17 OCAK 2019 PERŞEMBE İZMİR AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

17 Ocak 2019 İzmir altılı ganyan için sizden gelen tahminler.

17.01.2019 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNİM YAZAN: BAY BALCI

1.AYAK

Son koşusunda sert bir grupta koşan TOMURCUK ÇİÇEK nispeten uygun gurupta benim ilk atım.yine güzel çalışması ile LANDİNG,istanbulda umduğunu bulamayıp tekrar sevdigi izmir pistine dönen SU MELEK ve güzel bir form yakalayan CEYLİNSU…bu ayak için yeterli olur sanırım.

2.AYAK

OGLUM BATUHAN daha sert guruplarda koşup başarılı olumuş bir safkan eküri desdeğiyle koşuyu kazanacaktır.bir aksilik oldugu taktirde( bakarsınız altılı başladıktan son koşudan çıkar ,bizde favorinin gelmesini bekleriz,favori gelmeyince sinir kırizleri geçiririz…..) can simidi ŞÜKRAN BABAANNE ye şukranımızı sunarız.Yine süpriz arayan arkadaşlara MIA SOLE.

3.AYAK

Yine süprize müsait bir koşu,agır kilosuna rağmen VENÜS DAUGHTER,güzel çalışması ve uygun kilosuyla İKSİR arasında geçecegine inanıyorum.

4.AYAK

Sentetikte koşup umdugunu bulamayan ,son koşusunda sert rakiplere çarpılan ,8 koşunun 5 i ni kazandığı izmir pistine geri dönen ve gurubun en iyi çalışmasına sahip Ö.YILDIRIM idaresindeki EL NİNO banko.

5.AYAK

Uzun aradan sonra koşup rahat bir birincilik yapan sevdiği pist ve mesafede ALPTUĞHAN,son ikinciliği ile düzeldigini belli eden GÜNGÖRAĞA ve güzel formunu aynen devam ettiren TOROS ASLANI arasındaki mücadele birinciyi belirleyecektir.

6.AYAK

Maiden den çıkmaya pekte niyetleri olmayan taylar bi araya gelmiş ,üstelik hepsi de istikrarlı maiden tayları.yorum yapmaya pekte gerek olmayan taylar arasından sizin için seçtiklerim,sırasıyla;AŞANBEY,CEMALBABA,OĞLUM AZAD,TEKFORD PLUS ve CENGİZEFE..

KUPON

1.) 9,3,4,5
2.) 4 / 3 / 10
3.) 3,6
4.) 4
5.) 1,2,4
6.) 3,5,10,13,6

TOPLAM: 25 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
uzman34

H
3
H
4
1-2-3-4
13-10-7

Bay Balcı

protesto red edildi..dogru karar..olması gereken de buydu.

Özcan34 (uzman34)

Admin kin bu uzman 34 anlamış değilim

Özcan34 (uzman34)

Başka bir nick mi bulamamış ayıp vallahi ayıp yani

Özcan34 (uzman34)

Beni yaklaşık diğer sitelerden 5 senedir tanırlar bu nick ile
Arkadaşlar bu uzman ben değilim

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x