TJK Mercedes Çekilişi Kazananları Belli Oldu

AT’LA GEL MERCEDES’LE DÖN” kampanyasında Eylül ayı kazananları belli oldu
1 Eylül’de başlayan “AT’LA GEL MERCEDES’LE DÖN” kampanyasının Eylül ayına ait çekilişi, 5 Ekim Pazartesi günü Veliefendi Hipodromu Byerley Turk Salonu’nda yapıldı.

Milli Piyango İdaresi Yetkilisi Veli Pan ve Bakırköy 40. Noteri Gülseren Barak huzurunda yapılan çekilişte, Mercedes C 180 marka otomobil, 11830252çekiliş numarasıyla İstanbul’dan Ercan Alanbay isimli yarışseverin oldu.

Mercedesd051015

TJKTV ve TAYTV’den canlı olarak ekranlara gelen çekilişte, 5 adet LG LED TV, 10 adet Dell marka dizüstü bilgisayar, 10 adet Iphone 6 marka cep telefonu ve 39 adet Canon marka fotoğraf makinesini kazanan isimler de belli oldu.

Eylül ayı kampanyasına ait çekiliş sonuçları için tıklayınız

Çekiliş sonuçları, 12 Ekim 2015 tarihinde Hürriyet gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecek ve TJK TV’de yayınlanacaktır. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.