Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 ARALIK 2017 CUMARTESİ ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

16 Aralık 2017 Cumartesi Adana tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı oldu haftasonları dilerim.

1.AYAK: 25 Kasım tarihli ADANA 1400 KUM sınavında Burhan KILINÇ idaresindeki ŞAFAK VAKTİ’nin az farkla gerisinde Samet ERKUŞ idaresinde 2.lük elde eden ve yine Samet ERKUŞ ile etkili yarışları bulunan KOZAN DAĞI başta olmak üzere, Mesafe, pist, mekan ayırt etmeksizin son 3 koşusunda etkili dereceler elde eden, Özcan YILDIRIM idaresinde izleyeceğimiz ASALETLİ, Mehmet AKYAVUZ idaresinde elde ettiği dereceler ve başlıca liderliklere son zamanların gözde ismi haline gelen TUĞBEY birlikte önemsenmelidir.
Bu koşudaki sıralamam ise, KOZAN DAĞI – ASALETLİ – TUĞBEY’dir.

2.AYAK: 28 Kasım tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda MISTER TICKER – COCHABAMBA ikilisinin 2 boy önünde liderlik elde eden ve uzun bir aradan sonra KUM piste alışmaya başladığını iyiden iyiye belli eden PADRINO başta, COCHABAMBA da kısa mesafede özellikle Ayhan KURŞUN idaresinde ona keza…
Bu koşudaki tercihlerim de sırasıyla: PADRINO – COCHABAMBA’dır.

3.AYAK:
Gelelim koşunu en önemli tercihine… Yine 5 Aralık tarihli bir başka ADANA 1500 KUM koşusunda, ROYAL SUN’ın gerisinde az farkla 2.lik elde eden ve bitiriş süresi (1.36.94) bu mesafede grubunun en iyisi olan SOUR TIMES bankomdur.

4.AYAK:
Mesafe ve mekan ayırt etmeksizin Ayhan KURŞUN idaresinde katıldığı 4 koşunun 4’ünü tabelada (2 birincilik, 1 ikincilik, 1 üçüncülükle) tamamlamasını bilen GALLUS yine Ayhan KURŞUN idaresinde,
Son koşusunu önemsemediğim, ADANA ve ANKARA’da pist – mesafe ayırt etmeksizin tüm koşularını tabelada tamamlamasını bilen KARAFIRAT bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde,
Yine aynı şekilde yarış yaşamı boyunca tabelada kendine yer bulan ve Ahmet ÇELİK idaresinde katıldığı son koşusunda (ADANA 1300 KUM) deyim yerindeyse ezip geçen ALEXANDRAPOLI bu defa Gökhan KOCAKAYA idaresinde tercihlenmesi gerekir.
Ve elbette ilk koşusunda parlak bir liderlik elde eden NIGHT LATERNE bu defa grubunun en hafif sıkletinde daha deneyimli stiliyle hata kollayacaktır.
Kareasım böylelikle: NIGHT LATERNE – GALLUS – ALEXANDRAPOLI – KARAFIRAT’tır.

5.AYAK:
26 Kasım tarihli ADANA 1300 KUM koşusunda startta 4 boy kaybetmesine rağmen, son düzlükte asılıp, TALİA HANIM’ın gerisinde 2.lik elde eden ve geride bıraktığı rakiplerine uzak ara yapan BLED bu koşuda yine Ahmet ÇELİK idaresinde bankomdur.

6.AYAK:
28 Kasım tarihli ADANA 1400 KUM koşusunda birbirleriyle çekişen ve Mahsun TURAN idaresindeki DOMATES GÜZELİ’nin 3 boy önünde liderliği kapan Mustafa Kemal KUMBASAR idaresindeki BİLGEPRENSES ile aynı koşuda 2.likle yetinen DOMATES GÜZELİ bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde başka tercihlenmesi gereken isimlerdir.

ADANA

1.AYAK: 2 – 4 – 12
(Kozan Dağı – Asaletli – Tuğbey)

2.AYAK: 4 – 12
(Padrino – Cochabamba)

3.AYAK: 10
(Sour Times)

4.AYAK: 1 – 5 – 9 – 11
(Gallus – Kara Fırat – Alexandrapoli – Night Laterne)

5.AYAK: 1
(Bled)

6.AYAK: 4 – 6
(Bilgeprenses – Domates Güzeli)

TUTAR: 2.88 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

teşekkür ederim Mehmedim..
aydınlık, şansının sana arz etmek için hazırda beklettiği güzellikler yüreğine amade olsun…

gurcan77
Üye

Bol şanslar Üstadım,

Bu akşam Adana yarışlarında iki banko ile oynayacağım,gelir yada gelmez ama bankolarımdan vazgeçmiyeceğim

1.ayak 9 no özlenen Gül, 2. ayak 1 numara Duke prospero Bol şanslar herkese

ETC
Üye

Ah be gurcan.. ilk ayakta TUĞBEY deseydin keşke.. Son günlerin formu yerinde olan bu isim es geçilmemeli, canın sağolsun..

Cyrone
Üye

bol şanslar etc bleed son yarşında startta kalıp baya iyi gelmişti bakalım bugün nasıl koşucak

ETC
Üye

Ben BLED’ten bu defa tatminklar bir performans bekliyorum. Bakalım yanıltıp yanıltmayacağını zaman içinde göreceğiz…
Şansın bol olsun Cyrone…

Cyrone
Üye

Altılı sablonum

1.ayak hepsi
2.ayak 7 banko
3.ayak 10 banko
4.ayak hepsi
5.ayak 1 banko
6.ayak 4.13.6.7.2.1.5

Herkese bol sanslar

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.