Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 12 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
izmir altili tahminleri

12 KASIM 2017 PAZAR İZMİR ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Bu defa da misli düşünülebilecek tercihleri huzuruna sunmaktan memnuniyet duyuyorum

1.AYAK: 19 Ekim tarihli İZMİR 1400 KUM sınavında Arif Okan PAZAR idaresinde grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden, bu koşuda deyim yerindeyse rakiplerine tur bindiren ve eli kulağında olan KOCA MUĞLALI, uygun grubunda bankomdur.

2.AYAK: ZAFERİMOL, bulunduğu grupta grubunun en ağır sıkletine rağmen grubundaki diğer safkanlarla rahatlıkla baş edebilecek güçte olduğun Mehmet KAYA idaresinde ikinci bankom olarak tercihliyorum.

3.AYAK: 29 Ekim tarihli son ÇİM sınavını ölçü almadığım, bu sınavını 5.likle bitirmesine rağmen 1200 ÇİM pistte önemli bir bitiriş süresi elde eden SAGRAJAS ve 24 Eylül-12 Ekim tarihli kısa mesafe KUM koşularında Barış KURDU idaresinde oldukça kaliteli isimlerin gerisinde 2.lik ve 3.lük elde eden YAZLALI, benim açımdan bu koşunun sigortalarıdır.

4.AYAK: GOBEN, KUM pist derecelerine oranla bu defa Mehmet KAYA idaresinde ışıltılı bir sınav verecektir. 22 Ekim tarihli koşusunda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden GOBEN, bankomdur

5.AYAK: Son 2 ÇİM pist sınavında elde ettiği deneyime dayanarak diyorum ki EL ASESINO bu defa tercihlerimde ilk sıradadır. 13 Ekimdeki İSTANBUL 1500 KUM sınavında kalite rakipleri geride bırakarak grubunun en ağır sıkletinde liderliği elde eden YENİLMEZ ve mesakn-mesafe-pist ayırt etmeksizin son 7 koşusununun tamamını tabelada tamamlayan PRINCESS DI koşunun sigortalarıdır.

6.AYAK: 13 Ağustos tarihli İZMİR 1400 KUM sınavında ROYAL CAPUCINO’nun gerisinde 2.lik elde eden ve bu sayede grubunun en iyi bitiriş süresini elinde bulunduran CAFERAĞA, 22 Ekim tarihli ÇİM sınavında Nevzat AVCI idaresinde de önceki performansının benzerini gösteren ve kalite isimlerin önünde liderliği kimseye kaptırmayan GALLOPING LORD ve özellikle değinmek istediğim, bu defa grubunun en hafif sıkletinde izleyeceğimiz, binicisi Dorukhan PALAUR’a alışık stiliyle bilinen PRINCELY liderlik için çekişeceklerdir.

1.AYAK: 6
2.AYAK: 1
3.AYAK: 2 – 5
4.AYAK: 5
5.AYAK: 2 – 3 – 4
6.AYAK: 5 – 6 – 9

TUTAR: 5 MİSLİ (5.40 TL)

YAZAR: ETC

Yazar: admin

Avatar
At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.