Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 19 KASIM 2017 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
adana altili tahminleri

19 KASIM 2017 ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Şanslı pazarlar olsun dostlarım.. Tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla…

1.AYAK: 30 Ekim tarihli ADANA 2000 KUM koşusunda ÖZLENEN GÜL’ün az farkla gerisinde 2.liği bulunan KALAYCIKAYA, ADANA’daki ilk uzun mesafe KUM sınavında epeyce dikkat çekmiş olup, başta tercihimdir. 16 Eylül tarihli ADANA 1900 KUM koşusunda Atbaşı ile tabelanın 4.sırasında kendine yer bulmasına rağmen koşu boyunca gösterdiği performansı önemsediğim DALGACI, 30 Ekim tarihli ADANA 2000 KUM koşusunda ÖZLENEN GÜL ile KALAYCIKAYA’nın az farkla gerisinde 3.lük elde eden CENGO ve Mücahit BAYIR idaresinde katıldığı son ANKARA 2000 Kum koşusunda önemli isimler önünde liderliği kimseye kağtırmayan ÇELEKAN, KALAYCIKAYA’nın öncelikli rakipleridir.

2.AYAK: 6 Kasım tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda SULH isimli atın gerisinde 2.liği ve 3.lüğü elde eden UZUNYAYLA GÜZELİ ve NUDA KIZ’ın eli kulağında olup, ihmal edilmemelidirler.

3.AYAK: Burhan KILINÇ idaresinde mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son 2 koşusunda geliyorum sinyalleri veren YENİ KARTAL başta olmak üzere, 6 Kasım tarihli 1500 KUM koşuda YENİ KARTAL’ı epey zorlamasına rağmen gerisinde burun farkıyla 3.lük elde eden ve bu koşu Adana’daki ilk kum koşusu olan GECE RÜZGARI birlikte tercihlenmeli, Sercan AKTAŞ idaresinde katıldığı 4 koşuda 1 tanesi liderlik olmak üzere tabelanın üst sıralarında yer almasını bilen DİDİ KOÇİ de en önemli rakipleridir, bulduğu boşluktan yararlanmak için fırsat kollayacaktır.

4.AYAK: Mehmet AKYAVUZ idaresinde katıldığı son 6 koşunun 5’ini mesafe ve mekan ayırt etmeksizin ağır sıkletlerde tabelanın üst sıralarında tamamlamasını bilen ve bu defa ADANA’da ilk defa start alacak olan, bu durumu dezavantajına gibi görünse de alıştığı idarecisi Mehmet AKYAVUZ ile tedbiri elden bırakmayacağını düşündüğüm RADARCI ile 16 Ekim tarihli son uzun mesafe koşusunda öncelikle 63kg ağır sıkletini önemsediğim ve bu sıkletle o koşuda liderliği rahatlık elde eden YOLDAŞ yine Müslüm ÇELİK idaresinde tuttuğum ikilidir.

5.AYAK: 14 Ekim tarihli kısa mesafe ANKARA 1200 KUM koşusunda Uğur POLAT idaresinde deyim yerindeyse rakiplerini ezen COŞKUNHAN, o koşuda uzak farkla geride bıraktığı 2 rakibi olan MATADOR KIZ – ATLAS BEYİ ikilisinin ANKARA ve ADANA’da son koşularında elde etmiş oldukları ezici performanslar nezdinde elde ettikleri liderliklerine binaen diyorum bankomdur. İsteyen TJK sitesinden MATADOR KIZ – ATLAS BEYİ ikilisinin son koşularındaki performanslarını inceleyebilir.

6.AYAK: Uzun zaman sonra Adana’daki ilk uzun mesafe KUM sınavına çıkan ve bu sınavda rakiplerini alt ederek liderliğe erişmeisi bilen FAMILY JOY’un 1900 ADANA KUM’daki 2.05.40 bitiriş derecesi grubunun yakın zamanda bu mesafede en iyi 2. bitiriş derecesidir. Aynı şekilde tıpkı FAMILY JOY gibi uzun zaman sonra uzun mesafe KUM’daki son koşusunda rakiplerine ecel terleri döktüren OCEAN SERAPH da yine Mustafa Kemal KUMBASAR idaresinde en az FAMILY JOY kadar iddialıdır. Gelelim az önce bahsettiğimiz gibi 1900 KUMda en iyi bitiriş derecesini elinde bulunduran safkana.. 14 Kasım tarihli ADANA 1900 KUM koşusunda tabelanın 4.sırasında yer edinmesine rağmen, o koşuda rakiplerine performans olarak uyum gösteremese de elde ettiği bitiriş derecesinin grubunun üzerinde olması bir yana, bu defa Mehmet AKYAVUZ idaresinde daha etkili bir yarış gerçekleştirecektir. Önemsenmelidir. Ve gelelim PROFESSOR’e… Yine ADANA 1900 KUM pistte grubunun en iyi 3.bitiriş derecesini Samet ERKUŞ idaresinde 21 Ekim tarihli koşuda elde eden PROFESSOR, bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde çok daha üstün bir performans sergileyebilir. Dikkat edin derim.

1.AYAK: 2 – 5 – 6 – 7
2.AYAK: 7 – 11
3.AYAK: 3 – 4 – 5
4.AYAK: 2 – 5
5.AYAK: 2
6.AYAK: 2 – 3 – 4 – 6

TUTAR: 11.52 TL

Uğurunuz ve talihiniz açık olsun…

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
3000
gurcan77
Üye
gurcan77

Bol şans,içimde bir his var bu kupon tutar,Emeğine sağlık,yazdığın gibi gelsin

ETC
Üye

inşallah gürcan dostum.. benim dileğim de hissim de o yönde, bugün ankara’da iyi devam ettirdik ama adanada devam ettiremedik. burda sen dahil tüm okuyucu dostlarımız da yorumlarını tahminlerini paylaşsın ve bu tahminlerle yorumlarımızı şekillendirelim… sizden atak bekliyoruz

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

Mehmet dostum şansın bolluğu sizlerle olsun, zevkli ve heyecan dolu anlara

kadir
Ziyaretçi
kadir

Bol şanslar niyetim oyunumuzda muhalefet olmak değil yoldaş in 63 kilo ile kazandigi yarışta dilbergulu jokeyini düşürmüştü sadece hatırlatma

ETC
Üye

Kadir dostum merhabalar…
Muhalefet değil tam tersine yol gösterici bir şekilde bu hatırlatman için ayrıca teşekkür ederim.
İstediğin zaman her konuda yorum ve görüşlerini, ve elbette tahminlerini paylaşmaktan çekinme dostum…

Evet dediğin koşu 27 Ekim tarihli ADANA 1900 KUM koşusu. Baştan sona izledim, TJK sitesinde o koşuyu derecesiz şekilde gördüğümde dikkate almamıştım. Ama şu anda koşuyu baştan sona izleyince son düzlükte son 100e kadar lider götürdüğü yarışta jokeyini düşürdüğünü gördüm.

Zannediyorum temposuna oranla, bu koşuda koşu süresince talihsizlik yaşamaz veya yaşatmazsa dikkate alınması gereken, tercihte bulunulması gereken bir at bu. Üstelik o koşuda şu an grubunda bulunan YOLDAŞ’ı bile geride bırakırken talihsizlik yaşayıp derecesizliğe düşmüş..

Bu ata dikkat edilmeli dediğin gibi… Yarış süresince ters bir durumla karşılaşılmazsa ve boş alan bulursa bu atın geliri var.. YOLDAŞ’ı zorlayacaktır ama aynı performansı RADARCI başta olmak üzere diğerlerine de gösterebilir mi, bu mukayeseyi bir türlü yapamıyorum.. At atı geçer, belli olmaz..

Hatırlatman için çok teşekkür ederim. Ve herkese 27 Ekim tarihli o koşu kaydını TJK sitesinde izlemelerini öneririm.

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar ayrıntı yazma fırsatım olmadı kuponumu buradan paylaşayım.

1,2,3,4,7
3,4,8,11
5
2,4,5
2,3,4,5,6
1,2,3,4

cafer
Ziyaretçi
cafer

1. ayak : hepsi
2. ayak : 5 tek
3.ayak : 4.3.5
4 ayak : 2.3.4.5
5. ayak : 2.5.6.4.3
6. ayak : 1

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.