17 OCAK 2019 PERŞEMBE ŞANLIURFA ALTILI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

17 Ocak 2019 Şanlıurfa at yarışları için sizden gelen tahminler. 

ŞANLIURFA SEYİRLİK ( KEYİFLİK ) ALTILI YAZAN : BAY BALCI

İsmindende anlaşılacağı gibi çok zor gibi duran bir şanlıurfa programından, neşesini almak için kendim için çıkardığım altılı tahminimi sizlerle paylaşıyorm.

1AYAK

Sorunlu bir atla başlıyorum PRENSES NAZ:çok ciddi baks sorunu var,bazen 3-5 boy bazen 40-50 m.uzayan mesefade çok fazla startta takılmazsa başarılı olacağına inanıyorum.rakip olabilecek at ise güzel çalışmaları ile tekrar urfaya dönen DUGEM olacaktır.

2.AYAK

Ekürinin her iki atı da formunu aynen koruyor( EL FUEGO-ÖZÜN ),rakipleri ise en az onlar kadar formda olan DYNAMTE HARMONY ve artık kazanama zamanının geldigine inandıgım 32 koşu görüp daha maiden den çıkamayan ASTERİON.( hadi kızım yoksa evde kalacan bak:))

3.AYAK

Dogu pistlerinde fırtına gibi esen ,kısa süren bir aradan sonra ADANA da iki başarısız koşunun ardından tekrar sevdigi piste dönen ,son üç güzel calısmasını urfada yapan OĞLUMRECEP şüphesiz koşunun en şanslı ismi olacaktır.BANKO. ( dilerim URFA recebe küsmemiştir )

4.AYAK

Eküriler ( GÜL VE MİSS MATRA ) her ne kadar ilk iki sırayı hayal etsede bunun o kadar kolay olmayacagını sanıyorum.bi süre aravermesine ragmen güzel bir hazırlık dönemi geçiren izmirden gelen FEDAİ ve yine kısa süren ara veren adanada iki koşu görüp sevdigi pistlere dönen BUMERANG ekürilere ciddi rakip olacaktır veya bakalım eküriler BUMERANG ve FEDAİYE ciddi rakip olabilecek mi?

5.AYAK

BOLD KHAN :nereden baksan favori …hemde şöyle böyle degil…çok mu çok favori.ama benim böyle atları yıkma huyum var bir türlü vaz geçemiyorum bu huyumdan,kiminle yıkayım dedim,baktım koşuya… yıkacak at yok.son anda gözüme en altta bir at ilişti STAR ROSE.biraz inceledim ,güzel çalışmış.son koşusunda bakstan 6-7 boy geç çıkmasına ragmen ikinci olmuş,neden olmasın dedim….evet neden olmasın…herşeyin oldugu su yarışlarda neden olmasın!

6.AYAK

REMİLİKIZ: kiolsu agır olsada çok seri bir at,mesafe kısa,çalışma güzel…yine bir beyez bayrak ayna yarışı yapabilir benden söylemesi…bir aksilik olursa uçarak gelecek veya gidecek bir atımız dha var n’olur n’olmaz UÇAN UÇARLIM.

KUPON

1.) 2,7

2.) 10,11,12

3.) 8

4.) 1,6,7

5) 3,10

6.) 1,6

TOPLAM : 3,60 tl

SEYİRLİK ( KEYİFLİK ) DEDİM SİZ YİNE DE ÇOK CİDDİYE ALMAYIN:)

BOL ŞANSLAR DİLERİM YAZAN : BAY BALCI

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Özcan34 (uzman34)

Urfa
9-6-8-3
7-9-2-6-5
3-1-2-8
7-2
3-8-10
2-1-8-14

Seyhan

Yabancı yokmu☕️

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x