Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 18 KASIM 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( SİZDEN GELENLER )
adana altili tahminleri

18 KASIM 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( SİZDEN GELENLER )

Banko Tahminler sitemizde her daim sevinci bir arada paylaştığımız yazar ve okuyucu dstlarıma bol şans diliyor, tercihlerimizin uğuruyla ADANA tahmi ve yorumlarımı huzurunuza sunmaktan kıvanç duyuyorum..

Bu defa da misli düşünülebilecek bir kupon hazırladım sizlere. Eklemeler ve çıkarmalar yapabilirsiniz elbette…

1.AYAK: Yaklaşık 5 ay aradan sonra ilk defa start alacak olan, 10 Haziran tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda uzak farkla ile Mert Ali SOLMAZ idaresinde liderliği alan MASCHERANO ve son koşusunu ölçü almadığım, ÇİM pistte mesafe ayırt etmeksizin oldukça parlak bitirişleri bulunan OKEY, ısrarla tercihleyeceğim ikilidir.

2.AYAK: Yarış yaşamının 2. ADANA’daki ilk sınavı olan 1200 KUM pistte açıkça, alenen geliyorum diyen DEMİRKURT’un en önemli özelliği de 1200 KUM ADANA pistinde 28 Ekim tarihli sınavında 1.27.68 ile grubunun en iyi bitiriş süresini daha ilk KUM sınavında elde etmiş olması, bir diğeri ise Akın SÖZEN idaresinde bu koşuda start alacak olmasıdır. Gel de Bankomdur deme.. Bankomdur :)

3.AYAK: 30 Ekim ve 6 Kasım tarihli ADANA KUM koşularında mesafe ayırt etmeksizin liderlikler elde eden ÖZLENEN GÜL, 7 Ekimdeki son ADANA 1400 KUM sınavında az farkla geride kalarak tabelanın 4.sırasında kendine yer bulan PİRSUS ve son koşusunda istediği performansı yakalamasa da bu defa yine Burhan KILINÇ idaresinde izleyeceğimiz KARA KANTOS bu koşuda sırasıyla tercihleyeceğim isimlerdir.

4.AYAK: Kum pistte ilk sınavını verecek olan, özellikle KOCAKAYA idaresinde ÇİM pistte 1.lik ve 2.likleri bulunan LADY BOURBON etkili stili ve alıştığı jokeyiyle ilk KUM sınavı olması dezavantajına rağmen bankomdur.

5.AYAK: 23 Ekim tarihli ADANA 2000 KUM sınavında Mert Ali SOLMAZ idaresinde elde ettiği lilderliğe öncelikle dikkat çekmek istediğim OLCAYINKIZI, bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde klasını konuşturacak düzeydedir, ilk tercihimiz olması gerekir. Tee 28 Ocak tarihli 1900 KUM sınavı (ki kendisinin yarış yaşamındaki henüz 2.sınavıdır) elde ettiği 2.lik bir tarafa 2.09.97 bitiriş süresiyle yeniden KUM pistte zirveye göz kırpan UDOH ve bilhassa yaklaşık 5 ay sonra katılığı ilk uzun mesafe KUM sınavında Hakan YILDIZ idaresinde tabeanın3.sırasında yer bulan BY ZAZA ihmal edilmemlidir. (az farkla 3.lük elde etmesine rağmen ki özellikle uzak mesafe farkla tabelanın 4.sırasındaki rakibini deyim yerindeyse ezmiştir.)

6.AYAK: 28 Ekim tarihli 1200 KUM pistteki son sınavını dikkate alarak diyorum ki yine Burhan KILINÇ idaresinde o mesafede grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran EFEBERK yine Burhan KILINÇ idaresinde bankom olacaktır.

ADANA

1.AYAK: 1 – 3 – 8
2.AYAK: 4
3.AYAK: 1 – 5 – 8
4.AYAK: 8
5.AYAK: 2 – 3 – 5
6.AYAK: 3

TUTAR: 3 MİSLİ = 4.86 TL

Yazar ETC

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

5 yorum

 1. Bol şanslar,Çok hızlısın Üstadım,Ankaradan sonra Adana ,Vallahi helal olsun,Emeğine sağlık,yazdığın gibi gelir inşallah

 2. ETC

  sağolasın gürcan dostum. inşallah bu sefer tercihlerimizin uğuru denk gelir de talihimiz güler… sen de paylaş tahminlerini, çekinme bu güzel ortam hepimizin sesi

 3. Etc bolsans guzel kurgu basarilar

  • ETC

   teşekkür ederim Sirkale dostum. senin de yarınki İmzir – Adana ikilisinde tahminlerini görmek istiyoruz. Çok mutlu oluruz fikir ve yorumlarını bu ortamda paylaşıp yol gösterici olmandan

 4. Benim bugunku adana altilim
  Hepsi
  4tek
  1tek
  1348
  45
  1356789
  Bugunde boyle olsun dedik ama ilk ayak patlamadi uzuldum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir