3.AYAK EKÜRİLER ÇOK ŞANSLI (4 EKİM BURSA)

1. AYAK 2.4.7.8.10 tay yarışı için yeterli olacaktır.Risk almayanlara ayrımsız yazılmalı. Ben tay yarışında risk alamıyorum ama risk alacaksanız 10 numarayı ısrarla öneririm ama benim bu işten çok canım yandı :))

2. AYAK 4.5.6.9 şu aralar öyle yarışlar oluyor ki yorum dahi yapamıyorum böyle koşulara :-)
3. AYAK Bu ayak Kayalar’dan 1 i gelmezse diğeri gelir 3 at var. Bence bu yarış Kayalar resmi geçit yapar. Yalçıner ve Fatmasultan arasında geçecektir bu atların dışına çıkacaksa o at Gurbetkaya olur. Bankom ama 3 at yazmış gibi oluyoruz :-)

4. AYAK LADYDORA VE TWINSEA arasından en az hata yapan kazanacaktır. Jokey avantajı ile Twinsea daha avantajlı…
5. AYAK 1.3.9.10 bu ayak için ön planda tuttuğum safkanlardır ama ÇOK NET ÇİMCİ ORİJİNLİ VE KUMDA ADIM ATMAYAN MIDAS TOUCH ı ben onu çok sevdiğim için yazacağım ama dikkat çektim at çimci
6. AYAK 1.2.5.6.8.12 ön planda görünse de Hepsi diyorum. Bütçesi olanlar kapatsın olmayanlar bunları yazsın…
2.4.7.8.10
4.5.6.9
3
1.6
1.3.7.9.10
H
KUPON: 150 TL PARA VERECEĞİNİ ÖN GÖRDÜĞÜM BİR PROGRAM BOL ŞANSLAR !
KAAN TAŞBEK
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.