Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Uluslararası Yarış Festivali 2017 Koşacak Atlar Belli Oldu

Uluslararası Yarış Festivali 2017 Koşacak Atlar Belli Oldu

“Longines Uluslararası Yarış Festivali” kesin kayıtları gerçekleşti

Türk atçılığının, dünyanın önemli ekürilerini misafir ettiği ve bu yıl Longines sponsorluğunda 2. kez düzenlenecek “Uluslararası Yarış Festivali” Kurban Bayramı'na denk gelmesi sebebiyle "çifte bayram" coşkusuyla gerçekleşecek.

Türk atlarının yurt dışından gelen safkanlarla yarışarak güçlerini sınadığı, yarışçılık ve yetiştiriciliğimiz açısından yüksek öneme sahip olan festival, her geçen sene yurt dışından büyük ilgi görmektedir.

Festivalin Resmi Saati ve Resmi Zaman Tutucusu olan Longines, bu sponsorlukla ülkemiz atçılığının uluslararası alanda daha da prestijli hale gelmesine katkı sunmaktadır. Ülkemizde 1990 yılından bu yana gerçekleştirilen Uluslararası Yarış Festivali, 2-3 Eylül tarihlerinde Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleşecek.

İlk Gün Kayıtları

İkinci gün kayıtları

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.