Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 11 KASIM 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)
adana altili tahminleri

11 KASIM 2017 ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (SİZDEN GELENLER)

Adana tahminlerimi de huzurunuza arz etmekten memnuniyet duyuyorum dostlarım. Umarım bu defa hem Ankara’da hem de Adana’da yüzünüzü güldürenlerden olurum.

1.KOŞU: 9 Ekim tarihli ADANA 1700 ÇİM pist sınavında, Özcan YILDIRIM idaresindeki HARPUTHANI ile çekişen ve Müslüm ÇELİK idaresinde yarım boy farkla liderliğe oturan ŞEHLEVENT ile yakın zamanda 4 Eylül tarihli ADANA 1700 ÇİM koşusunda elde ettiği liderlikle grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden KARA KANTOS bu grupta rakiplerine göz açtırmayacaktır.

2.KOŞU: Grubunun üzerinde bir isim olarak gördüğüm, diğerlerine oranla KUM-PİST tecrübesi daha iyi durumda olan ve bu defa Ahmet ÇELİK idaresinde koşuya katılacak olan FLADOR bankomdur

3.KOŞU: Dişiler arasında geçecek bu mücadelede, 7 Ekim tarihli startında Mücahit BAYIR idaresinde JAMALA’yı 2 boy önde elde ettiği liderlik nezdinde bankom olarak öneriyorum.

4.KOŞU: 7 ve 23 Ekim tarihli koşularında 1300 ÇİM pistte önemli bitiriş dereceleri bulunan SERAPHIC (1.10.79 – 1.14.56) tek başına yazılır gibi görünse de işin aslı öyle değil. Çünkü 7 Ekim tarihli ADANA 1300 ÇİM koşusunda startta 1,5 boy oyalanmasına rağmen BABBINO, SPREAD THE JOY ve LADY BOURBON gibi son günlerin gözde isimlerinin az farkla gerisinde 5.lik elde eden FATİH BEY’i de en az SERAPHIC kadar önemsiyorum ve en başta tercihlenmesi yolunda görüş bildirmek istiyorum. Çünkü bu koşunun FATİH BEY’in ilk ÇİM koşusu hatta ilk koşusu olduğu unutulmamalıdır. Kimse bu durumda bu attan bu kalite rakipler arasında böyle bir performans ummazdı. 23 Ekim tarihinde ADANA’da katıldığı ilk koşusunda SERAPHIC’ın az farkla gerisinde dikkate değer bir dördüncülük elde eden BLACK GRAPE de unutulmamalı kanaatindeyim. SERAPHIC’i yukarıda bahsettiğim sebeplerle tercihlemek istemiyorum ama dileyen değerlendirebilir.

5.KOŞU: 21 Ekim tarihli ADANA 1300 ÇİM koşusu izlenimlerime göre bu mesafede tabelada yer bulan KISMET KIZ ile Ankara’daki ÇİM yarışlarında edindiği tecrübelerle Adana’ya gelen ve burda ilk sınavını verecek olan SIR PERDESİ bu koşuda tercihlenmesi gereken ikincisidir.

6.KOŞU: 21 Ekim tarihli ANKARA 1500 KUM pistinde oldukça kalite isimlerle yarışan ve DOQUAN’a bile sıkletine rağmen tur bindiren KREACHER’i banko öneriyorum. Çünkü üzerinde Uğur POLAT var, o beni bir çok kereler yanıltmadı, yine yanıltmayacaktır.

7.KOŞU: Yaklaşık 3 ay aradan sonra, bu sefer farklı bir mekanda 21 Ekim tarihli koşuda PROFESSOR’un gerisinde ikincilik elde eden ve bu defa daha iddialı bir şekilde izleyeceğimiz KÜLÜNK AĞA başta tercihlenmesi gereken isim olup, PROFESSOR’un de bu koşuda nezdindeki derecesi yanısıra, son 2 koşusunda elde ettiği liderlikler, alıştığı binicisi ve özellikel grubun en hafif sıkletinde koşuya katılacak olması işini epeyce kolaylaştırmakta olduğundan KÜLÜNK AĞA’dan sonra düşünülmelidir. 14 Ekim tarihli ANKARA 2100 KUM sınavında dikkat çeken FAMILY JOY da bu defa da idarecisi nezdinde tercihlenmeli ve ıskalanmamalıdır.

8.KOŞU: Son koşusunu ölçü almadığım İSKEÇE’nin 7 Ekim tarihindeki ADANA 1200 ÇİM sınavı unutulmamalı. Nitekim bu sınavda kalite isim GÜLDÜR YÜZÜMÜ’den uzak fark yemesine rağmen bitirişi ile göz doldurmuştu. KOCAKAYA idaresinde İstanbul ÇİM tecrübesi bulunan ABROSIVE ve ilk çim startında 1200 ÇİM pistte grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden AZİZ AĞA da bu isimlerle birlikte tercihlenmelidir.

9.KOŞU: 7 Ekim tarihli ADANA 1200 ÇİM sınavında, UMUTLU ve DİNÇGÖR gibi kalite iki isimin gerisinde tabelada kendine yer bulan TURBOKADİR bankom olup, TURBOKADİR’in yakın zamanda bu mesafede grubunun en iyi bitiriş süresine sahip olduğu unutulmamalıdır.

1.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 5 – 6
2.AYAK: 8
3.AYAK: 6
4.AYAK: 1 – 3
5.AYAK: 3 – 5
6.AYAK: 4

TUTAR: (5 MİSLİ: 2.40 TL)

2.ALTILI GANYAN

1.AYAK: 1 – 3
2.AYAK: 3 – 5
3.AYAK: 4
4.AYAK: 5 – 6 – 8
5.AYAK: 1 – 6 – 9
6.AYAK: 5

TUTAR: 2.16 TL

YAZAR ETC

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

3
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
binbastar
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

teşekkür ederim Binba dostum. Şans hepimizin, daim olsun…

ETC
Üye

ŞEHLEVENT’e çok güveniyordum fakat boyun farkıyla HARPUTHANI’na kaptırdı liderliği, anlam veremedim performansına.. Neyse diyor 2. Altılıyı bekliyoruz artık

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.