Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / TJK Mercedes Çekilişi Kazananları Belli Oldu

TJK Mercedes Çekilişi Kazananları Belli Oldu

AT’LA GEL MERCEDES’LE DÖN” kampanyasında Eylül ayı kazananları belli oldu
1 Eylül’de başlayan “AT’LA GEL MERCEDES’LE DÖN" kampanyasının Eylül ayına ait çekilişi, 5 Ekim Pazartesi günü Veliefendi Hipodromu Byerley Turk Salonu’nda yapıldı.

Milli Piyango İdaresi Yetkilisi Veli Pan ve Bakırköy 40. Noteri Gülseren Barak huzurunda yapılan çekilişte, Mercedes C 180 marka otomobil, 11830252çekiliş numarasıyla İstanbul’dan Ercan Alanbay isimli yarışseverin oldu.

Mercedesd051015

TJKTV ve TAYTV’den canlı olarak ekranlara gelen çekilişte, 5 adet LG LED TV, 10 adet Dell marka dizüstü bilgisayar, 10 adet Iphone 6 marka cep telefonu ve 39 adet Canon marka fotoğraf makinesini kazanan isimler de belli oldu.

Eylül ayı kampanyasına ait çekiliş sonuçları için tıklayınız

Çekiliş sonuçları, 12 Ekim 2015 tarihinde Hürriyet gazetesi Türkiye baskısında ilan edilecek ve TJK TV'de yayınlanacaktır. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.