Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 15 ARALIK 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

15 ARALIK 2017 İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

15 Aralık 2017 Cuma İzmir tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans dilerim.

1.AYAK: Mehmet KAYA idaresinde katıldığı 9 Kasım tarihli İZMİR 1400 KUM koşusunda 1.37.17 bitiriş süresi ile grubunun bu mekan / mesafede en iyisini elde eden ABHER ve eküri avantajını elinde bulunduran, son koşusunda parlak bir liderlik elde eden (4 boy fark ile) MÖSYÖSPARTAKÜS bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde terchlenmesi gereken ikili olup, CANIM MİRA da tercihlerde unutulmamalı, üçlü böylece tamamlanmalıdır.

2.AYAK: 17 Eylül tarihli İZMİR 1600 KUM koşusunda elde ettiği 3.lük bir tarafa, Arif Okan PAZAR idaresinde elde ettiği 1.42.12 bitiriş süresi yakın zamanda grubunun en iyisi olan CHASTE başta olmak üzere, ortalama sıklette koşuda yer alacak olan ve Doğukan AYDOĞAN idaresinde izleyeceğimiz eküri avantajlı KIZIL GÜNEŞ bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir. TRIPLE CROWN da bu koşuda İZMİR KUM pistindeki etkili performansına binaen ayrıca düşünülmesi gereken bir başka isimdir.

3.AYAK:
Yarış yaşamının ilk startında İZMİR 1200 KUM pistte elde ettiği 1.lik bir tarafa, 1.16.08 bitiriş süresiyle grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olan AKGÜN REİS bu defa Mustafa ÇİÇEK idaresinde grubun tamamına hükmedebilecek durumdadır. Bankomdur.

4.AYAK:
24 Kasım tarihli İZMİR 2100 KUM koşusunda 58 kg sıklette Mustafa ÇİÇEK idaresinde elde ettiği 1.liğe dikkat çekmek istediğim WAIT FOR IT, aynı koşuda ağır sıklette olmasına rağmen WAIT FOR IT’ in boyun farkla gerisinde 2.lik elde eden ve bu defa 52.5 kg sıklette izleyeceğimiz GARAVAS, Arif Okan PAZAR idaresinde baş tercihlerimdir.

5.AYAK:
Son 3 kısa – ortalama mesafe İZMİR KUM koşusunda 2 ikincilik, 1 üçüncülüğü bulunan ve bitiriş derecelerini grubundaki diğer isimlerle mukayese ettiğimizde grubunun en iyisi durumunda olan TURBO DELUXE yine Mehmet GÖNÜLTAŞ idaresinde bankomdur.

6.AYAK:
Grubun diğerlerinden üstün durumda isimleri olan ve son koşularında elde ettiği dereceler bir tarafa, bu defa Özcan YILDIRIM – Mustafa ÇİÇEK idaresinde ortalama sıklette izleyeceğimiz CELELİYE – ASİ KALP ikilisi zirveye oynayacaktır ve birbirleriyle çekişeceklerdir.

İZMİR

1.AYAK: 3 – 5 – 8
(Abher – Canım Mira – Mösyöspartaküs)

2.AYAK: 2 – 3 – 6
(Triple Crown – Chaste – Kızıl Güneş)

3.AYAK: 1
(Akgün Reis)

4.AYAK: 1 – 3 – 5
(Wait For It – Garavas)

5.AYAK: 5
(Turbo Deluxe)

6.AYAK: 3 – 4
(Celaliye – Asi Kalp)

TUTAR: 3.24 TL

ŞANSINIZ BOL OLSUN DOSTLARIM

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

7 yorum

 1. yavuzhan41

  Bol şanslar ETC

 2. Bol şanslar ETC, bereketli,ikbalin ve ilhamın güzelliği ile :)

  • ETC

   teşekkür ederim gürcanım… hepimiz için bilmukabil… şans sizlerle bir gül yaprağı nahifliğinde huzur dolu olsun

 3. ETC

  Bu arada şablonda küçük bir hata yaptığımı farkettim.

  4.AYAK’ta
  1 – 3
  (Wait For It – Garavas)

  şeklinde olacaktı, ben onu değiştirmemişim sadeleştirirken

  Bu durumda İZMİR

  1.AYAK: 3 – 5 – 8
  (Abher – Canım Mira – Mösyöspartaküs)

  2.AYAK: 2 – 3 – 6
  (Triple Crown – Chaste – Kızıl Güneş)

  3.AYAK: 1
  (Akgün Reis)

  4.AYAK: 1 – 3
  (Wait For It – Garavas)

  5.AYAK: 5
  (Turbo Deluxe)

  6.AYAK: 3 – 4
  (Celaliye – Asi Kalp)

  TUTAR: 2.16 TL

 4. birinci ayak : 8
  ikinci ayak : 3.6.1.2.3.8.4
  üçüncü ayak . 3.1
  dördüncü ayak : 5.3.1.2
  beşinci ayak :5
  altıncı ayak : 3.4.7.1.8.9

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir