at yarisi haberleri

Yedili Ganyan Bayram Boyunca 10 Kuruş Olacak

Yedili  Ganyan’da birim fiyat, Bayram süresince “10 Kuruş” olacak.

Yedili Ganyan oyununda birim fiyat, tüm yerli ve yabancı yarışlar dahil olmak üzere 4 Temmuz – 10 Temmuz (dahil) tarihleri arası “10 kuruş” olarak uygulanacaktır.

Hali hazırda 25 kuruş olarak oynanmakta olan ve yarışseverlerin ilgi gösterdiği Yedili  Ganyan oyunu, Ramazan bayramı dolayısıyla, 4 Temmuz – 10 Temmuz tarihleri arasında “10 kuruş”luk birim fiyattan oynanacaktır.

Yedili Ganyan nasıl oynanır?

yedili-ganyan-kuponu1

Aynı gün üzerine oyun konulan 7 koşunun birincilerini bulmak amacıyla oynanan oyundur. Yedili ganyan oyununda da eküri atlardan birisine oynamak, o ayakta ekürinin tüm atlarına oynamak anlamını taşımaktadır. Yedili ganyanda oyun tutarı her ayağa yazılan at sayılarının toplamlarının birbirleri ile çıkan rakamında oyun birim fiyatıyla (25 KR) çarpılmasıyla bulunur. Yedili  ganyanın her ayağında şans verdiğiniz at veya atların numaralarını geniş sütunların ilkinden başlayarak işaretlemeniz gerekmektedir. Oyununuzu misli olarak oynamak isterseniz kuponunuzda bulunan MİSLİ sütununu da işaretlemeniz gerekmektedir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
1 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gencer

deneme amaçını tahmin ediyorum bunu..oynanan oyuna göre ilerde düzenleme yaparlar sanırım.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x