30 OCAK 2019 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

1.ayak: RÖNESANS :Son koşusunda bakstan 4-5 boy geç çıktı.son viraj dönüldüğünde net en sonda idi.aralardan yol bulmaya çalıştı,bulduğunda siprinte başladı,fakat koşu bitmişti.buradaki rakiplerinden BEKİR’in yarım boy gerisinde üçüncü oldu.buğün benzer sorunları yaşamazsa koşunun en şanslı ismi olacaktır.rakibi güzel hazırlıklarıyla BEKİR’im olacaktır.

2.ayak: Kilosu ağır olsada güzel hazırlıklarıyla ERGENE RÜZGARI,kısa aralıklarla koşsada MELİHEFE,son ikinciliği ile ÖVÜNÇCAN bu ayak için yeterli olacaktır.

3.ayak: mesafenin kısa olması elbette seri safkan PRATİK NEVZAT’ın işine yarayacak gibi.benim süpriz beklentim bu aykta olacak.rakip olarak formda üç safkanı ekleyecegim.bunlar; BABAEMİR,YAGIZAT ve GÜLDÜRGÜLDÜR.

4.ayak: Kısa süre dinlendirilen, ağır kilosuna rağmen güzel hazırlıklarıyla CANOĞLUM uygun gurupta bankom olacaktır.

5.ayak: KV-8 bu koşuda favori ve plaseler arasında gececegine inanıyorum.PENDRAGON,KREACHER VE CHERİ CHERİ LADY.

6.ayak: Çok ciddi kilo farklarının oldugu uzun mesafeli bu koşuda SİNANLI,UMUTLU,ALEMİN KRALI,SON EMİR ve ACARTURK’ ün eşit şansta olduguna inanıyorum.

KUPON

1.) 6,2

2.) 3,6,7

3.) 3,4,2,6

4.) 1

5.) 2,5,7

6.) 4,5,7,8,9

TUTAR : 25,20 TL

BOL ŞANSLAR İLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
CuteShark

Bol şanslar

Bay Balcı

Teşekkürler Cuteshark.
İnsanda hiç bir heves kalmıyor.:((

CuteShark

Bekir’i çıkardım deme :(

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x