Ana Sayfa / At Yarışı Haberleri / Malezya’da koşulan TJK Koşusu’nu HELLO SAYANG kazandı
at yarisi haberleri

Malezya’da koşulan TJK Koşusu’nu HELLO SAYANG kazandı

Malayan Racing Associations (MRA) kulüplerinden “Penang Turf Club” tarafından 9 Nisan Pazar günü Malezya’nın Penang şehrinde düzenlenen Türkiye Jokey Kulübü Koşusu’nu Chong Linda Joyce’nin sahibi olduğu, Chong Keng Leong’un antrene ettiği HELLO SAYANG (War Chant – Silvercup Baby) isimli safkan, jokeyi Chee Kit Tan ile kazandı.

10 İngiliz atının çim pistte 1200 metre mesafede birincilik mücadelesi verdikleri koşuda ikinciliği; BANKERS CALL isimli safkan elde ederken, tabelanın diğer sıraları BRAVE MALALA ile SAM THE MAN isimli safkanlar arasında paylaşıldı.

Geçtiğimiz yıl Temmuz ayının son gününde koşulan Malezya’daki TJK Koşusu’nu yine Chong Linda Joyce’un sahibi olduğu Great Scott kazanmıştı ve bu yıl kazanan Hello Sayang ise koşudan 4. olarak ayrılmıştı. Bu kez TJK Koşusu’nda galibiyete uzanan Australya menşeili 5 yaşındaki kısrak Hello Sayang, kariyerinin 26. startında 7. birinciliğine ulaşmış oldu.

Malezya’da koşulan TJK Koşusu

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.