Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 25 NİSAN 2017 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
ankara altili tahminleri

25 NİSAN 2017 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

25 Nisan 2017 ANKARA Tahminim ve yorumlarım huzurlarınızdadır.
Düşük bütçeli olmasına binaen misli düşünülebilecek bir tahmin hazırladım.
Tercihlediğimiz atların ayaklarının uğuruyla inşallah…

1.Ayak: Start aldığı 2 koşusunda da tabelada kendine yer bulan, özellikle son koşusunda (8 Nisan Adana 1300 KUM) atbaşı-burun farkıyla elde ettiği 3.lük performansıyla, sonraki koşuları için tecrübesiyle adından epey söz ettireceğe benzer AMANOS’un, yine B.KILINÇ ile liderlik mücadelesi içinde olacağını ve yine bu dişi mücadelesinde AMANOS’tan daha ağır sıklette start alacak olmasına rağmen 8 Nisan tarihli son koşusunda baş farkıyla liderliği kaçıran (o koşuda 3. olan ALANIS’e uzak mesafe fark attığı da önemsenmeli) ve inatçı jokeyine alışık GÜLGÜMÜŞKAN, her anlamda AMANOS’un en ciddi rakibi olacak ve zirve mücadelesinde AMANOS’u yalnız bırakmayacaktır.

2.Ayak: 13 Nisan tarihli ANKARA KUM startında ŞAFAK VAKTİ gibi kalite bir ata baş farkıyla liderliği veren, bu koşuda ağır sıklette olmasına rağmen kısa mesafede adından söz ettireceğini düşündüğüm FİLOZOF TAY koşunun vazgeçilmezi olup, banko olarak değerlendirilmesi gereken bir isimdir. Dikkat edilmelidir.

3.Ayak: BERRAK, son 3 koşusunda jokey farklılıklarına rağmen elde ettiği 2 2.lik ve 1 4.lükle, özellikle de bitiriş süreleriyle grubunun en çok dikkat çeken atı olup, özellikle uygun grupta TOKAÇOĞLU idaresinde yarışacak olan ÖZBİLGİN’i, etkili performansı neticesinde ihmal etmememiz gerekir. Ayrıca henüz 6 kez start alan ve son 1900 1.liği oldukça dikkat çeken KAFKASSOYU da etkili jokeyi ve grubunun en hafif sıkletiyle bu ikilinin rakibi olacak boş alan kollayacaktır.

4.Ayak: Ortalama mesafelerde Ö.YILDIRIM ile tabelada yer bulmaya alışık olan TRITON, özellikle 58 kiloda elde ettiği 1.liği önem arz eden ve bu defa daha hafif kiloda etkili jokeyiyle izleyeceğimiz SAGAMI ve mesafe ayırt etmeksizin jokeyi F.YARDIMCI ile tabelada 1.lik ve 2.likleri bulunan ROJHATAĞA bu koşuda ihmale gelmeyecek üçlü olup, tercihleme yaparken birlikte düşünülmesi gerekir.

5.Ayak: Son 4 koşusunda B.KILINÇ ile mesafe ayırt etmeksizin epey kritik tabela dereceleri elde eden BERRAGÜL (ki bunlardan 2 si 1.lik diğer 2si de 2.liktir) bu koşuya da etkili sprintleriyle ağırlık koyacaktır. 18 Nisan tarihli koşusunda NASİBİN’e az farkla 1.liği kaptıran DOĞU PINARI, bu sefer yine E.NALBANT ile bu defa grubunun en hafif kilosunda katılacağı koşuda favori BERRAGÜL’ün en yakın rakibi olacak hatalarından faydalanmaya çalışacaktır.

6.Ayak: Yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran ve aynı koşuda (4 Nisan 2017) TURAP ve ABSOLUTE POWER gibi kalite atların ardıdnan 3.lüğe razı olan STEPPE EAGLE koşunun vazgeçilmezidir. Bu atın bir de en dış kulvardan start alacak olmasını koşuya eklersek tadından yenmez. Bankomdur.

1.AYAK: 2 – 4
2.AYAK: 2
3.AYAK: 1 – 2 – 4
4.AYAK: 2 – 4 – 5
5.AYAK: 2 – 5
6.AYAK: 3

TUTAR: 2.16 TL

YAZAR: ETC 

14
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
500
Mine
Üye
Mine

Ayefe sagami rojhatkizi

timothy
Üye

Herkese bol şanslar. Uzun zamandan beri işlerim sebebiyle at yarışına uzak kalmıştım. Ancak takip atlarımın koştuğu bu programa bir şeyler yazmak şart bence. 1.Ayakta anneden G2 Marmara koşusu galibi İMPALSİVE nin kardeşi, ALBANY bugün maidenden çıkması gerekir. Tayın ilk yarışına bayıldım. Yarışın hiç bir yerinde yoktu. Düzlüğe sonlarda döndü. Jokeyi Vedat Kızmaz tayı öyle saçma sapan bir yere soktu ki, çıkmasına olanak yok. Son 400 den sonra bir anda önü açılınca tay öyle bir sprint yaptı ki, yok böyle bir şey…. Dıştan gelip kazanan Lady Girl e yapabilceği bir şey yoktu belki ama, Kübalı ve Vasily yi çok rahat geçti.… Read more »

Tahminci
Ziyaretçi
Tahminci

Özbilgin,Rojatkızı ve Ezgili günün tekleri umarım yanıltmazlar bol şanşlar.

Alp
Ziyaretçi
Alp

1.ayak 4 tek
2.ayak 1-2
3.ayak 1-2-3
4.ayak 1-3-5
5.ayak 5 tek
6.ayak.5-6

2,16 TL misli kuponu

gezgin
Ziyaretçi
gezgin

basarilarinizin devamini dilerim

USTATCI
Üye
USTATCI

Merhaba şablon olarak bu gün ki kurgum

1.ayak:1.2.3.4.5.7

2.ayak:7

3.ayak:1.2.3.4

4.ayak:5

5.ayak:1.2.3.4.5.6

6.ayak:3.4.5.6

halil
Ziyaretçi
halil

Fılozoftay gelmez abi

Kuafor
Ziyaretçi
Kuafor

Mine ankara için bir onerirmisiniz

halil
Ziyaretçi
halil

Bolşanslar bir kuponda benden olsun bugün…..1.ayak..23456..2ayak..1..3.ayak..12345..4..ayak..1245..5..ayak..1246..6..ayak..1234567

USTATCI
Üye
USTATCI

Oynadığım kupon

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.