Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 3 ARALIK 2017 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

3 ARALIK 2017 PAZAR ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

3 ARALIK 2017 PAZAR ADANA TAHMİNLERİMDİR..Yarışsever dostlarımızın tamamının şansı bol, ikbali daim olsun…Zor bir Adana programı ile ilgili tercih, yorumlarımı huzurunuza sunuyorum.

1.AYAK: Yaklaşık 2 aydır start almayan ve bu defa ADANA KUM pistinde ilk defa yarışseverlerin huzuruna çıkacak olan ÖZPAR ile son koşusunu ölçü almadığım son günlerin gözde ayı MOSKOVAATEŞİ’ni birlikte tercihlememin sebebi ise özellikle 24 Eylül tarihli İSTANBUL 1200 KUM koşusunda elde ettikleri 1.lik ve 2.likle ilgilidir. Pist ayırt etmeksizin etkili performansları bulunan TAÇSER de ÖZPAR – MOSKOVAATEŞİ ikilisinin öncelikli rakibi olacaktır. Sıralamam ÖZPAR – MOSKOVAATEŞİ – TAÇSER şeklindedir. Ve önemli not: Yarış yaşamının ilk koşusunu birincilikle tamamlayan YOLDAŞAĞA da, bu üçlünün hatasını kollayacak, boşluk bulduğu takdirde aralardan yılan gibi süzülecektir. İhmal edilmemelidir.

2.AYAK: Mesafe / mekan ayırt etmeksizin uzun mesafede oldukça başarılı koşular çıkaran YILDIZABAKAN, yine elbette mesafe ayırt etmeksizin Mehmet KESKİN idaresinde etkili dereceleri bulunan AGAH, 19 Kasım tarihli son ADANA 1900 KUM koşusunda elde ettiği liderlikle adından söz ettiren LORD ve PİRSUS bu koşuda sırasıyla tercihlenmesi gereken isimlerdir. Sıralamam ise PİRSUS – AGAH – YILDIZABAKAN – LORD’tur.

3.AYAK:

Uzun zaman sonra Adana’daki ilk kum sınavı olan 21 Kasım tarihli 2000 KUM sınavında grubun kalite ismi SPEEDY GUNNER’ın burun farkıyla gerisinde 2.lik elde eden ve bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz BOTANVADİSİ bankomdur. Bu koşuda dikkat çekici bir yan var. Bu da Ahmet ÇELİK’in SPEEDY GUNNER’la liderlik elde ettiği o koşuda ikinci olan BOTANVADİSİ’ne bu sefer bu koşuda binecek olması.

4.AYAK:

Geçmiş koşularında oldukça kalite gruplarda kalite isimlerle rekabet içinde olan ve bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz VAVENDU yaklaşık 5 ay sonra start alacağından dezavantajı olmasına rağmen niteliğini gözönünde bulunduruyor bankom diyorum.

5.AYAK:

Son koşusunda elde ettiği liderlik ve performansıyula GANANDO SOLO Furkan YÜKSEL idaresinde ilk ismim olup, 19 Kasım tarihli ADANA 1200 KUM koşusunda (ki kendisinin ilk ADANA koşusudur) 1.15.10 bitiriş süresi ile grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden ÜNLÜBABA en belirgin rakibidir. CİVANIM, ROYAL AVSAR, USTAOĞLU da sonraki ihtimallerde düşünülmelidir. Bu koşuda sıralamam ise ÜNLÜBABA – GANANDO SOLO – CİVANIM – USTAOĞLU – ROYAL AVSAR’dır.

6.AYAK:

21 Kasım tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda tabelanın 4.sırasında yer bulan, Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde o koşuya katılan DUBROVNIK, oldukça kalabalık grup içinde şu anki grubunda bulunan bir çok ismi de geride bırakmıştı. Bu koşuda grubun diğer safkanlarına oranla daha çok göze çarpan performansları bulunan bu atı başta önemsiyorum. SEE YOU AGAIN de Ayhan KURŞUN idaresinde ikinci tercihimdir. Sıralamam ise sırasıyla DUBROVNIK – SEE YOU AGAIN’dir.

1.AYAK: 1 – 4 – 9 – 13
(Özpar – Taçser – Moskovaateşi – Yoldaşağa)

2.AYAK: 7 – 9 – 14 – 16
(Yıldızabakan – Lord – Pirsus – Agah)

3.AYAK: 2
(Botanvadisi)

4.AYAK: 3
(Vavendu)

5.AYAK: 1 – 3 – 7 – 8 – 9
(Civanım – Ganando Solo – Royal Avsar – Ustaoğlu – Ünlübaba)

6.AYAK: 5 – 9
(See You Again – Dubrovnik)

TUTAR: 9.60 TL

Şansınız bol olsun…

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

15
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Sirkale
Üye

Bol sans sayin etc yarinki adana para verir gibi duruyor

ETC
Üye

Bilmiyorum ki…
Umarım bu defa yardımcı, yol gösterici olurum szlere…
Ne dersin, olur mu dersin?

ETC
Üye

Esasında bu defa daha derine indim Sirkale dostum ama yine de asgari tutarın üstüne çıkmak istemedim… Umalım ki bu defa faydalı olurum

Sirkale
Üye

Dostum bultene baktim ikitane net uc yaristir adimadim takip ettigim safkanlar var antrenorune kadar mutlaka bunlarin ustune oyun yapacam sen emek veriyorsun yorum ve analizlerin cok guzel

ETC
Üye

teşekkür ederim Sirkale dostum..
Emek ve gayret var ama sonuca ulaşamamak da hobilerim arasında şu sıralar :(
Elden geldiğince araştırıp, hani en amiyane tabirle didik didik edip analizleri sizlere ulaştırmaya çalışıyorum.
Başarılı olabiliyorsam ne mutlu bana..
Sen de takip ettiğin atları, orjinine, sahibi-antrenörüne varana kadar incelemekle en isabetlisini yapıyorsun. Bence de tahmininle ilgili ikna olduğun isimleri es geçme… Önemli olan sadece atın kalitesi, puanı vs değil daha da önemli olan dediğin gibi iş o atın soyağacına varana kadar takibi derecesinde ve bu da gayet de mantıklı…

Sirkale
Üye

Etc sen tuttugun atlarin analizini detayli bisekilde burada yaziyorsun yazdigin ati tanimayanlar senin yazindan oturu taniyor okuyoruz bence emegine saglik ve yarin adanada son finishte gulecegimizi umuyorum …bugun kocaelini CEYRONE dostumuzun 15doveri yazmadim diye kacirdik kismet deilmis yarin paslaşarak guzel bi para alacagimizi umuyorum adanadan

ETC
Üye

teşekkür ederim Sirkale dostum..
Bir de 6 yı bulursak..
İşte o zaman diyeceğim ki, sizler gibi güzel insanlara yol gösterebiliyormuşum…

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Teşekkür ederim Mehmet dostum..
Şans hepimize daimi olsun

Cyrone
Üye

Altılı şablonum

1.ayak 13 yoldasaga bankp
2.ayak 5 cefakes banko
3.ayak 4.10.7.2.9
4.ayak 3////.2.5.4
5.ayak 4 herts reason banko///3.9.1.7.8
6.ayak 9.7.6.4.1.3.16.15.5

Herkese bol şanslar

Kucuk kuponu hiç birsey tutmuyor herkes oynuyabilirbiliyor

Sirkale
Üye

9moskova atesi takip atim
12KAMALICAS&15BUNYAN BASTA TAKIP ATLARIM
4SAKEBOMB takip atim
9DUBROWNIK SAHIP DEGISTIRDI TAKIP ATLARIM

hakan bulut
Ziyaretçi
hakan bulut

biizzat hipodromun içinden bakalım nasıl olaçak :adana

birinci ayak : 13 //////
ikinci ayak : 4.8.9.14.5
üçüncü ayak :2.5.6.7.9.10.4
dördüncü ayak : 3 ////////
beşinci ayak .: 1.4.9.7.3
altıncı ayak : 5.6.7.9.3.15

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.