Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Yedili Ganyan Bayram Boyunca 10 Kuruş Olacak
at yarisi haberleri

Yedili Ganyan Bayram Boyunca 10 Kuruş Olacak

Yedili  Ganyan’da birim fiyat, Bayram süresince "10 Kuruş" olacak.

Yedili Ganyan oyununda birim fiyat, tüm yerli ve yabancı yarışlar dahil olmak üzere 4 Temmuz – 10 Temmuz (dahil) tarihleri arası “10 kuruş” olarak uygulanacaktır.

Hali hazırda 25 kuruş olarak oynanmakta olan ve yarışseverlerin ilgi gösterdiği Yedili  Ganyan oyunu, Ramazan bayramı dolayısıyla, 4 Temmuz – 10 Temmuz tarihleri arasında “10 kuruş”luk birim fiyattan oynanacaktır.

Yedili Ganyan nasıl oynanır?

yedili-ganyan-kuponu1

Aynı gün üzerine oyun konulan 7 koşunun birincilerini bulmak amacıyla oynanan oyundur. Yedili ganyan oyununda da eküri atlardan birisine oynamak, o ayakta ekürinin tüm atlarına oynamak anlamını taşımaktadır. Yedili ganyanda oyun tutarı her ayağa yazılan at sayılarının toplamlarının birbirleri ile çıkan rakamında oyun birim fiyatıyla (25 KR) çarpılmasıyla bulunur. Yedili  ganyanın her ayağında şans verdiğiniz at veya atların numaralarını geniş sütunların ilkinden başlayarak işaretlemeniz gerekmektedir. Oyununuzu misli olarak oynamak isterseniz kuponunuzda bulunan MİSLİ sütununu da işaretlemeniz gerekmektedir.

gencer
Üye
gencer

deneme amaçını tahmin ediyorum bunu..oynanan oyuna göre ilerde düzenleme yaparlar sanırım.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.