izmir altili tahminleri

23 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

23 KASIM 2017 PERŞEMBE İZMİR TAHMİN – YORUMLARIMDIR. 23 Kasım 2017 Perşembe İzmir koşularında hepinize bol şanslar diliyor ve uğurun, talihin yanınıza olmasını temenni ediyorum.

1.AYAK: Dostlarım… ilk defa start alacak olan isimlerle ilgili bir çıkarım yapmak gerekirse, İstanbul galoplarını beğendiğim AKGÜNREİS ile İzmir galoplarının birbirine denk durumda olduğunu gözlemlediğim AGAFYA, MOONSTONE ve BUZNEFES’i birlikte tercihlemeyi düşünüyorum. BUZNEFES’i özellikle düşünüyorum çünkü KURTEL’lerin atı olması bu konuda beni daha çok bu açıdan düşünmeye yönlendiriyor. Fakat ben bu koşuda sizlere açık kapı bırakmak istiyorum. Çünkü her olasılığa karşı her atın liderliğine açık bir koşu olacak. Süprizler de olabilir.

2.AYAK: 17 Kasım tarihli İZMİR 2000 KUM koşusunda koşunun tamamını baştan sona lider götüren CAMPS BAY’ın gerisinde Nevzat AVCI idaresinde 50 kg sıklette 2.lik elde eden ve bu defa Furkan KARAKURT idaresinde koşuya katılacak olan OASIS bu koşuda kendi açımdan tercihlenmesi gereken ilk at olarak görüyorum. (NOT: Önceki koşuda Furkan KARAKURT lider CAMPS BAY’ın üzerindeydi bunu es geçmemek gerekir.) 15 Ekim tarihli İZMİR 1900 KUM koşusunda liderliği burun farkıyla kaçıran DEMİRRIFKI ve o koşuda az farkla geride 3.lük elde eden URLA ZAMANI, OASIS’in en belirgin rakipleri olacaklardır.

3.AYAK: 4 aylık aradan sonra BURSA’daki 16 Ekim ve 3 Kasım tarihli son 2 kum koşusunda 3.lük ve 5.lik elde eden VENUS DAUGHTER ile VENUS DAUGHTER’ın de yer aldığı Kasım tarihli koşuda epeyce kalite rakiplerinin önünde Sercan TIRPAN idaresinde az farkla 2.lik elde eden FIRE FOOT bu koşuda ilk tercihlerim olup, 12 Ekim tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda yine kalite rakiplerin önünde ve Mustafa ÇİÇEK idaresinde koşuyu liderlikle tamamlayan UÇAK KAÇTI, yine Mustafa ÇİÇEK idaresinde, 17 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda starttan boy geç çıkmasına rağmen önemli rakiplerin gerisinde tabela sınırında koşuyu tamamlayan TRIPLE CROWN bu 2 atın en klas rakipleri olacaklardır.

4.AYAK: ABHER – CANIM MİRA çekişmesi olacağını düşündüğüm bu koşuda, 9 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda Mehmet KAYA idaresinde rakibi CANIM MİRA da dahil olmak üzere çoğu kalite isime uzak ara farkla nal toplatan ABHER’in bu defa Arif Okan PAZAR idaresinde katıldığı 19 Ekim tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda bu ve gruptaki bazı rakiplerin oldukça gerisinde 8.lik elde ettiğini, hayal kırıklığına uğrattığını gözlemliyoruz. Elbette bunu da ölçü almıyor ABHER’i bu koşuda tercihimin başında tutuyorum. Fakat bu koşuda CANIM MİRA’yı da tercihlememdeki sebep ise, grubunun en iyi bitiriş derecesini elde ettiği 19 Ekim tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda 1.36.90 bitiriş derecesi yanısıra bu koşuda baş farkıyla kalite rakip DERBİŞAH’ın gerisinde elde ettiği 2.lik. Aynı zamanda bu grupta, şu anki grubunda bulunan rakipleri ezip geçtiği ve yine o koşuda olduğu gibi Muharrem OK idaresinde koşacağı gözardı edilmemeli.

5.AYAK: 5 Kasım tarihli İZMİR 1200 KUM koşusunda 1.23.96 ile grubunun en iyi bitiriş süresini gruptaki en sert rakibi VIKONYA’yı da geride bırakarak elde eden ve yarış yaşamının 1 koşusu hariç geri kalanını tabelanın 1-2 ve 3.sıralarında tamamlayan BANKIZ yine Arif Okan PAZAR idaresinde ilk atımdır. Fakaat Özcan YILDIRIM idaresinde VIKONYA’yı da bu koşuda BANKIZ’ın en belirgin rakibi olarak gördüğümü ve birlikte tercihleyeceğimi belirtmek istiyorum.

6.AYAK: KARATAŞ idaresinde koşacak olan SİHİRBAZ hakkında ilk defa koşacak olması nedeniyle yorum yapmam zor. Fakat çalışmaları ile ilgili okuduklarımı dikkate alıyorum ve SİHİRBAZ’ı günün son ayağında banko olarak öneriyorum.

İZMİR

1.AYAK: 1 – 5 – 8 – 10
2.AYAK: 4 – 5 – 10
3.AYAK: 2 – 4 – 5 – 7
4.AYAK: 2 – 3
5.AYAK: 4 – 7
6.AYAK: 7

TUTAR: 11.52 TL

Şans sizinle olsun

YAZAR: ETC

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ETC

Her zaman en başta dileklerini eksik etmeyen can dostum Admin…
Ben teşekkür ederim tüm kalbimle…
Talih seninle olsun…

ETC

Bu güzel sitenin, bu güzel ortamın ışık zerreleri olan ayzar ve okuyucu dostlarım..
Tahmin ve yorumlarınızı sitemizden eksik etmeyin, sorular sorun, bilgilerinizi ve edinimlerinizi paylaşın…
Her ışık zerresi birleştikçe ışığın ta kendisi haline gelir…
Bu hepimizin elinde…

gurcan77

Bol şanslar Üstadım,Emeğine sağlık

gurcan77

Tay yarışlarında ben Özcan Yıldırım ın bindiği atları muhakkak yazarım,böyle bir saplantı var,o nedenle son ayağa 7 nin yanına 1 i de ekliyorum

Mehmet28

bol şanslar

ETC

Gurcan dost tercihin bence de yerinde ve onemli bir tercih. Ben de son kosuda KARATAS yuzunden gecenki 5.ayakta canım yandıgından banko da gostersem tereddutlu dusunuyorum. Yanina isim eklenmeli cunku tay yarislarinda su gelecek seklinde banko garantisi olmayabilir

ETC

Tesekkur ederim mehmet dostum. Sans hepimizle olsun

hakan bulut

1 ayak : 9.1.4.3.2.10.8.5
2. ayak : 4.12.9.3.11.5.8.6
3. ayak : 1
4. ayak : 2.4.6.3
5.ayak : 6.8.3.10
6. ayak : 7

ETC

şansın bol olsun hakan bulut dostum.. sezgimde yanılmıyorsam eğer burnuma şans konusunda güzel kokular geldiğini söyleyebilirim

gurcan77

Yazık olmuş,kısmet değilmiş

hakan bulut

teşkürler etc bakın bu bir numarayı takipedin fazla değil iki yarış sonra içerde. hata yaptım ilk iki ayağı kısabilseydimdört numarayı yazıyordum. hata yaptım nasip:)

ETC

canın sağolsun hakan bulut dostum… bugün gider yarın gelir önemli olan tahmin ve yorumlarımızdaki akıcılığı ve kalıcılığı sağlamak ve yol gösterici olmak.. o nedenle esirgeme tahminlerini sitemizden…

ETC

bu arada bahsettiğin 1 numara ilk ayaktaki 1 mi?