Ana Sayfa / Sizden Gelenler / 1 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

1 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

1 ARALIK 2017 CUMA KOCAELİ TAHMİN VE YORUMLARIMDIR. Şansınızın daima yerinde olmasını diliyor, tercihlerimi, yorumlarımla birlikte huzurunuza sunuyorum.

1.AYAK: Son koşusunda elde ettiği 5.liği ölçü almadığım, İstanbul deneyimi bulunan ve 5.lik elde ettiği koşuda (KARATAŞ idaresinde olmasına rağmen) muhtemelen mekanı yadırgadığını düşündüğüm HARPUT RÜZGARI, Mehmet KAYA idaresinde ilk tercihim olacaktır. Alışkın olduğu idarecisi ile ÖNEMLİ başta olmak üzere, bu defa Mazlum Pir DEMİR idaresinde adından söz ettirmeye hazır durumda olan ÖZKURT ve İlk koşusunda hayal kırıklığına uğratan ve bu defa Furkan YÜKSEL idaresinde şansını deneyecek olan KAYNARCA öncelikli rakipleridir.

2.AYAK: 17 Kasım tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda liderliği elde eden KOMSHU’nun gerisinde ikincilik elde eden ÇINARLI baş tercihim olup, İstanbul KUM tecrübesiyle WHISPER öncelikli rakipleri konumundadır.

3.AYAK: 25 Kasım tarihli ANKARA 1400 KUM koşusunda grubun kalite ismi İSTASYON’un az farkla gerisinde 2.lik elde eden ÖZGENHAN o koşuda Harun ÇANAKÇI idaresindeydi ve İSTASYON’a Müslüm BAYDAN binmekteydi. Şimdi Müslüm BAYDAN ÖZGENHAN’a binmekte. Bu konuda ince düşüneceğim ve ÖZGENHAN’ı grubunun uygunluğuyla banko olarak önereceğim.

4.AYAK: İZMİR ve KOCAELİ’de ki son 1900 KUM sınavlarındaki performansları birbirinden ayıramadığım TUMBULZELE, KARAGÜLÜM ve RABAT GÜZELİ’ni bu koşuda birbirlerine rakip olarak öngörüyorum.

5.AYAK: Grubunun kazanmaya en müsait ismi olarak gördüğüm, 17 Ekim ve 7 Kasım tarihli KOCAELİ 1800 – 2000 KUM koşularında 3.lük ve 4.lüğü bulunan KARAŞİMŞEK uygun sıklette Zülfükar KARABULUT idaresinde bankomdur.

6.AYAK: 26 Eylül tarihli KOCAELİ 1700 KUM koşusunda 1.50.37 bitiriş süresi ile yakın zamanda grubunun en iyi bitiriş süresini elde eden BLACK ADLER ve 21 Kasım tarihli KOCAELİ 1400 KUM sınavından Mustafa ÇİÇEK idaresinde liderlikle ayrılmasını bilen GADDARA bu koşuda tercihlediğim isimlerdir.

KOCAELİ

1.AYAK: 2 – 3 – 5 – 8
(Önemli – Özkurt – Harput Rüzgarı – Kaynarca)

2.AYAK: 3 – 5
(Çınarlı – Whisper)

3.AYAK: 6
(Özgenhan)

4.AYAK: 3 – 5 – 6
(Tumbulzele – Karagülüm – Rabat Güzeli)

5.AYAK: 1
(Karaşimşek)

6.AYAK: 2 – 6
(Gaddara – Black Adler)

TUTAR: 2.88 TL

Hakkında admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.

17 yorum

  • ETC

   Varol Admin Dostum…
   Kıyısında köşesindeyiz şansın.. İsabetlisinden dokunuşlara inşallah.

 1. Bol şans kardeş. Yorumlarını çok beyeniyorum ve takip ediyorum.

  • ETC

   teşekkür ederim Jozuf dostum…
   sizler de tahmin, yorum, görüş, öneri aklınıza ne gelirse paylaşın sitemizde.

 2. bol şanslar

 3. ilk ayak 1 no neden yok acaba?çok merak ettim.

  • ETC

   Aprantisi Burak AKÇAY’ın MY FREEDOM ile uyum durumunu çözemediğim için 1.ayakta 1 numarayı es geçtim, grubunda aslında ondan da önce düşünülmesi gereken isimler var, ilk startında beklenmedik bir performans sergileyen KAYNARCA bu defa Furkan YÜKSEL idaresinde olumlu yönde dikkat çekebilir. Dikkat çekilmesi taratarıyım

 4. birinci ayak : 5.8
  ikinci ayak : 5.4.6.3.10.11
  üçüncü atak : 5.6.7
  dördüncü ayak : hepsi
  beşinci ayak : 4
  altıncı ayak : 8.12.2.4.

 5. Yarışlar baslamamisken gel 4 ayak 1 siz oyun oynama

 6. ilk ayaga 1 numara eklendi son dakika

 7. Altılı şablonum.

  1.ayak 8.5///2.1
  2.ayak 5//6.4
  3.ayak 6 banko
  4.ayak 1 banko
  5.ayak 1.4.8.6///2.5.9
  6.ayak 10.5.8.13///hepsi

  Herkese bol şanslar

  • Yüklenme etc arkadaşımıza 4 ata onun gibi birinin yazmamasi tuhaf evet ama tutmuyormuş demek ki yazmadi sonuçta herkes her ati yazamıyor

   Oyun sablonlari favoriye yatkin oldugu haldee yazmamasi benide şaşırttı

  • ETC

   dostlarım inanın onu es geçmem gayrıihtiyari bir durum oldu, yoksa bu koşuda sadece idareci faktörünü önplanda tutarak yani idarecisine başta güvenemediğimden tercihlemek istemedim, idarecisi de bana güvenememiş olacak ki uzak farkla geldi :)))

   5’te kaldım, kıyısından döndüm, darısı İzmir’in başına..
   Ama 6’da 6 olarak…

 8. Yorumumu neden yayınlamadınız acaba? Uzak yazmıstım sadece.

  • ETC

   :))
   uzak ki hem de ne uzak :)))
   neyse ki birşey vermedi zaten.. ama daha da enteresan ben bugünü süpriz ağırlıklı düşünmüştüm…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir