Yedili Ganyan Oyunu 10 Temmuz’da Başlıyor

10 Temmuz 2015 tarihi ile yeni bir oyun türü daha başlıyor. 

Yedili ganyan klasik altılı ganyanın 7 ayak olarak koşulan cinsi olacak. Oyuncular 7 ayakta da gelecek olan atı bilmek zorunda. Altılı ganyanı bulmak oldukça zordur, yedili ganyanı bulmak daha da zor olacak. Hem matematiksel olasılık  zorluğu hem de birim fiyatının 25 kuruş olması sebebi ile 7’li ganyan oyunu çok büyük ikramiyelere gebe olacaktır.

Yedili Ganyan Nasıl Hesaplanır

Örnek kupon

1.ayak: 1-2
2.ayak: 1-2
3.ayak: 1-2
4.ayak: 1-2
5.ayak: 1-2
6.ayak: 1-2
7.ayak: 1-2

Her ayağa 2 at yazarsak kupon 32 TL olacak. Bir ayakta tek geçersek 16 TL.

TJK bu yeni uygulamayı 10 Temmuz’da yayına alacak. 

yedili ganyan tjk

“Bulursan parayı koyacak yer bulamazsın” sloganı da ilginç olmuş. Yarışseverlere hayırlı olsun diyelim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
Bycreed
Üye
Bycreed

Birim fiyati 25 kuruş olması çok saçma olmuş. Uygulama güzel ama sanırım yedili plasenin 25 kuruş Olmuş hali olacak. Yedili plase çok fazla itibar görmediği için bunu artırmak için yapılan birsey diye düşünüyorum.