16 OCAK 2019 GULFSTREAM PARK ALTILI TAHMİNLERİ (BAY BALCI)

16 Ocak 2019 Gulfstreampark altılısı için sizden gelen tahminler.

GULFSTREAM PARK ( 16.01.2019 ) YAZAR BAY BALCI

Dünkü Adana yarışlarında, yarıştan kısa süre önce koşudan çıkartılan ALTINBAŞAK (A.Şahin) yarışseverin ciddi oranda zarara ugratılmasına neden oldu.sosyal medya üzerinde gördüğüm onlarca kuponun sadece ALTINBAŞAK isimli safkanın koşudan çıkartılmasından dolayı yattıgı görülüyordu.başka koşularda başka atlar koşudan çıkmıyormu,elbette çıkıyor.mesela aynı gün ikinci ayakta 3 nolu safkan son ayakta 11 ve 13 nolu safkanlarda koşudan cıkmıştı.evet bu safkanların çıkması yarışseveri etkilemedi,çünkü ya yarıştan önce çıktılar yada ciddi favori olmayan safkanlardı.peki ALTINBAŞAK isimli safkanın koşudan çıkması neden bu kadar yarışseveri etkiledi?, sosyal medyada BOYKOT çagrısına kadar götüren sebep neydi?

Elbetteki tek ve ön önemli sebep yarışseverin kupon yaparken kendine sıgınılacak bir liman ,bir kale araması.(elbette arayacak çünkü birçok yarışsever çok düşük bütçelerle kupon yapmaktadır) ve bu kalenin veya limanın o gün için % 64 oran ile ALTINBAŞAK olması.bunu ben biliyorumda ,siz etkili ve yetkili insanalar siz bilmiyormusunuz?…. siz ne yaptınız,millet denize açıldıktan sonra o limanı veya kaleyi tabiri caizse hava uçurdunuz,ve binlerce belki onbinlerce yarışseveri zarara ziyana ugrattınız .yazık ettiniz .
bir kurum düşünün var oluş sebebi sadece yarışsever,sosyal tesisler düşünün ayakta kalma sebebi yarışsever,onbinlerce safkan düşünün koşma sebebi yarışsever,yüzbinlerce aile düşünün geçim kaynaları sadece yarışsevere baglı,at sahibi,makam, prestij,para ……yazack o kadar şey varki.hepinizin varoluş sebebi YARIŞSEVER…EVET BEN( YARIŞSEVER) OLMAZSAM SİZDE OLMAYACAKTINIZ .
Son olarak yarışseveri, yarışüzer olmaktan vazgeçin,oturun bu konuda ne gibi çözümler alınacaksa alın.derdiniz üzüm yemekse eğer bağcıyı dövmekten vazgeçin.KENDİMİ ŞU AN ÜZÜMLERİ YENMİŞ ÜSTÜNE Bİ GÜZEL DAYIK YAMİŞ BİR BAĞCI GİBİ HİSSEDİYORUM

GULFSTREAM PARK

ALTILI GANYAN

1.AYAK

1 R Kiss Em Goodbye (9/5) .Neredeyse bizdeki karşılıgı 1.05.çok uzun süre ara(428 gün) vermesi şansını nasıl etklieyecek bilemiyorum ama ilk ayaktan yatmak istemiyorum yanına 3 TRAPPED AT SEA ve 4 TRUE ekliyecegim.

2.AYAK

2 BLUE ATLAS JAVİYER CASTELENO İdaresinde sizlere önerecegim banko atımdır.rakipleri ise 5 MAHVELOUS KITTEN ve ARCH OF TROY

3.AYAK

Bizdeki oranlara bakıldıgında süpriz gibi görünsede RON NICOLETTI taminlerinde ilk sırada gözüken 6 WILD WOODS BEAUTY benim ilk atım yine at yarışı yazarlarında JASON BLEWITTS in favori olarak öne çıkardıgı JUST AİNT RİGHT ve bizde ciddi AGF sahip görünen CORY GAL

4.AYAK

3 MACAGONE her ne öne çıksada kalabalık bir koşu olması sebebiye süprize açık gibi duruyor.sırasıyla; 2 Give to U. K. Cats (3/1),8 GAULTIER,7 – Global Entry ve 9 – Bold Rally

5.AYAK

Oranlarına bakıldıgında 3 MANHATTAN PROJECT ve 7 AGHOST TO THE POST araında duruyor.

6.AYAK

7 CHUNNEL , 5 THE SCOTS MAN VE 4- Hollywood STRİKE

KUPON : 1,3,4 / 2…….3,5 / 6,2,5 / 3,2,8,9 / 3,7 / 7,5,4
TOPLAM : 11 TL

BOL ŞANSLAR DİLERİM

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Noyan

Üstadım tjk 3 saat önce bir açıklama yapmış ve yine topu tarım ve orman bakanlığına atmış

Bay Balcı

sevgili admin yabancı yarışlarda yanbacı yorumcuların ismini ve tahminini vererek paylaşabilirmiyiz?

Derince

Dun geceden paylastigim analizlerime gore olusan gulfstream kuponu bir kez daha paylasmak istiyorum degisen bir yok

İlk ayak , yaris 1_5 arasinda ancak etkili jokeyyle 4 te yazilmali 154

İkinci ayak , 6 at ayrilmamali 132589
Ucuncu ayak 5 numara bir kez daha alir tek.
Dorduncu ayak , 923 sonra 745 yani 923/745
Besinci ayak 7 tek rakip 36
Son ayak , en zor ayak siralama 723586

Keske yabancinin tevziside 1800 / 2000 binleri gorse

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x