Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / TİGEM Tarafından Yetiştirilen 62 tay 2.485.000 TL’ye alıcı buldu
at yarisi haberleri

TİGEM Tarafından Yetiştirilen 62 tay 2.485.000 TL’ye alıcı buldu

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM) Sultansuyu Tarım İşletmesi Müdürlüğü’nce yetiştirilen 71 Safkan Arap Tayı18 Temmuz Salı günüKaracabey Tarım İşletmesi Müdürlüğü'nde sahiplerinin beğenisine sunuldu.

Satışlarda 62 tay alıcı bulurken, 9 tay'a ise alıcı çıkmadı.  Saat 13.00'de başlayan satışlar TJK TV ve TAY TV'den de canlı olarak yayınlandı.

Satışlarda; Gobakbey, Onurkaan, Tümöz Bey, Ateştopu, Kafkas Şahı, Özgünhan, Özduran, Alpyürek, II.Hedkan, Berkoş, Ufukbir, Tigres Light, Karayağız ve Yelgeçen isimli aygırların 44'ü dişi ve 27'si erkek olmak üzere 1 ve 2 yaşlı tayları satışta yer aldı.

Muharrem Can tarafından alınan TATARKAN (Özgünhan - Samyeli Kızı / Kan Can San) isimli tay, 185.000 TL fiyatla satışın en pahalı tayı oldu.

Satışlarda ortalama fiyat ise 40.080,65 TL oldu.

Satılan tayların listesi TJK.COM'da.

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

Giriş Üye Girişi

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.