Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 14 ARALIK 2017 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

14 ARALIK 2017 DİYARBAKIR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

14 Aralık 2017 Perşembe Diyarbakır tahmin ve Yorumlarımı yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans dilerim.

1.KOŞU: (Birinci Altılı Ganyan Başlar)
7 Kasım tarihli Diyarbakır 1700 KUM koşusunda grubun en kalite ismi olan CALIRFORNIA’nın uzak farkla gerisinde 2.lik elde etmesine rağmen 1.53.31 bitiriş süresi yakın zamanda grubunun en iyisi olan KARA ATEŞ ile 16 Kasım tarihli Diyarbakır 1700 KUM koşusunda Hüseyin ALTUNKILIÇ idaresinde az farkla grup 3.lüğü elde eden WHITE ORCHID bu defa Caner TEPE idaresinde KARA ATEŞ’in en net rakibi olacaktır.
Tercihlerim sırasıyla, KARA ATEŞ – WHITE ORCHID

2.KOŞU: Yarış yaşamının henüz 2.koşusunda (Diyarbakırdaki ilk koşusudur) 1200 KUM koşusunda elde ettiği 2.liğe dikkat çekmek istediğim DİLYAKUP ile Şanlıurfa’daki 6 Aralık tarihli 1200 KUM koşusunda HIZLI ATMACA’nın gerisinde elde ettiği 2.likle dikkat çeken TEKMUTLU birlikte tercihlenmesi gereken isimler olup, Diyarbakırdaki son 3 1200 KUM koşusunda sürekli tabelaya oynayan ve eli kulağında olan RÜZGARIN OĞLU en belirgin rakibidir.

3.KOŞU: Mesafe ayırt etmeksizin son 3 koşusunda (Diyarbakır 1200 – 1900 KUM) 1 birincilik, 1 ikincilik ve 1 dördüncülük elde eden, 8 Kasım tarihli Diyarbakır 1900 Kum koşusunda AMIGDALA’nın önünde elde ettiği liderlikle dikkat çeken MY TITANIUM ile aynı koşuda MY TITANIUM’un 1 boy gerisinde 2.lik elde eden ve uzun mesafe KUM koşularında tecrübesi yadsınamaz AMIGDALA’nın bu koşuda söz sahibi olacaklarını düşünüyorum.

4.KOŞU: (İkinci Altını Ganyan Başlar)
Uzun mesafe KUM koşularında tabelada parlak dereceler elde eden ve bunun yanısıra kısa mesafede 4 Ekim tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşusunda SELİMBEY’in gerisinde 2.lik elde eden ÖZTÜRKMEN ile elbette aynı koşuda liderlik elde eden ve eküri avantajını ayrıca önemsediğim SELİMBEY birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir. ETTORE’yi es geçer miyim sandınız? Elbette es geçmeyeceğim. 10 Ekim – 30 Kasım tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşularında 1.16.24 – 1.16.25 bitiriş süreleriyle 1.lik ve 2.likleri bulunan ETTORE de özellikle eküri avantajıyla öncelikle düşünülmesi gereken 3.isimdir.

5.KOŞU:
23 Kasım tarihli Diyarbakır 1700 KUM koşusunda 1.lik ve 2.lik elde eden ve özellikle tabelanın 3.ve 4.sırasında yer bulan SAĞNAKHAN ve KATIKAZAN ikilisine uzak ara fark atan MAGMA – SEÇKİNER ikilisiyle 24 Ekim tarihli Diyarbakır 1700 KUM koşusunda MAGMA’yı bile 2,5 boy fark önünde deyim yerindeyse ezen DAYI DAYI da 2.04.69 bitiriş süresiyle grubunun ihmal edilmeyecek isimleri arasındadır.

6.KOŞU:
Mekan değişikliği sebebiyle, son 2 koşusunda elde ettiği dereceleri önemsemediğim, yeniden Diyarbakır’a dönen, 18 Ekim ile 7 Kasım tarihleri arasında katıldığı son 4 koşusunda mesafe ayırt etmeksizin 3 birincilik, 1 ikincilik elde eden ve bitiriş süreleri birbirinden etkili olan GOLDEN FOOT, 2 Aralık tarihinde gayet de kalite isimlerin önünde üstelik ağır sıklette liderlik elde eden MAKTAYMAN bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

7.KOŞU:
16 Kasım – 30 Kasım tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşularında birbirleiyle çekişen ve bu koşularda tabelanın 2. 3. ve 4. sıralarında yer bulan EZ ARTUN – MATRAOĞLU ikilisi bu koşuda birlikte tercihlenmesi gereken isimlerdir.

8.KOŞU:
23 Kasım tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşusunu baz alarak söylemek istiyorum ki, uzak farkla elde ettiği liderliğin yanında 1.15.98 bitiriş süresiyle grubunun uzak ara ile en iyisi olan ÇELAKIL bankomdur.

9.KOŞU:
27 Kasım tarihli Şanlıurfa 1200 KUM koşusunda uzak ara ile elde ettiği liderlikle dikkat çeken DEHA HANIM yine İsa KATAR idaresinde başta tercihleyeceğim isim olup, 8 Kasım tarihli Diyarbakır 1200 KUM koşusunda uzak farkla elde ettiği liderlikle GÜLŞİLAN en belirgin rakibi olacaktır.

DİYARBAKIR
BİRİNCİ ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 7
(Kara Ateş – White Orchid)
2.AYAK: 3 – 4 – 5
(Dilyakup – Rüzgarın Oğlu – Tekumut)
3.AYAK: 5 – 6
(Amigdala – My Titanium)
4.AYAK: 5 – 8 – 9
(Ettore – Öztürkmen – Selimbey)
5.AYAK: 4 – 6 – 12
(Dayı Dayı – Magma – Seçkiner)
6.AYAK: 3 – 5
(Maktayman – Golden Foot)

TUTAR: 8.64 TL

İKİNCİ ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 – 8 – 9
(Ettore – Öztürkmen – Selimbey)
2.AYAK: 4 – 6 – 12
(Dayı Dayı – Magma – Seçkiner)
3.AYAK: 3 – 5
(Maktayman – Golden Foot)
4.AYAK: 2 – 3
(Ez Artun – Matraoğlu)
5.AYAK: 8
(Çelakıl)
6.AYAK: 2 – 15
(Deha Hanım – Gülşilan)

TUTAR: 2.88 TL

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Cyrone
Üye
Cyrone

5li ganyan

1.ayak 1 gobakli banko
2.ayak 2.3
3.ayak 3 5 2
4.ayak 1.2.3.4.5.8
5.ayak hepsi

Herkese bol şanslar

Cyrone
Üye
Cyrone

Favoriyle 2.5bin verdi benimki gelseymis eyvah eyvah

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.