÖR

04/01/2016 BURSA YORUMLARIM
1.AYAK…Formunu beğendiğim 8 KRALİÇE HERA ilk şans verdiğim isimdir.9 LİON QUEEN süpriz beklediğim daha sonraki değerlendirdiğim isimdir

2.AYAK….Bu piste aşikar 5 GÖREME ilk şanslı safkan daha sonra 1 ALTINYELİOĞLU ve henüz çok genç olmasına rağmen gözlerin üstünde olduğu İ.ERSÖZLÜ 10 AKGİRAY,7 TAYCAN da ihmale gelmez.

3.AYAK….Geçen yarışında boyundan büyük işlere karışınca beklenen oldu ve kötü bir derece ve grubun bir hayli gerisinde yarışı tamamlayabilen 5 VEZÜV köyüne geri döndü, İyi bir pedigriye sahip olduğunu düşündüğüm 3 GÜLÜŞÜN GİZİ, 2 GÜLHAYATCAN ve çalışmalarında adeta fotoya süzülürcesine giren 6 ALSERAY sürprize imza atabilir deyip geçiyorum.

4.AYAK….1 CURVE geri alınıp sıkı bir hazırlık devresi geçirdikten sonra kazanması normal sonuç olur düşüncesindeyim

5.AYAK….Son zamanların en iyi pedigrilerinden birine sahip olan 7 SKY HERO ilk şans verdiğim isimdir.1 DARK BOY formu harika,kazanıp kilo düşen 3 KADBEY ve süpriz yapabilecek kapasiteye sahip olan 4 LEGEND RİNG hata affetmez.

6.AYAK….Mesafesinde 5 RÜZGAR ETO en şanslı safkandır 1 BALBALLİLİ rakip olup 4 İMPERFECTİONİST daha sonra bu tür gruplarda süprizi seven 2 BARRERA dikkat edilmesi gereken bir diğer saflandır

HERKESE BOL ŞANSLAR DİLERİM

GÖNDEREN: BOMBACI

Selamlar.

Az sayida safkan koşsa da ve basit program gorunse de tatminkar ikramiye verme olasiligi olan bu programda maksimum derecede ikramiyeye gitmeyi hedefledim. Acikçasi bu programin 50-100 lira verir bende tutamazsam hic şaşirmam.

1.AYAK: Son koşusunda yine tek olarak önerdiğim 2 numarali CANAN HALA nin yanina bu defa son koşusunu tatminkar buldugum 11 numarali SESSİZCE GECER i yazmadan gecemiycem. Yarisin bu iki safkanin disina cikmasi durumunda 1 numarali BENGU nin devreye girebilecegini dusunuyorum. Yine yaptigi galoplarin hakkini yarislarda veremeyen 3 numarali CRAZY CAT bu defe ters bir yaris cikarabilir 2-11-1-3

2.AYAK: Son koşusunda kocaelide 1400 mt mesafede tatminkar bir kosu yapip cakirkaya ve cankoparanin arkasina giren 10 numarali AKGIRAY in uzayan mesafede cok daha rahat bir yaris cikaracagini dusunuyorum ilk atim. Calismalarinda cok ciddi olarak bu yarisa hazirlandigi belli olan ve yarisa agirligini koyacagini dusundugum 1 numarali ALTINYELINOGLU ikici olarak şans verdigim safkan. Yine uzayan mesafede daha fazla söz sahibi olacagini dusundugum 3 numarali CANKOPARAN ve 6 numarali POWER benim sonraki ihtimallerim.

3.AYAK: Bu kosuda biraz fazlaca risk alacagimi dusunuyorum. Muhtamelen son iki koşusunu boyundan buyuk rakiplerle koşan 4 numarali "nurpinari" ve 5 numarali "vezüv"ün on planda olacagi son koşusunu kazanan 2 numarali "gulhayatcan"in agf cikacagini dusundugum bu ayakta bu defa kendinden cok daha emin ve yarisi onlerde kabullenecegini dusundugum 6 numarali ALSERAY BANKOM

4.AYAK: Son koşusunda 4 numarali KULUNKHANIN yarisin birincisi "wowsonnice" in dişina nasil kendinden emin dolastigini seyretmenizi tavsiye ederim. Bu yaris olamasa daha uygun grupta tekim olacaktir. Bu yaris icin bu ayagi kapatiyorum.

5.AYAK: Yine toplam 7 safkanin kostugu bu kosuda 5 safkanin tercihli kulvar kullanmasi ne iştir anlamadim. Siralamam sablonda.

6.AYAK: Zaten kendisi gelmezse ekürisi gelecektir. 5 numarali RUZGAR ETO bankom demeyi cok istedim ama olmadi. 4 numarali IMPERFECTIONIST le birlikte degerlendiricem.

Bol şanslar

1.ayak: 2-11-1-3

2.ayak: 10-1-3-6

3.ayak: 6 tek

4.ayak: hepsi

5.ayak: 2-5-3-7

6.ayak: 5-4

48,-TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Bombaci
Ziyaretçi
Bombaci

Tesekkurler admin. Bugun kacan kuponuna uzuldum.

selim akyar
Ziyaretçi
selim akyar

Eskavatör arkadaşım 1. Ve 6.ayakta ekürileri ayrı at gibi yazmışın.1.ayak tekmi.anlayamadık

selim akyar
Ziyaretçi
selim akyar

Admin böyle candan,düzgün bir site yaptığınız için teşekkürler

Eskavatör
Ziyaretçi
Eskavatör

Selim Akyar bence anladın sen küçük bir tiyo şeklinde yazmıştım yorum içinde yorum yani bahsettiğim o yarışta tek rakibinin ekürisi olduğu eğer bir yarışta aynı ahırdaş 2 safkan koşuyor ve 2 sininde geliri var ise bu tam isabettir gözü kapalı tek atılacağı anlamına gelir Bol şanslar 👍

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.