at yarışı haberleri

Yarışseverler Koşusu 1 Mayıs Çarşamba Veliefendi Hipodromunda

1 Mayıs günü Yarışseverler Koşusu gerçekleştirilecek.

Veliefendi hipodromunda yapılacak etkinlik en son 1995 yılında yapılmıştı. Konu hakkında TJK’nın resmi duyurusu ve daveti aşağıdaki gibidir.

Yarışçılık sektörümüzün olmazsa olmazlarından Yarışseverlerimiz adına, uzun bir aranın ardından 1 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda “Yarışseverler Koşusu” gerçekleştirilecek.

En son 1995 yılında düzenlenen Yarışseverler Koşusu’nun startı 17:30’da verilecek. Kazanan at sahibine kupanın yarışseverler tarafından verileceği koşuda, 3 yaşlı safkan İngiliz tayları birincilik için piste çıkacak. Çim pistte ve 1600 metre mesafeli olarak düzenlenecek koşuda (Açık – A3) birincilik ikramiyesi ise 143.000 TL olacak.

2 yaşlı tayların katılabildiği 2 Grup 1 yarıştan G1 Çaldıran Koşusu galibi LONG RUNNER ve G1 Karayel Koşusu galibi PADRE PADRONE ile birlikte, G2 koşu galibi BERTHOLD ve Hitit Koşusu (A3) galibi KING OF TATVAN’ın aralarında bulunduğu 11 safkanın start alacağı koşuya deklare olan isimler arasında EAGLE PAW, ERDEMİRCİ, GRAY TAIL, JIMINY CRICKET, MAGNUS, PERFECT RUNNER ve REKUVA da bulunuyor.

1995 yılında düzenlenen koşuya ait neticeler

Yiyecek ve içecek ikramlarımızın yer alacağı anlamlı güne tüm yarışseverlerimizi bekliyoruz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.