izmir altili tahminleri

17 KASIM 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Şans sizinle olsun, tercihlerinizin uğuru da her daim, ona keza…

1.AYAK: 17 Eylül tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda startta 4 boy kaybetmesine rağmen, önemli isimlerin gerisinde 6.sırada kendine yer bulan BİLGELİ’nin alışık olduğu jokeyi Onur Şevket İRTİŞ idaresinde yeniden start alacak olması ibreyi ilk başta bu ata yöneltiyor. Ama ondan da önce değinmek istediğim rakibi ise 12 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda Yasin BAYIR idaresindeki TAHİR BEY’in gerideki rakibine uzak ara fark atarak elde ettiği 3.lük ve 1.42.65 bitiriş derecesi dikkate değerdir. Bu iki atın birlikte önemsenmesi gerekir.

2.AYAK: Barış KURDU ile ÇİM piste alışık stiliyle KARESİ’nin uzun zaman sonra ilk KUM sınavında ne yapacağı konusunda tereddüt yaşıyorum. Ondan önce değinmek istediğim atlar var. Öncelikle onlara gelmek istiyorum. 2 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM pist sınavında 60kg sıkletle oldukça önemli rakipler önünde elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğim RED REBEL, o koşuda Mehmet KAYA idaresindeydi. Şimdi de Mustafa ÇİÇEK idaresinde İZMİR’deki koşuda yer alacaktır. 19 Ekim tarihli 1400 KUM koşusunda, starttan 2 boy geç çıkmasına rağmen kaliteli isimlerin gerisinde az farkla tabela dibinde derece elde eden ADONİSİM, bu koşuda RED REBEL ile birlikte tercihlenmelidir. Derkeeen son anda hani tereddütü içinde olduğum KARESİ var ya, Barış KURDU ile olan uyumuna dikkat çekmek istediğim bu atı da diğer 2 isimle birlikte tercihlemeyi düşünüyorum. Tek dezavantajım kendime sürekli sorduğum şu sorudur: “ Bu at ÇİM’de iyi ama KUM’da ne yapar?…” İşte orası muamma..

3.AYAK: 28 Eylül ve 26 Ekim tarihli İZMİR 1900 KUM koşularını oldukça beğendiğim SKYNET, bu koşularda WAIT FOR IT ve BAYDÖKER isimli önemli atların az farkla gerisinde 2.lik ve 3.lük elde etmiş, bitiriş dereceleri de buna binaen oldukça iyi durumda. Özgür GÖNÜLTAŞ idaresinde bu atın her türlü geliri var diyorum. Gelelim koşunun bir başka avantajı safkanına. FERHATHAN’dan söz ediyorum. 28 Eylül tarihli İZMİR 1900 KUM koşusunda WAIT FOR IT – BAYDÖKER – SKYNET – ZUZUNAZ isimli kalite isimlerin gerisinde 5.lik elde eden ve o günkü sıkleti 58 kg olan bu isim, bu defa 50.5 kg sıklette Onur YILDIZ idaresinde koşacaktır.

4.AYAK: 17 Eylül ve 2 Kasım tarihli sınavlarında elde ettiği 2.lik ve 3.lük bir tarafta, bu koşularda elde ettiği 1.41.77 ve 1.42.36 bitiriş süreleriyle grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan ve eli kulağında olan BATUŞ KIZI ilk ve tek tercihimdir. Bankomdur

5.AYAK: 5 Kasım tarihli son İZMİR 1200 KUM sınavında ALMOHAD gibi kalite bir atın gerisinde elde ettiği 2.lik ve 1.15.11 bitiriş süresiyle grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan, o koşuda Mustafa ÇİÇEK idaresinde start alan ve 58kg sıkletle piste çıkan CRACKER BABY, bu defa yine Mustafa ÇİÇEK idaresinde rakiplerine göz açtırmayacaktır inancındayım. Bu atın 1200-1300 ÇİM sınavlarını incelediğimde de grubunun en iyi bitiriş sürelerine sahip olduğunu tespit ettim. Bankomdur.

6.AYAK: Günün son ayağında, SELÇUK KOŞUSU’nda tercihleyeceğim atların başında Mücahit BAYIR idaresinde harika işler çıkaran ve son koşusunu ölçü almadığım, bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde izleyeceğimiz ARTUKLU, 22 Ekim tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda (ki bu atın İZMİR pistindeki tek koşusudur) oldukça önemli rakiplerin önünde 1.39.07 bitiriş derecesi ile ldierliği kimseye bırakmayan BOMBACAN, (ki ayrıca o koşuda grubunun en ağır sıkletinde olduğunu hatırlatırım) 30 Ekim tarihli BURSA 1400 KUM koşusunda Mustafa ÇİÇEK idaresinde elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğim ROMEO, 29 Ekim tarihli İSTANBUL 1300 ÇİM koşusunda GÜLE GÜLE gibi kalitesi aşikar bir atın az farkla gerisinde, DÜŞLEM gibi aynı kalitede olan bir ismin önünde 2.lik elde eden MADAM ELLİ ve KARATAŞ idaresinde izleyeceğimiz SANBERK koşunun sigortalarıdır.

1.AYAK: 1 – 7
2.AYAK: 1 – 3 – 6
3.AYAK: 1 – 5
4.AYAK: 8
5.AYAK: 3
6.AYAK: 2 – 3 – 8 – 12 – 13

TUTAR: 3.60 TL

Bol şanslar dostlarım…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
gurcan77
Üye
gurcan77

Merhaba,emeğine sağlık,bol şanslar hepimize

ETC
Üye
ETC

teşekkür ederim Admin dostum.. hep birlikte tanık olacağımız mutlu sonlara inşallah

yavuzhan41
Üye
yavuzhan41

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye
Mehmet28

Bol şanslar

ETC
Üye
ETC

Teşekkür ederim dostlarım, şans hepimizle olsun..
Gün içinde yazamadım iş yoğunluğundan dolayı, kusura bakmayın..