TALİP HAN SAKATLANDI

taliphan-sakatlani

FETHİ ATAN , ÇALDIRAN, SAİT AKSON, ANAFARTALAR, BAŞBAKANLIK, CELAL BAYAR ve TJK KUPASI koşularını kazanan nadide safkan TALİP HAN (ORATORIO (IRE) – IDLE RICH (USA) / SKY CLASSIC (USA) ) sakatlandı haberi herkesi üzdü. Tendonlarında yırtık tespit edilen safkanın yarış pistlerine dönmesi zor gibi gözüküyor. Eküri daha önce de HAKKAR ve KALİMDOR ile aynı sıkıntıları yaşamıştı. Yine ekürinin bu sene koşan safkanları TITLE HOLDER ve CAZADOR’da aynı sorundan tedavi altına alınmış safkanlar. Özellikle TITLE HOLDER bu sene ilerisi için umut veren yarışlar koşmaya başlamıştı. Safkanların ilgililerine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız tedavileri başarılı geçer.

NOT: SON ALDIĞIMIZ HABERE GÖRE TALİP BEY ATININ AYGIR OLARAK YAŞAMINA DEVAM EDECEĞİNİ SÖYLEDİ.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.