Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 14 KASIM 2017 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
adana altili tahminleri

14 KASIM 2017 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Adana’da sezonun ilk gününde herkese bol şans diliyor, tercihlediğiniz atların ayaklarının uğuruyla diyerek temennilerimi huzurunuza sunmaktan mutluluk duyuyorum.

1.AYAK: Bu koşuda, bilhassa bu uygun grupta CREED’i üstünlüğünü tartışmaya bile gerek duymuyorum. Neden diye soracak olursanız, 23 Eylül ve 9 Ekim tarihli Adana’daki ilk1900-2000 KUM sınavlarında iki koşuda da startta 4-5 boy kaybetmesine rağmen grubunun en ağır sıkletinde HOY HOOY’a ezici üstünlükler sağlayan CREED’i bu koşuda başta öneriyorum. 31 Ağustos ve 21 Eylül tarihli koşularında uzun mesafe ANKARA KUM pistinde binicisi Özcan YILDIRIM ile kalite rakipler önünde harikalar yaratan EREN EFENDİ’yi de bu uzun mesafe koşusunda yine Özcan YILDIRIM idaresinde CREED’in en belirgin rakibi olarak öneriyorum.

2.AYAK: 1 Kasım tarihli uzun mesafe DİYARBAKIR koşusunda az farkla liderliği kaçıran TAMER REİS’i binicisi Harun ÇANAKÇI idaresinde çok önemsiyorum.Aynı atın 21 Ekim tarihli 1400 KUM koşusunda da ZİRVE TAY-KALAYCIKAYA ikilisinin gerisinde elde ettiği derece ayrıca takdire şayan. 23 Ekim tarihli ADANA 2000 KUM koşusunda önemli isimlerin az farkla gerisinde tabelada kendisine yer bulan FIRAT AĞA da TAMER REİS’in en belirgin rakibi olacaktır. Son koşusunda liderliği yakalayan ve ondan önceki koşularında uzun mesafede tabela dereceleri bulunan SANGAM’a da dikkat edilmesi elzemdir.

3.AYAK: Bu koşuda elbette ki kısa mesafe deneyimi bulunan SHARPA ve 23 Ekim tarihli ADANA’daki ilk 1400 KUM sınavında Özcan YILDIRIM idaresinde 1.31.48’lik derecesi ile 4.lüğü bulunan BABAREŞİT yine Özcan YILDIRIM idaresinde koşacaktır. Ayrıca ilk 4 ANKARA Kum sınavının 1 tanesi liderlik olmak üzere tabelada tamamlayan GALLUS ve ADANA KUM pistteki tek sınavını (7 Ekim) Mustafa ÇİÇEK idaresinde liderlikle tamamlayan ve yeniden ADANA’ya dönen, bu defa Ayhan KURŞUN idaresinde izleyeceğimiz ANKA da ihmal edilmemesi gerekir.

4.AYAK: KOCAKAYA idaresinde güzel yarışları bulunan ve uzun zaman sonra katıldığı son koşusunu ölçü almadığım GOOD CURRY ile Mücahit BAYIR idaresinde katıldığı ilk ÇİM sınavında elde ettiği ldierlikle dikkatleri üzerine çeken PADRINO için KUM pistteki liderlik de hiç ulaşılamayacak birşey değil. Yaz aylarında İstanbulda KUM pist deneyimi bulunan bu at GOOD CURRY’nin en önemli rakibidir.

5.AYAK: 7 Ekim tarihli ADANA’daki ilk 1200 KUM koşusunda ANKA’nın az farkla gerisinde elde ettiği 2.likle dikkat çeken KARAFIRAT’ı banko olarak öneriyorum. Aynı koşuda 4 boy gerisinde 3.lük elde eden fakat geride bıraktığı rakibine uzak ara atan CAHİL’i de dileyenler tercihleyebilir. Ben KARAFIRAT’a daha çok güveniyorum.

6.AYAK: Yaklaşık 2 ay aradan sonra yarış koşacak olan ve İstanbul tecrübesi bulunan MOSKOVAATEŞİ, İstanbulda katıldığı 24 Eylül tarihli, Hışman ÇİZİK idaresinde katıldığı son KUM koşusunda, ÖZPAR gibi kalitesi aşikar bir atın az farkla gerisinde elde ettği 2.likle dikkatleri çekmişti. Bu atın uygun grubunda banko olarak tercihlenmesi taraftarıyım.

Şans sizinle olsun dostlarım..

1.AYAK: 2 – 7
2.AYAK: 4 – 5 – 8
3.AYAK: 1 – 2 – 3 – 4
4.AYAK: 2 – 7
5.AYAK: 5
6.AYAK: 7

TUTAR: 2.88 TL

YAZAR: ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

11
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
gurcan77
Üye

Bol şans ETC, emeğine sağlık, çatı şablonuna sadık kalıp eklemeler yapacağım,bakalım Adanada şans bizide bulur inşallah

ETC
Üye

Ama eklemeler de yapmanı öneririm gurcan77 dost. Bu açıdan durumu daha sağlama alabilme imkanın olur, ayrıca ben şimdiden ÇARŞAMBA günüki BURSA’yı bile hazırladım sayılır :))) Çalışıyorum harıl harıl…
Neden biliyor musunuz? Burada beni yalnız bırakmayan yazar ve sizin gibi okuyucu dostlarımın verdiği şevk sayesinde

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar yazdığın gibi gelsin.

ETC
Üye

Tesekkür ederim Yavuzhan dostum. Bugunki tercihlerimiz herbirimize ugur getirsin

gurcan77
Üye

Kocaeli Tahminide benden olsun

1.ayak 9 Selayatlı
2.ayak 7 Ahmin
3.ayak 1 Börteçine
4.ayak 1 Blue Power
5.ayak Hepsi
6.ayak Hepsi

Toplam: 6 TL Bol şans

Mehmet28
Üye

bol şanslar

binbastar
Üye

bol şanslar ETC emeğine sağlık

ETC
Üye

Şansın bol olsun gurcan77 dost. Tercihledigin atlarin ayaklarinin uguruyla.

gurcan77
Üye

Sağolasın,bir zamanlar Bursada 4 tek son iki ayak kapalı altılı yakalamıştım,iyide para vermişti,4 tekli altılı kurgularımda son iki ayağı kapıyorum,en azından iki garanti,tekler gelirse Bingo,Bol şans hepimize :)

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.