Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / White Turf yarışlarında Türkiye Jokey Kulübü Koşusu yarın düzenlenecek

White Turf yarışlarında Türkiye Jokey Kulübü Koşusu yarın düzenlenecek

100 yılı aşkın bir süredir donmuş bir göl üzerinde gerçekleştirilen White Turf Yarışları’nda ilk kez, Türkiye Jokey Kulübü adına bir koşu düzenlenecek.

TJK Başkanı Yasin Kadri Ekinci’nin de yerinde takip edeceği ve basın toplantısında bir konuşma gerçekleştireceği yarış etkinliğinde, 14 Şubat Pazar günü Türkiye saati ile 16:20’de Türkiye Jokey Kulübü adına 1600 metre üzerinden, 20.000 İsviçre Frankı ödüllü Christoffel Bau Trophy Koşusu gerçekleşecek.

Türkiye Jokey Kulübü ve White Turf İşbirliği

WhiteTurfLogo_color11

15 Mayıs Pazar günü ise, Türkiye Jokey Kulübü sezonun ilk klasik yarış günü olan ve tayların Gazi Koşusu öncesi güçlerini sınadığı Tay Deneme Koşularının da yer aldığı yarış programı dahilinde, 4+ İngilizlere ait 1900 metre çim pistte White Turf Koşusu (KV-21) koşusu gerçekleştirilecek.

whitec132

Her iki etkinlikte de, misafir ülkeler kendi ülkelerinin mutfağı ve kültürünü ev sahibi ülkede tanıtma fırsatını elde edecektir.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.